Hardal Sarısı Nasıl Kombinlenir?

Renk olarak hardal sarısı ne açık ne koyu renk tonu olduğundan bayanların kullanabileceği ara renk olarak düşünülebilir. Sonbahara geçiş ile bu rengi bağdaştırırsak yeni bir sezon başlangıcı olarak düşünülebilirHardal sarısı diğer renk kıyafetler ile zor birleştirilen bir renk diye düşünülse de aslında koyu renk tonları ile kolaylıkla uyum sağlarHardal sarısı nasıl kombinlenir diye düşünür isek, siyah ve diğer tüm renklerin koyu tonları ile kombinleme yapılabilir. Bu renklerin dışında hardal, kahverengi tonları ile kombin yapılabilir ya da hardal rengini tek olarak kombin yapmadan da kullanabilirsiniz. 

Hardal Sarısı Pantolon Nasıl Kombinlenir? 

Hardal sarısı pantolonu diğer kıyafetler ile kombinlerken renklerin tonlarına özen göstermek gerekir. Bu renk pantolon sonbahar, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Hardal sarısı pantolon nasıl kombinlenir? Hardal sarısı pantolon siyah gömlek, hırka, kazak, tişörtlerle uyum sağlar. Hardal sarısı taba rengi ile de güzel bir birleşim ortaya çıkaracaktır. Jean gömlek, lila, taba, lacivert, gri, fümebordo gibi renklerle de uyum sağlar.

hardal sarisi pantolon kombinleri
hardal sarisi pantolon kombinleri

Yine toprak tonları ve mavi tonlu bluzlar güzel bir uyum sağlar. Desenli bluzlarla da hoş bir görünüm sağlar. Haki ve yeşil tonları ile de kombinlenebilir. Hardal sarısı pantolonların üzerine giyilen şık kot gömlekler de havalı bir tarz yaratacaktır. Ayrıca hardal sarısı pantolonların altına giyilen siyah stiletto ayakkabılar ve transparan detaylı siyah gömlek ve bluzlarda davetlerde şık bir görüntü sergileyecektir. 

Hardal Sarısı Elbise Kombinleri 

Hardal sarısı elbiseler uygun renk ayakkabı, çanta ve kabanlarla kombinlenebilirSonbahar, ilkbahar ve yaz rengi olan hardal sarısı elbiselere ayakkabı seçerken bej ve ekru renk ile uyumlu yakalanabilir. Siyah ve taba rengi ayakkabı da ayrıca hardal sarısı elbiseye yakışacaktır. Bunların dışında gri, lacivert, yeşil ayakkabı renkleri de elbise ile kombinlenebilir.

hardal sarisi uzun elbise kombinleri
hardal sarisi uzun elbise kombinleri

Hardal sarısı elbise kombinleri yeşilin tonları renginde ayakkabılarla uyum sağlar. Hardal sarısı elbiseler üstüne koyu renk tonlarda alınan şal, kemerler ile de şık bir görüntü yakalanabilir. Desenli elbiselerin içine serpiştirilen hardal sarısı renk geçişleri ile kombinlelen koyu ren tonlarında çanta ve ayakkabılar rahatlıkla kullanılabilir. 

Hardal Sarısı Bluz Nasıl Kombinlenir? 

Hardal sarısı bluzu siyah pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Koyu renk tonları ile özellikle siyah ile şık bir görünüm oluşturur. Hardal Sarısı Bluz Nasıl KombinlenirBeyaz, siyah, lacivert, haki yeşili, kahverengi, kırmızı, vişneçürüğü, bordo pantolonlar ile kombinlenebilir. 

hardal sarisi bluz kot pantolon kombin
hardal sarisi bluz kot pantolon kombin

Hardal sarısı bluzun üzerine giyilen bu renklerde kaban, hırkalar uyum sağlar. Hardal sarısına en çok yakışan renkler siyah, koyu mavi ve laciverttir. Bluz modelleri klasik ise klasik tarz bir pantolon, modern kesim ise jean pantolon ya da modern kesim bir pantolonla uyum sağlayacaktır. 

Hardal Sarısı Rengi 

Hardal sarısı rengi, açık turuncu renktir, hardal rengine benzer. Her kıyafet türünde görebileceğimiz bir renk olmuştur. Sıcak bir renk olması da iç açıcı, huzur veren bir duygu getirir. Hardal Sarısı Nasıl Kombinlenir? Kıyafetlerde ana rengi hardal sarısı seçerek koyu renk kıyafet, aksesuar ve ayakkabılarla desteklenmelidir.  

Gri ve toprak renkler ile güzel bir kombin oluşturan hardal sarısı diğer renklerin koyu tonları ile de uyum sağlayabilir. Yinde hardal rengi pantolon ile düz renklerden ziyade desenli modelde kazak, hırka, gömlekler kombinlenebilir. Sadece hardal sarısı tonlarından oluşan pantolon, gömlek, kazak, hırka ve kabanlarda şık bir görünüm oluşturacaktır.  

Hardal Sarısı Rengi Kıyafetler 

Hardal sarısı renk kıyafetler ile koyu renk tonlarında kombinlenen kıyafetler asil ve şık bir görünüm oluşturur. Hardal sarısı rengi ayakkabı, pantolon, gömlek, tişört, kazak, fular, çanta, şapka gibi kıyafet ve aksesuarların üretiminde kullanılabilir. Hardal sarısı nasıl kombinlenir? Koyu hardal rengi ya da açık hardal rengi kullanım durumuna göre bunlara uyan renklerde tonları ayarlanarak uyum sağlayıcı kombinler yapılabilir.

hardal sarisi kazak kombinleme
Hardal sarısı kazak kombinleme

Hardal rengi ayakkabılar ile siyah pantolon ve hardal sarısı renkte bluzlar hoş ve şık bir görünüm oluşturacaktır. Hardal sarısı kabanlar ve kaşkollar ile içine giyilen kahverengi tonları kazak, bluz ve pantolonlar ve altına giyilen koyu renklerde bot ve çizmeler şık olacaktır. Kahverengi tonları dışında bordo, lacivert, vişne çürüğü rengi, gri, füme rengi pantolonlar da güzel bir uyum sağlar. 

Hardal Sarısı ve Tesettür Giyim 

Tesettür giyimde kullanılan şık modeller ve iddialı renklerle güzel bir giyim kombini oluşturulabilir. Hardal sarısı eşarplarda, pantolon, pardesülerde de kullanılır ve tesettür giyimde de renkli bir görünüm oluşturur. Hardal sarısı geçişlerin olduğu desenli elbise modelleri ile hardal sarısı bir eşarp kombinlenebilir.Hardal sarısı nasıl kombinlenirHardal sarısı elbiseler ve beyaz eşarplar, hardal rengi elbise ve koyu yeşil renkte eşarplar uyum sağlar.

tesettur hardal sarisi pantolon kombin
tesettur hardal sarisi pantolon kombin

Desenli ,simli hardal sarısı elbiseler ile pudra rengi eşarp şık bir görüntü yaratacaktır. Desenli elbiseler üzerinde kullanılan hardal rengi kemer ya da fiyonklarda hoş ve çarpıcı görünecektir. Eşarp renkleri hardal sarısı olabileceği gibi, hardal sarısı bir elbisenin üzerinde de farklı renkler kullanılır. Eşarplarda elbiseler gibi desenli olup içerisinde hardal sarısı renk geçişleri de kullanılabilir.Çnata ve ayakkabılarda elbise ve pardesülerde ana renk hardal sarısı ise koyu renklerde kullanılabilir.

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın