Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri: Düğün hayali olan herkesin aklında mutlaka yer etmiş, hayallerini süslemiş; kır düğünleri gün geçtikçe artmakta. Bunun farkında olan gelinlik satıcıları son dönemlerde kır düğünü gelinlik modelleri üzerine çalışmalar sürdürmektedirler. Gelinlerin, hayalini gerçekleştirmek için sorulan ‘’Nasıl bir kır düğünü hayal ediyorsunuz?’’ sorusuna verdikleri cevaplar ışığında tamamen onların istekleri üzerine yola koyuldular. Bu gelinlikler, gelinleri açık havada hem rahatlık hem de şıklık yönünden memnun etmeyi amaçlıyor.

Çiftler, düğün salonlarının aksine oldukça ferah olan, misafirler ve düğün sahipleri için de oldukça fazla imkân sağlayan kır düğünü organizasyonlarını daha çok tercih etmektedirler. Özellikle kalabalık ailelerin ve yakın arkadaş gruplarının doyasıya eğlenebileceği kır düğünlerini tercih eden çiftler, kır düğünlerinin sunduğu bu avantajların keyfini çıkarıyor.

Organizasyonun yapılacağı alanla bütünlük sağlamak isteyen gelinlerin tercih ettiği gelinlik modellerine göre organizasyon alanı tasarlanıyor. Sade bir düğün isteyen gelinler için beyazın ve duruluğun hâkim olduğu bir ortam, daha renkli bir düğün isteyen gelinler içinse eğlenceli dekorlar kullanılarak organizasyon dizayn edilmektedir.

Kır düğünü tesettür gelinlik modelleri arasından seçim yapmak isteyen gelinler için sunulan kataloglar gelinlerin nasıl bir düğün istediğine göre tasarlanmaktadır. Eğlenceli bir düğün için sizi renkli göz alıcı modellerin olduğu sayfalar, sade bir düğün isteyen gelinler için ise beyazlar içinde bir kuğuyu andıran modeller bekliyor olacaktır.

Bunların yanı sıra kendi gelinliğimi tasarlamak istiyorum diyen gelinler için, moda tasarım atölyeleri ve tasarımcıları da harika bir seçenek olabilir. Tek yapılması gereken hayal etmek ve tasarımcınızın sihirli ellerine bırakmaktır. Tüm dokunuşlar hayallerindeki kadar parlamak için..

Kır düğünü gelinlik modelleri seçimi

Her gelin ve damat adayı evlilik töreninde kusursuz olmayı hak eder. Baştan sona yoğun düğün hazırlıkları başladığında seçimleriniz çok önemlidir. Bu stresli dönemde pastasından masa dekoruna, sunaktan ikramlık seçimlerine kadar her şey düğün konseptine göre gerçekleştirilir. Bu seçimleri yaparken kapalı ya da açık mekan olması kış ya da yaz düğünü olması gibi kararlar alındıktan sonra sıra hayallerinizdeki gelinlik modeline gelir.

Açık mavi şifon dantelli çiçekli kır düğünü gelinlik modelleri
Açık mavi şifon dantelli çiçekli kır düğünü gelinlik modelleri

Eğer kır düğünü yapacaksanız konseptinize uygun kır düğünü gelinlik modellerinden seçmeniz çok önemlidir. Zira havuz başında gerçekleşecek bir düğündeki gelinlik seçimi ile kır düğününde aynı seçimi yapmak size zorluk çıkarır. Örneğin zemin toprak ise çok uzun kuyruğu olan bir model bir süre sonra kirli görünecektir. Çok ufak bir ayrıntı gibi görünse de yanlış bir seçim görsel olarak istenmeyen bir durum yaratabilir. Zemin pürüzsüz olmadığı için stiletto benzeri ayakkabılar sizi zorlayacaktır. Bunun yerine tabanı daha kalın, dolgu topuk modellerini tercih etmelisiniz.

Kır düğünü için en güzel gelinlikler

Gelinlik ve damatlık seçerken mekana olduğu kadar birbirine de uyumu çok önemlidir. Bu uyumu yakalamak aslında hiç de zor değil. Bir kez gelinlik ve buket seçimi yapıldığında damada ait kravat ve mendil seçiminde aynı renkleri kullanmak mükemmel uyumu sağlar. Peki ya sizin için en güzel gelinlik hangisi?

Beyaz kısa diz boyu kır düğünü gelinlik modelleri 2021
Beyaz kısa diz boyu kır düğünü gelinlik modelleri 2021

Kır düğünü gelinlik modellerini inceliyorsanız hayallerinizdeki gelinlik üzerinden karar vermeniz en doğru seçim olacaktır. Hayalinizde straplez, boncuk işlemeli ya da degaje yaka bir model varsa sonradan pişman olmamak adına mutlaka üzerinizde deneyin. Önemli olan sizin içinde mutlu hissetmeniz. Bu konuda çevrenizden fikir alsanız da mutlaka son karar size ait olmalı. Bir kez modeline karar verdiğinizde onun modern ve klasik alternatiflerini denemeniz doğru yaklaşım olacaktır. Böylece bütün alternatifleri değerlendirmiş olacaksınız. Unutmayın sizin için en mükemmeli içinde mutlu olduğunuz gelinliktir.

RESİM GALERİSİ

TESETTÜR RESİM GALERİSİ

Yorum yapın