Sametizs kimdir? Sametizs kaç yaşında?

Sametizs kimdir? Sametizs kaç yaşında? Sosyal medya son yıllar hayatımız da vaz geçemediğimiz noktalardan biri olmuştur. İnternete ve sosyal medyaya bu kadar bağımlı olmamız ile beraber ve pandemi nedeniyle de herkesin ilgi alanı ortak nokta sosyal medya da toplanmıştır. Fenomenimiz ilk adımını Tiktok da bir iddia uğruna attığı video ile karşımıza çıkmaktadır ve o attığı tek video ile şuan ki sosyal medya İnfluencerlarından biri olmuştur.

Tiktok platformunda başladığı İnfluencerlığı sadece tiktok da kalmamakla beraber İnstagram ve YouTube platformlarına da atılarak daha da tanınmış duruma gelmiştir. Geniş takipçi kitlesi ve gün geçtikçe yeni takipçilerinin sosyal medya ailesine katılması ile beraber genç Tiktokır ile merak edilen soruları olmaktadır. Sametizs kimdir? Kaç yaşında? Gerçek adı nedir? Boyu ve kilosu kaç? Sevgilisi var mı? Sosyal medya hesapları? Gibi ve daha fazlası merak edilen konuları siz değerli okurlarımız için araştırdık ve yazımızın devamında cevapladık. Keyifli okurlar.

Sametizs kimdir?

2004 yılında dünyaya gelen ve uzun bir süre Bursa da yaşamını sürdüren ve arkadaşalrı ile girdiği iddia sonucu Tiktok da video çekip YouTube ve İnstagram hesaplarında da paylaşarak başladığı bu macera da çektiği o videonun beğenilmesi ile takipçi sayısında artmaya başlamıştır. Bunun sonucunda Tiktok platformunda videolar yayınlamaya devam etmiştir ve Tiktokır olarak karşımıza geniş bir takipçi kitlesiyle çıkmaktadır. Sosyal medya da sadece Tiktok da değil YouTube ve İnstagramda da çektiği videolar ve içerikler ile sevilmekte ve gün geçtikçe takipçi sayısı artmaktadır.

Sametizs kimdir
Samet Topçu kimdir

Sametizs gerçek adı nedir?

Sosyal medya da Sametizs kullanıcı adı ile bilinen kişinin gerçek de adı Samet Topçu’dur.

Sametizs kaç yaşında?

2004 doğumlu olduğu bilinen yakışıklı Tiktokır şuan da 17 yaşındadır.

Sametizs burcu nedir?

2004 doğumlu olduğu ama tam doğum tarihi bilinmediğinden ve bir paylaşımı olmadığından da hangi burç grubuna girdiği de bilinmiyordur.

Sametizs boyu kaç?

Yakışıklı Tiktokır Samet Topçu 1.70 metre boyuna sahip olduğu bilinmektedir.

Sametizs kilosu kaç?

Genç Tiktokır’ın kilosunun da 80 olduğu bilinip, konuşulmaktadır.

Sametizs kimdir
Samet Topçu kimdir

Sametizs aslen nereli?

Aslen nereli olduğu ile ilgili bir paylaşımı olmamasına rağmen çocukluk zamanlarında Bursa da yaşadığı bilinen fenomenin Bursalı olabileceği düşünülmektedir. Samet Topçu’nun nereli olduğu ile ilgili bir paylaşımı olursa daha sonraki yazılarımızda yine siz okurlarımıza bahsedeceğiz.

Sametizs nerede yaşıyor?

Uzun süre Bursa da yaşadığı bilinen İnfluencer’ın şuan da bir çok İnfluencer da yaşadığı İstanbul da yaşadığı düşünülmektedir.

Samet Topçu okuyor mu?

Evet Youtuber Samet topçu Lise de okumaktadır.

Sametizs kimdir
Samet Topçu kimdir

Samet Topçu kardeşi var mı?

Evet kardeşi var 4 kardeşler. 1 erkek kardeşi, 2 tane de kendisinden küçük kız kardeşi vardır.

Samet Topçu ne iş yapıyor?

Youtube, Tiktok ve İnstagram da geniş bir takipçi kitlesine ulaşarak iş gibi sosyal medyayı yürütebilen Samet Topçu aslında hala öğrencidir.

Sametizs sevgilisi var mı?

Fenomenlerin yakışıklısı ve gözdelerinden biri olan Samet Topçu’nun paylaştığı video, fotoğraf gibi sosyal medya hesaplarını gezdiğimiz de sevgilisi ile hiç bir paylaşımı olmadığında sevgilisi olmadığını ya da gizemli bir sevgilisi olabileceğini düşündürdü. Yakışıklı Youtuber’ın hayatında biri olup olmadığı ile ilgili kesin bir bilgi olmamakla beraber bir paylaşımı olmadığı için sevgilisi yoktur diye düşünüyoruz.

Sametizs kışkırtma ağladı mı?

Sosyal medya da diğer İnfluencerlar’ın intikam olarak yaptıkları bu kışkırtma hem biraz duygusal hem de eğlenceli bir sonla bitmiştir. İşte Samet Topçu’nun olduğu kışkırtma videosu;

https://www.youtube.com/embed/C61AETTo7gg

Sametizs sosyal medya hesapları

Bir iddia uğruna başladığı sosyal medya da Tiktok platformunda başladığı bu İnfluencer işine daha sonra İnstagram ve Youtube hesaplarında da aktif kullanarak tüm sosyal medya hesaplarında tanınmış ve geniş bi takipçi kitlesine ulaşmıştır.

  • Samet Topçu’nun İnstagram hesabında 465 bin takipçi ve son paylaştığı fotoğrafta 14.2 bin beğenisi vardır.

İnstagram hesabı için buraya tıklayınız.

  • Samet Topçu Tiktok hesabında 2.3 M takipçisi ve 109.1 beğenisi vardır.

Tiktok hesabı için buraya tıklayınız.

  • Samet Topçu Youtube hesabın da 296 bin abonesi bulunmaktadır.

YouTube hesabı için buraya tıklayınız.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın