Güncel Moda & Abiye

Yılbaşı Saçı Modellerini Burçlara Göre Ayırdık

21.11.2019
76

Yılbaşı Saçı Modellerini Burçlara Göre Ayırdık
Modabiye
BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

Sizler de taktir edersiniz ki günümüz dünya üzerinde kutlanan en önemli günlerden bir tanesi şüphesi ki yılbaşı günleridir. Özellikle kadınlar bugüne hazırlanmak için haftalar hatta aylar öncesinden planlar yaparlar. Bir kadının en önemli aksesuarı sizler de iyi bilirsiniz ki saçlarıdır. Kadınlar bakımları ile hem kendilerine ışık saçar hem de etraflarına ışık saçarlar.

Bizler bu yazıda sizler için astroloji ile saç bakımını birbiri içerisine harmanladık. Sizler de iyi bilirsiniz ki astroloji bir kişinin hemen her özelliğini kapsayan haritalar ile bir kişinin hayatına yön verir. Yılbaşı gecesine hazırlanırken kendi burcunuza göre hem göz alıcı olmak hem de alışılmışın dışında bir tarz ile görenleri büyülemeye hazır mısınız? İster bir ev partisi ister dışarıda Retro bir mekan ister ise iş yeri partileri için burç özelliklerinize uygun saç modelleri ile harika bir geceye hazırlanabilirsiniz.
Ayrıca uzun ve kısa saç modelleri, sade ve şık modeller ile bir gece ile buluşurken dikkat etmeniz gereken başka bir nokta da makyaj ve kıyafet seçiminiz de etkili olacaktır. Sizler de bu geceye burç özelliklerinizi katarken aynı zamanda da unutulmaz bir şıklığa imza atacaksınız.

Koç Burcu Kadını İçin Parlak Saç Modelleri

Koç burcu kadını genel özellikleri ile göz alıcı olmayı hayatının her alanında ister. Markete bile gitse gözleri üzerinden ayırmayan koç kadını, yılbaşı gibi özel bir geceye kırmızı ruju ile parlatacağı düz klas bir model ile katılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2020 Trend Saç Modelleri

Koç burcu yıl başı saç modeli

Koç burcu yıl başı saç modeli

Boğa Burcu Kadını İçin Dalgalı Saçlar

Boğa burcu kadını hem yumuşak görünmek hem de göz alıcı bir sertliğe sahip olmak ister. Boğa burcu özelliği olarak değişime açık bir burç olmak istemediği için yılbaşı önerisi olarak saç boyatma fikri onlara çok uygun değildir.

Bu nedenle boğa burcu kadını sade Retro bir makyaj ile klasik bir görünümden vazgeçmeden dalgalı saçlar ile kalıcı bir güzelliğe sahip olmalarını sağlar. Sizler de şık ve sade olmak isteyen bir boğa burcu kadını iseniz Hollywood dalgası ile yılbaşı gecesi için göz alıcı olmayı başararak muhteşem bir gece geçirebilirsiniz.

Boğa burcu yılbaşı saç modeli

Boğa burcu yılbaşı saç modeli

İkizler Kadını İçin Sıkı Topuzlar

İkizler burcu kadını çok daha iyi bilir ki bir ikizler kadını her daim karşısındaki insanı keskin çizgileri ile etkilemeyi başarmıştır. Bunu hem kişilik özelliği ile hem de giyim kuşam ve saçı ile oldukça iyi yansıtan ikizler kadını için bu yıl başı sıkı topuzlar moda olacaktır.

Özellikle siyah saç seven ve kullanan kadınlar için kalın ve sıkı topuzlar bu yılbaşı göz alıcı görünmelerini sağlayacaktır. Özellikle bir mekanda yılbaşını kutlayacak ikizler kırmızı elbiseler ile sıkı topuzlarını mesh edebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kına İle Kestane Rengi Nasıl Elde Edilir?

İkizler burcu yılbaşı saç modeli

İkizler burcu yılbaşı saç modeli

Yengeç Burcu Kadını Bu Yılbaşı 40 ‘lı Yıllara Dönüyor

Bir yengeç kadını hem karakter olarak hem de giyim kuşam olarak onlarca yıl öncesine kadar dayanan kültürüne sahip çıkmayı sever. Bombeli at kuyruğu ve Retro dalgalar bu yılbaşı için tam da yengeç burcu kadınına göredir.

Yengeç burcu yılbaşı saç modeli

Yengeç burcu yılbaşı saç modeli

Aslan Kadını İçin Saç Aksesuarları

Bir kadının en önemli tamamlayıcısı saçlardır.  Bu yılbaşı aslan kadını için aksesuarlar ile bezenmiş bir saç modeli tamamlayıcıdır. Sizler de aslan burcu kadını iseniz özellikle düz bir saç üzerine sade bir saç aksesuarı ile hazırlanarak kendinizi geceye hazırlar ve göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Aslan burcu yılbaşı saç modelleri

Aslan burcu yılbaşı saç modelleri

Başak Burcu Kadını Bu Yılbaşı da Sadelikten Yana

Başak için titiz ve sade bir görünüm çok önemlidir. Bu anlamda düşünüldüğünde yıl başı için risk almadan yapılan şık bir at kuyruğu başak burcunu hem çok güzel hem de sade görünüm elde etmesini sağlar.

Başak burcu yılbaşı saç modeli

Başak burcu yılbaşı saç modeli

Terazi Burcu Saray Güzelliği ile Bu Yılbaşı Büyüleyecek!

Bir terazi burcu için asil olmak en önemli olgudur. Eğer sen de bir terazi burucu kadını isen ve geceye damga vurmak istiyorsan ister evde ister dışarıda bir mekanda ol, düz bir at kuyruğu ya da klasik ortadan ayrılmış jilet gibi açık bir saç ile taçlandırdığın şıklığın ile istediğin güzelliği elde edebilirsin. Ayrıca siyah renk sizler için kırmızı ruj ve düz saçınızın bir tamamlayıcısı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2020 Saç Kesim Modelleri

Terazi burcu yılbaşı saç modeli

Terazi burcu yılbaşı saç modeli

Akrep Kadını İçin Islak Görünümlü Doğal Dalgalar

Akrep burcu kış kadını olması ile dayanıklılığın ve gücün simgesini taşır. Bu yıl başında doğal dalgalı saçlar akrep burcu kadını için olası bir güzellik katacaktır. Hem doğal hem de çarpıcı bir geceye hazırlanmak isteyen akrep kadınları bir saç köpüğü yardımı ile doğal saç dalgalarını evde kendileri bile yapabilirler.

Akrep burcu yılbaşı saç modeli

Akrep burcu yılbaşı saç modeli

Yay Burcu Kadını İçin Enseden Topuz Yılbaşı Gecesini Renklendirecek

Yay burcu tuttuğunu koparan bir kadındır ancak çoğu zaman da içerisinde bir çocuk ruhu barındırır. İşte bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda yay kadını için, enseden sade bir dağınık topuz yüksek topuklu ayakkabılar ile tamamlandığında gecenin en şık görünümüne sahip olmasını sağlar.

Yay burcu yılbaşı saç modeli

Yay burcu yılbaşı saç modeli

Oğlak Burcu Kadını Zarafetine Uygun Sıkı Ense Topuzları

Hayatları boyunca bir netlik içerisinde bulunan oğlak burcu bu özelliğinden yılbaşı saçını yaparken de vazgeçmiyor. Ensede toplanan ortadan ayrılmış jilet gibi bir topuz ve sade siyah bir elbise ile birleşen bu saç modeli yapılması kolay olan modeller biridir.

Oğlak burcu yılbaşı saç modeli

Oğlak burcu yılbaşı saç modeli

Kova Burcu İçin Örgü Modeller

Kova burcu hayatının her alanında aykırıdır. Bu yıl başı, aykırı örgü modeller ile partilere akmayı düşünen kovalar için çok eğlenceli geçecek. Sizler de bir kova kadını iseniz yüz tipinize göre bir makyaj ile hem ev partileri hem de dışarıdaki partilere rahatlık ile hazırlanabilirsiniz.

Kova burcu yılbaşı saç modeli

Kova burcu yılbaşı saç modeli

Balık Kadını İçin Duygusallığını Yansıta Sade Saçlar

Sade ve aynı zamanda şıklığı ile adından söz ettirmeyi başarabilen balık kadınları yılbaşı için tercih ettikleri saç ve makyaj ile asil bir görünüm elde edecekler. Saçları siyah olanlar için düz ama doğal bir model, saçları sarı yahut om breli olan balık kadınları için ise deniz dalgası modelleri bu yıl başı için öneriler arasında yer almaktadır.

Balık burcu yılbaşı saç modeli

Balık burcu yılbaşı saç modeli

önceki yazı
bir önceki yazı da « başlıklı makalemizi sizler için paylaştık.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Devamını oku:
C Vitamini ile Saç Boyası Akıtmak
C Vitamini ile Saç Boyası Akıtmak

Saçınıza boya yaptınız ve bunu beğenmediniz. Uzun zaman kullandığınız renkten sıkıldınız ve yeni bir renkle hayatınıza farklılık katmak istiyorsunuz. O...

BB Krem Nedir ve Hangi Cilde Uygulanir
BB Krem Nedir ve Hangi Cilde Uygulanır?

Kozmetik sektörü her yeni günde yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle makyaj uzmanları tarafından BB krem, önerilen kremlerin başında yer alır....

hangi ünlünün makyajı sana uygun?
Hangi Ünlünün Makyajı Sana Uygun?

Sizler de taktir edersiniz ki özellikle gençlerin İnternet kullanım amaçları farklı birçok özellik için olabiliyor. Bu anlamda düşünüldüğünde saç ve...

Kapat