2023 Sonbahar Kış Günlük Kombin Önerileri

Kombin önerileri, modayı yakından takip edenler için 2023 Sonbahar/Kış günlük kombin önerileri oldukça merak edilen konulardan biri olmaktadır. Her sezon trendleri yakalamayı seven ve modayı bir yaşam tarzı haline getirmiş olanlar için günlük hayat içerisinde kullanılacak olan kombinlerin seçimi büyük önem arz etmektedir.  

Her zaman dikkat çekici olmayı sevenler için 2023 Sonbahar/Kış günlük kombin önerileri ile çok daha kolay seçimler yapılması sağlanabilmektedir. Tek tek kombin yapmak ile uğraşmaktansa hazır olarak sunulan öneriler genellikle çok daha fazla ilgi görmektedir. Hem vakitte tasarruf sağlayan bu öneriler hem de nokta atış modaya uygun giyinmenizi sağlamaktadır.

Geçmişe dönüş 2023 Sonbahar/Kış günlük kombin önerileri içerisinde bu sezon oldukça çok tercih edilmektedir. Birkaç sezondur devam eden geçmiş etkili kombinler bu sezonlarda da yine çok fazla tercih edilecek.  

Sonbahar kış kombinlerinde biraz daha aykırılıklar, asilikler ve farklı kumaş türleri çok fazla kullanılmıştır. Aslında moda her zaman ne kadar değişirse değişsin doğru parçaları bir araya getirmeyi başarmadığınız zaman sadece giyinmiş olursunuz. Ancak en iyi seçimleri doğru yerlerde kullandığınızda ise sokaklarda moda rüzgarları estiren ve herkesin hayranlıkla baktığı bir moda ikonu olursunuz. Bu nedenle 2023 Sonbahar/Kış günlük kombin önerileri içinden seçimlerinizi yaparken yaşam tarzınızı ve bu kombinleri nerelerde kullanacağınız biraz daha işlerinizi kolaylaştıracaktır.  

Trençkotsuz Bir Sezon Asla Olmaz 

Trençkotlar her zaman en sık tercih edilen parçalardan olmaktadır. Çünkü içine ne giyerseniz giyin trençkot her zaman öne çıkan parçanız olacaktır. 2023 Sonbahar/Kış günlük kombin önerileri içerisinde farklı kumaş özelliklerine sahip olan trençkotlar ön plana çıkmaktadır. Ünlü markaların pek çoğunun trençkotlar için 70’li yıllar dokunuşu yapması ile geriye doğru olan moda akımı sürdürülmeye devam edilmiştir.

Sonbahar trençkot kombinleri
Sonbahar trençkot kombinleri

Bu sezon trençkotlarda farklı dokunuşlar yapılarak çok daha büyük yakalar, kürkler, pelüşler tasarımlarda b oy göstermektedir. Havanın seyrine söre stilettolarbutiler, spor ayakkabılar tamamlatıcı olarak tercih edilebilir. Trençkotun içine ise sımsıkı pantolonlar ve biraz daha kadın üstler tercih edebilirsiniz. Ayrıca çanta seçimleri içinde 2023 sezonu için büyük modeller ön plana çıkmaktadır. 

Kombin Önerileri Paltolar Sokakları Yıkıp Geçecek 

Kış aylarının başlaması ile paltolar sokakları adeta yıkıp geçecek. 2023 Sonbahar/Kış günlük kombin önerileri için notlarınızın arasına over size paltoları mutlaka eklemelisiniz. Kendinizi biraz daha fazlaca kadınsı hissetmek istediğiniz zaman bu paltoları mutlaka kombinlerinizde kullanmalısınız.

Sonbahar oversize ceket kombin
Sonbahar oversize ceket kombin

80’li yıllara atıfta bulunan tasarımları ile son derece şık olan bu paltolar üzerinizdeyken gittiğiniz her yerde odak noktası olmayı başaracaksınız. Geçtiğimiz sezonda olduğu gibi yine paltoların içlerine mini etekler, bilek boy farklı özellikte olan pantolonlar ve ara boy yani maksi etekleri tercih edebilirsiniz. Kış ayları için tamamlayıcı olarak uzun çizmeleri ve paltonuzun tarzına göre kısa şık çizmeleri tercih edebilirsiniz.  

Kombin Önerileri Sıcacık Kürkler 

Tüm dünya gerçek kürlerin kullanılmasına karşı bir duruş sergilemektedir. Ancak 2023 Sonbahar/Kış günlük kombin önerileri içerisinde kürkler ve kürklü modeller çok dikkat çekmektedir. Elbette tasarımlarda yapay kürkler tercih edilmektedir. Bir dönem kadınların gerçekten karakter ve maddi gücünün simgesi olan kürkler ile yine bastığınız yerleri inletebileceksiniz. Her kadının dolabında mutlaka olması gereken yapay kürkünüzü tercih edeceğiniz farklı çizmeler ile uçurabilirsiniz. 

Kışlık pembe kürk kombinleri
Kışlık pembe kürk kombinleri

2023 Sonbahar/Kış Sezonu Ekoseli Kombinler 

Ekoseler birkaç sezondur oldukça fazla ilgi görmektedir. Bu nedenle 2023 sonbahar/kış sezonu için de farklı kullanım alanları ile ekoseleri sıkça sokaklarda göreceksiniz. Ekoseli ceketler, pelerinler, pantolonlar, etekler, trençler ve çok daha fazlası tasarımlarda yer almaktadır. Eğer geçtiğimiz sezonlarda ekose kullanmayı tercih etmemiş iseniz bu sezon mutlaka kombinlerinizde kullanmalısınız. Çünkü çok çok ünlü markaların koleksiyonlarında ekose coşkusu hız kesmeden devam ediyor.  

Şaşalı Kollu Kıyafetler 

Sonbahar/Kış sezonunda kabarık ve şaşalı kollu kıyafetler ile farklı bir tarz yaratılmaya çalışılmıştır. Özellikle kabarık kollarda transparanlıklar ön planda. Tasarımlarda ön plana sadece kabarık kolar çıkmaktadır. Elbise, gömlek veya başka bir parça seçimi yapsanız da kol, bel ve bilekler tam üzerinize otururken omuzlarda büyük abartılı kabarıklıklar kullanılmıştır. Elbette kişisel zevkleriniz doğrultusunda şaşalı kollu kıyafetleri de öneriler arasına ekleyebilirsiniz.  

Cesur Tasarımlar İle Dudak Uçuklatın 

2023 biraz daha kendine güvenenler için tasarlanmış olan kıyafetler ile ön plana çıkmaktadır. 2023 Sonbahar/Kış günlük kombin önerileri için ise eğer cesurca sergileyecek bir fiziğiniz var ise iç çamaşırları üzerine giyilen tasarımları denemelisiniz. Tamamen transparan olan bu kombinlerde kusursuzluğunuzu gözler önüne serebilirsiniz.  

Panço ve Pelerinleri Unutmayın 

Geçtiğimiz birkaç sezonda da oldukça fazla gördüğümüz pelerin ve pançolar 2023 Sonbahar / Kış günlük kombin önerileri içerisinde yine kendisine yer bulmaktadır. Çoğu zaman kendine çok fazla güvenen kadınların kombinlerinde kullanmayı tercih ettiği pelerin ve pançolar çok daha yaygın ve rengârenk tasarımları ile sıklıkla karşınıza çıkacaktır.

Kışlık şık panço modelleri
Kışlık şık panço modelleri

Hatta farklı boy seçenekleri ile kendi tarzınızda kolaylıkla tamamlayıcı bir dış giyim ürünü olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  

70’lerin Esintilerini Hissetmeye Devam Edeceksiniz 

70’li yılların tasarımlarında tüyler, püsküller, saçaklar her zaman ön plandaydı. Yine 70’lerin esintilerini derinden hissettiren tasarımlarda bolca tüyler, saçaklar ve püsküller kullanılmıştır. Özellikle biraz daha şık olmak istediğiniz zaman bu tarz kıyafetleri tercih ederek davetlerin ve özel toplantıların en dikkat çeken isimlerinden olabilirsiniz.  

Işıltı Eksik Kalmayacak 

Her zaman parlamayı sevenlerdenseniz parlak kumaşların modası hali hazırda devam ederken bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Hatta sonbahar/kış sezonu için tasarlanmış olan kıyafetleri tek tek kombinlemek için uğraşmanıza bile gerek kalamayacak çünkü genellikle komple parlak kumaşlar ile takımlar ve tulumlar, farklı boylarda elbiseler giy çık tarzında tasarlanmıştır. Uzun çizmeler, kusursuz makyaj ve saçlarınız ile parlak kumaşları kombinlemeniz çok ama çok kolay olacaktır.  

2023 Sonbahar/Kış Sezonu Favorisi Cutout 

Cutout, kıyafetler üzerinde farklı yerlere oyma şeklinde yapılan özel dekolteler demektir. 2023 Sonbahar/Kış sezonu için Cutout tasarımlar ünlü markalarda oldukça fazla tercih edilmiştir. Özellikle kadınsı noktalarınızı biraz daha dikkat çekici bir hale getiren bu tasarımlar oldukça çok beğeneceksiniz. Hatta farklı yaş guruplarında kadınların rahatlıkla tercih edebileceği tasarımlar ile kendinize olan güveniniz biraz daha artacaktır.

Sonbahar cut out kombinler
Sonbahar cut out kombinler

Cutout tasarımlarda kadınların narinlik göstergesi olan omuzları ve köprücük kemikleri, göbek, bel, göğüs, basen gibi alanlarda çok fazla kullanılmıştır. Kısacası kullanmış olduğunuz parça ile hiç çaba harcamadan çok ama çok sexi görüneceksiniz. Doğru aksesuarlar ve ayakkabılar ile kombininizi tamamladığınızda bulunduğunuz her ortam hiç şüphesiz güzelliğinizin gölgesinde kalacaktır. Cayır cayır yakmak istediğiniz her ortam için favori tercihiniz kesinlikle Cutout tasarımlardan biri olmalıdır.  

Karadul Akımı Hızla Devam Ediyor 

Siyah giymek her zaman şıklığı garanti etmektedir. Elbette kusursuz olmak isteyen kadınlar özellikle davetler için tercihlerini siyahlardan yana kullanırlar ki kombinlenmesi oldukça kolay olmaktadır. Ancak bu sezon karadul akımı olarak isimlendirilen tarz ile siyah kombinlere olan bakış açıları tamamen değişecek diyebiliriz. Çünkü Siyah kombinleri uçurmak için yapılan koyu makyajlar ve hafif abartılı saçlar yerine biraz daha natürelleşme dikkat çekiyor.

Karadul siyah kombinler
Karadul siyah kombinler

Karadul akımında tasarlanmış olan kıyafetlerde biraz daha avangart ve güçlü modelleri vitrinlerde göreceksiniz. Üzerinizde taşıdığınız kıyafetin gücünüze güç katmasının söz konusu olduğu tasarımlarda fazla aksesuar kullanmanıza da gerek kalmıyor.  

Elbette 2023 Sonbahar / Kış günlük kombin önerileri içerisine olmasa da davetler için bu akımı da takip edebilirsiniz. Her zaman farklı olmayı seviyorsanız siz uygun parçaları günlük tarzınızla meç edebilirsiniz.

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın