Uzun Yazlık Elbise Modelleri

Uzun Yazlık Elbise Modelleri: Bu yaz sezonunda rahatlık ve şıklık bir arada uyumlu tarzlarla kendini gösteriyor. Tasarımcılar farklı ürünleri birlikte kullanarak yeni kombinler yapılmasına imkan sunacak örneklerle sezona renk katıyorlar. Özel günlerde kullanılması için tasarlanmış olan uzun elbiselerin detaylarında tül, renk, püskül, kabarık ve aynı zamanda işlemeli özellikte malzemeler kullanılıyor. Bu sayede sezonun daha neşeli elbiselerle süslenmesi ve görsel olarak iç açan ürünler olması amaçlanıyor. Uzun yazlık elbise modelleri üzerinde deniz temalı görsel süslemeler var. Elbise altında kullanılan yazlık sandalet modelleriyle şıklık ve rahatlık birbirini tamamlıyor. Yaz sezonunun canlı pembe renk çeşitleri, gökkuşağının renkleri ve klasik siyah beyaz beraberliği sayesinde herkese uyacak seçenekler sunmaktadır.

Puantiyeli Uzun Yazlık Elbise Modelleri

Kadınların tarzına şıklık katan ve retro havası bulunan puantiyeli elbiseler yaz sezonunun trendleri arasında yerini alıyor. Özellikle siyah beyaz birliktelikleriyle puantiyeli yazlık uzun elbise modelleri her dolapta yerini alması gerekenler paçalar arasında. Şifon, penye, dantel, ipek gibi farklı dokularda kullanılan puantiyeler şık kombinlere dönüşüyor. Tek parça elbiseler kolaylık sunan ve zamansız parçalar olduğu için her zaman tercih edilmektedir. Ofis ortamından arkadaşlarla yenilen akşam yemeğine rahatça geçiş yapabilecek özellikteki elbiselerle şehir hayatının hızına ulaşmak kolaylaşır.

Günlük Uzun Yazlık Elbise Modelleri

Günlük kullanılan elbiselerin dokusu penye ya da kot gibi rahat kumaşlardan tercih edilebileceği gibi şifon veya koton türlerinden de tercih edilebilir. Gün içinde yapacağınız aktivitelere ve yaz sezonuna uyan elbise çeşitleri renkli, siyah, beyaz ya da puantiyeli, ekoseli, geometrik şekilli olarak da tasarlanmış ürünlerden olabilir. Yazları hafif ve rahat kumaşlarla sıcak etkisinden kurtulmayı kolaylaştıran elbiseler tercih edilir.

Askılı beyaz uzun yazlık elbise modelleri

Akşam serinliğinde çıkılıyorsa üzerinize ince bir hırka ile tamamlayıcı bir kombin yapmanız kolaylaşır. Ayrıca günlük uzun yazlık elbise modelleri ile uyumlu ayakkabı tercihleriyle de hem günlük hem de şık olma şansı yakalanır.

Yazlık Uzun Elbise Kombinleri

Yaz sezonu tercih edilen renkler, desenler kombin yapmayı kolaylaştıran seçeneklerden oluşur. Renk paletinin geniş olması sayesinde ayakkabı, çanta ya da ceket tercihlerinin birbiriyle uyum içinde olması sağlanır. Tek parça elbiselerle tarzınızı yansıtmak için özellikle büyük kolyeler ya da birden fazla kolyenin üst üste takılmasıyla elde edilen tarz görünümler, deri sandalet ve deri çanta kombinleriyle şıklığınız daha da artar.

V yaka kısa kollu çiçek baskılı uzun yazlık elbise modelleri

Ayrıca sezonda en çok görülecek detaylardan biri de delikler ve filelerdir. Uzun tunik altına giyilen pantolonlar da görünümünüze tarz katacaktır. Uzun elbiseler yaz sezonunda da kabarık balon kollu olarak kullanımına devam ediyor. Hafif ve yumuşak dokulu kumaşlar üst üste kullanıldığında yeni bir tarz olarak sezonda yerini alıyor. Uzun yazlık elbise kombinleri farklı olsa da bu sezon özgürlük ve rahatlık ön planda karşımıza çıkıyor.

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın