2023 Trend Saç Modelleri

2023 Trend Saç Modelleri: Geçmişten günümüze kadınların tarzını en iyi şekilde yansıttığı yöntem saçlarıdır. Bazen saç kesimi bazen saç rengi ile insanı tamamen başka birine dönüştürebilir. Bu sebeple kadınların tarzını belirleyen en büyük kriter saçlarıdır. Saçlar bir yerde kadınların makyajıdır. Saçımıza yaptığımız her bakım, yaptırdığımız her yeni saç model kesimi bizi daha güzel gösteren unsurlardır. Saçımızın güzelliği, duruşu, kesimi, rengi gibi özellikleri bizim yeni tarzımızı oluşturmaktadır. Kısa bir saç modelinde başka bir kişi, uzun saç modelinde başka bir kişi olmamız mümkündür. Gelin şimdi bu saç modelleri neler olabilir, birlikte inceleyelim.

DALGALI SAÇLAR

Hafif dalgalı saçlar sizin her zaman daha bakımlı görünmenizi sağlayacaktır. Saçlarınız dalgalıyken sağlıklı ve dolgun durur. Hem günlük yaşamınızda hem de özel günlerde kıyafetinize çok yakışan bu saç modeli saç renginizi bile çok daha güzel gösterecektir.

KIVIRCIK SAÇLAR

Bakımı her birimizin bildiği gibi zor olan ama gerçekten harika görünüme sahip bu saç modeli her zaman trenddir. 1980 yıllarında perma ile herkesin gönlünü fetheden model günümüzde de halen çok seviliyor. Saçlarınızın doğal hali eğer kıvırcık ise siz de o şanslı insanlardan birisiniz demektir.

DAĞINIK TOPUZ SAÇ MODELLERİ

Dışarı çıkarken yaptığımız topuzlar hiçbir zaman evde rahat etmek için rastgele yapmış olduğumuz topuzlar kadar güzel olmaz. Bu yüzden dışarı çıkarken de saçınızı rastgele toplayıp salaş ama şık bir saç modeli yapın. Topuzun bazı kısımlarından bir tutam saçınızı dışarı çıkartırsanız daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

KAHKÜLLÜ KISA SAÇLAR

Kahkül alın genişliğinizi saklamamızı sağlan en güzel ve şık maskedir. Hem çok güzel hem de modern bu model asla eskimeyecektir. Geniş alınlı ancak küçük yüzlü insanlarda gerçekten oldukça güzel duruyor. Eğer cesaret edip de kahkül kestiremiyorsanız takma kahkül ile size yakışıp yakışmadığını test edebilirsiniz

PİXİE SAÇLAR

Maskülen tarzınızı dişiliğiniz ile ortaya çıkarmak istiyorsanız bu saç modeli tam da size göre olacaktır. Aşırı doğal ve havalı olan, görenlerin dönüp bir daha baktığı bu saç modeli bütün gözleri üzerinizde hissedebilirsiniz. Günlük yaşamınızda ve en özel anlarınızda saçınızı hafif dağınık bırakarak doğal ama şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Yorum yapın