Yeni Sezon Yazlık Pantolon Modelleri

İlkbahar yaz sezonunda kadınların her ortamda şık olmalarını sağlayan pantolonlar ön plana çıkmaktadır. Yeni sezon renkleri olan pastel tonlardan başlayıp parlak tonlara kadar devam eden geniş bir yelpazeyle bolca seçim şansı sunmaktadır. Hareket kısıtlaması olmadan özgürce davranmaya olanak sağlayan pantolonlar modada her zaman yerini korumuştur. Pantolonlar tüm sezonlarda defilelerde sevilerek tasarlanıp kullanılan ve modası hiç geçmeyen ana parça olarak yerini korumaktadır. İş kadınları ya da ev kadınlarının vazgeçilmezi olan yeni sezon yazlık pantolon modelleri arasında; yüksek bel, klasik kesim, puantiyeli, duble paça, pamuklu kumaş, ağaç dokulu kumaş, İspanyol paça ve bol kesim olarak başlıca sayabileceğimiz tür ve desende birçok çeşit sunulmuştur.

Yazlık Pantolon Kombinleri

Yazlık pantolon kombinleri arasında pileli, bilek boy, bol kesim, duble paça ve geniş kesim pantolonlar ön plandadır. Renk yelpazesi sarıdan kırmızıya kadar olan tüm tonları içermektedir. Pastel tonları, her sezona damgasını vuran renk olarak siyah olmak üzere altın ve gümüş tonları da vazgeçilmezler arasında bulunmaktadır. Pantolonlarınızı kombin yaparken bol kesim ve yüksek bel tercihlerinizde üzerinize giydiğiniz gömlek ya da tişörtün bedeninize oturmasına özen göstermelisiniz. Jean olarak yapacağınız tercihlerde geniş paça ve bol kesimlerin bu sezonda da favori olduğunu belirtmeliyiz. Jeanlerinizi renkli ya da beyaz çoraplarla kombinleyebilirsiniz.  Yeni sezon yazlık pantolon modelleri ince ve ferah dokusu ile sizleri yaz sıcağında rahat ettirecek kombinler hazırlamanızı sağlar. İnce askılı tişörtlerle bol paça pantolonlar hem rahat hem de şık olmanıza fırsat sunar. Ayağınıza giyeceğiniz sandaletler ve üzerinize alacağınız ipekli uzun bir ince ceket tarzınızı yansıtmanızı sağlar.

Tesettür Yazlık Pantolon Kombinleri

Tesettür yazlık pantolon kombinleri rahatlık ve kullanışlılığın ön planda olduğu kombinlerdir. Beli lastikli, pamuklu kumaş, bilek boyu, İspanyol paça, geniş paça, her türlü Jean modeli, dokulu kumaş ve havuç kesim yaz sezonunda tercih edilecekler listesindedir. Yeni sezon yazlık pantolon modelleri için önerilen renkler beyaz, pudra rengi ve bebek mavisi başta olmak üzere siyah ve mor da renk sklasında yer almaktadır. Tüm bu renkleri birbiriyle uyumlu tonlarda kullanmak gerekir. Alt ya da üst olarak seçilen renkli bir parçanın sade bir renkle kombinlenmesi esastır. Ayrıca ayakkabılarda pastel renkli ve beyaz rengi  kombinlere şıklık katmak için kullanılmalıdır.

Büstiyer Pantolon Kombinleri

Büstiyer pantolon kombinleri arasında yer alan İspanyol paça jean pantolon üzerine giyilen renkli ya da beyaz büstiyerler ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Yeni sezon yazlık pantolon modellerini dilerseniz sandalet dilerseniz dolgu topuk bir ayakkabıyla dilediğiniz yere gitmek için kullanabilirsiniz. Straplez büstiyer altına giyilen bol pantolonlar da önerilmektedir. Ayrıca bol kesim renkli pantolon üzerine giyilen tek renk büstiyer ve dantel ince bir hırka ile tarzınızı yaratarak görünümünüze şıklık katmanız sağlanır.

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın