Tek Omuzlu Abiye Modelleri 2023

2023 modası ile beraber gelen tek omuzlu abiye modelleri bambaşka ve değişik güzelliklerle geldi. Şimdi size o güzel abiyelerden birkaç tanesini tanıtacağız. Tek omuzdan askılı abiyeler. Bu abiyelerin bayanlar tarafından çok tercih edildiği için günümüze kadar modasını korudu ve korumaya devam ediyor. Sizler için geçmişten günümüze gelen bazı abiye modellerini tanıtmaya çalışacağız. 2020’li yıllarda çok tercih edilen kadife kumaş abiyeler, 2023’te de tercih edilmesini bekleniyor. Kadife kumaş abiyeler genelde mevsimsel olarak tercih edilse de genelde vücut hatlarını belli ettiği için daha çok seçilmektedir.

Kadife Kumaş Abiye Modelleri

Bu kıyafetlerde omuzun bir tanesi açık ve bu tasarım bayanların üzerinde gayet şık duruyor. Fiziğine güvenen bayanlar bu elbiseyle kendilerini inanılmaz derecede büyüleyici bir hale sokabilirler. Bu kıyafetlerin hem boyu uzun olanları, hem de boyu kısa olanları mevcut. Boyu kısa olanlar dizlerin üzerinde, boyu uzun olanlar da yerlere kadar değiyor. Ancak boyu uzun olanlara şıklığa şıklık katması amacıyla yırtmaçlar eklenmiş. Bacaktan ve belin kenarında bulunan açıklıklar kendine güvenen bayanları çağırıyor.

Tek Omuzlu Kısa ve Uzun Abiye Modelleri

Tek omuzlu abiye modelleri: Kısa ve uzun

Tek omuzlu abiyelerde sırt dekoltesi de bir parça kullanılmış. Ayrıca göğüs dekolteleri de kullanılmadan durulmamış. Dekoltesiz kıyafetler pek ilgi görmediği için dekolteleri bolca kullanmaya gayret göstermişler.

Birçok bayanın tüm zevkleri tek omuzlu abiye modelinde bir arada toplanmış. Bu nedenle bu abiye modeli birçok bayanın tercih konusu olma şerefine erişmiş. Birçok renk seçeneğinin mevcut olduğu bu model 2013’ten günümüze moda zirvesine ulaşmıştır.

Tek Omuzlu Kısa ve Uzun Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Sizler için birbirinden güzel tek omuz abiye modelleri hakkında bir galeri hazırladık.

 


Önerilen Yazı: Tesettürlü-Tesettürsüz Uzun Kollu Abiye Modelleri 2023