Sonbahar – Kış Payetli Elbise Modelleri

Sonbahar – Kış Payetli Elbise Modelleri Payetli olarak tasarlanan parçaların birkaç sezondur trendi giderek artıyor. Özellikle bu kış sezonunda payet trendi iyice kendini göstermeye başladı. Moda tasarımcıları, kıyafetlerin haricinde, çantalarda, ayakkabılarda kullanmaya başladı. Önceleri partiler ve düğünlerde bu şekilde kıyafetler kullanılırdı ama artık günlük elbiselerde de kullanılmaya başlandı ve trendi bu şekilde çok hızlı bir şekilde arttı. Bu trendin en çok rastlandığı stil ise tahmin edeceğiniz gibi sokak stillerinde çok fazla kullanılıyor. Her parçada payetler görebilmek mümkün hale geldi. Etekler, ceketler, pantolonlar ve elbiseler, ayakkabılarda.

 

Payetli Elbise Modelleri

Peki, payetli elbiseler nasıl kullanılır, ne kadar kullanılmalı bir ölçüsü var mı?

Ölçülü kullandığınız zaman çok şık kombinler yapabileceğiniz gibi farklı bir tarzda yaratabilirsiniz. Payetli kıyafetler giydiğinizde tek yapmanız gereken ise daha sade parçalarla birlikte tamamlamak olacaktır. Eğer tamamen payetli kıyafetler kullanırsanız çok parıltılı ve rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Bu sezonda ise sadece payetten yapılmış parçalardan hariç, azar azar payet desenleri kullanılmış elbiselere de rastlıyoruz. En çok kullanılan payetli parçalar ise daha çok kalem etekler, pantolonlar, ceketler ile elbiselerdir. Bu sezonda ünlüler en çok payetli kıyafetleri ile ceketleri tercih ediyor.

Payetli Elbise Modelleri

Payet Kullanımında En Çok Kullanılan Renkler

Payetli Elbise Modelleri 2021 Payet kullanırken en çok tercih edilen renkler bildiğiniz gibi en parıltılı altın ile gümüş giderek trend oluyor. En çok altın renkli payetler tasarlansa da gümüş renkli parçalarda çokça tercih ediliyor. Bunlar haricinde tercih edilen renkler ise koyu yeşil, yine kadınların sevdiği renklerden birisi olan pembe ile mavi tonlarını payetli parçalarda görebiliyoruz. Payet hangi kıyafetlerde daha çok kullanılır? Özellikle derilerde fazla görebiliyoruz. Bunun haricinde jeanlar ile çantalardır. Ama deri siyah ceketler ile çantalardaki uyum çok güzel.

Kış Payetli Elbise Modelleri

 

İş görüşmesine ne giyilir?

Yorum yapın