Pileli Etek Modelleri ve Kombinleri

Pileli Etek Modelleri ve Kombinleri: Pileli etekler zarif bir görünüm oluşturmaktadır. Pileli etek aynı zamanda kişinin boyunu da daha uzun gösterir. Basenlerin geniş görünümünü ortadan kaldırır. Günlük yaşam ya da davetlerde kolaylıkla tercih edilebilir. Pileli etek modelleri ve kombinleri nelerdir? Pileli etekler çok farklı şekilde kombine edildiği için yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Uzun bir pileli eteğin üzerine bir tişört giyildiği zaman spor bir hava yaratılmış olur. Eğer şık bir görünüm yaratılmak isteniyorsa uzun bir pileli eteğin üzerine dar bir triko kazak giyerek istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz. Üzerinede bir blazer ceket giyerek kombin tamamlanır. Ayrıca kısa pileli etekleri de triko kazaklarla kombin yapabilirsiniz.

Tesettür Pileli Etek Modelleri

Tesettür giyimde birbirinden farklı pileli etek modelleri bulunmaktadır. Hem kullanışlı kumaşlar hem de birbirinden farklı renklerden oluşan tesettür pileli etekleri tercih ederek zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz. Birçok farklı model arasından kendi vücudunuza uygun olan tesettür pileli etek seçimi yapabilirsiniz.

Gri tesettür pileli etek askılı siyah çanta
Gri tesettür pileli etek askılı siyah çanta

Tesettür pileli etekler üzerine triko kazaklarla ya da uzun kollu gömlekler ile kombin yapılabilir. Kombin seçenekleri oldukça fazladır. Kış ya da yaz dönemine göre tesettür pileli eteğin kumaşını farklı türlerden seçmek gerekmektedir.

Kısa Pileli Etek Modelleri

Pileli etek modelleri uzun ya da kısa çeşitli seçeneklerde sunulmaktadır. Kısa pileli etek modelleri nelerdir? Pileli etek ile sadelik ve zarafet ön plana çıkar. Kısa bir pileli etekle hem spor hem de şık bir tarz yaratabilirsiniz. Kısa pileli etekler birçok farklı giyim parçası ile kombine edilebilir. Kısa pileli etek üzerine giyilen bir blazer ceketle oldukça şık bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca pileli etekler sizi olduğunuzdan daha zarif ve daha uzun gösterecektir.

Sokak stili parlak sarı kısa pileli etek modelleri kombin
Sokak stili parlak sarı kısa pileli etek modelleri kombin

Pileli etekler her yaş grubu için rahatlıkla giyilebilmektedir. Eğer spor bir görünüm kazanmak istiyorsanız kısa pileli etek üzerine, tişört, gömlek ya da kazak giyebilirsiniz. Üzerine kot ceket giyerek kombininizi tamamlarsınız

Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Pileli etek nasıl kombinlenir? Özellikle ilkbahar mevsiminde en trend etek modelleri pileli etekler olmaktadır. Pileli etekler doğru kombin olduğu zaman oldukça şık bir görünüm yaratılmaktadır. Pileli eteklerin nasıl kombin yapılacağı oldukça önemlidir. Pileli eteklerin sahip olduğu temel özellikler önemlidir. Hemen hemen her sezonun vazgeçilmez parçası olan pileli birbirinden farklı modeller ile sunulmaktadır. Pileli eteklerin doğru kombini gerekir.

Bohem tarz yazlık midi pileli etek kombinleri ve modelleri
Bohem tarz yazlık midi pileli etek kombinleri ve modelleri

Pileli etekler kombin yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle vücut yapısına dikkat etmek gerekmektedir. Eğer uzun boyluysanız pileli etekler uzun ya da kısa olabilir. Ayrıca pileli etekler topuklu ayakkabı ile ya da spor ayakkabı modelleri ile de uzun boylular için uygun ve ideal olmaktadır. Eğer kısa boyluysanız spor ayakkabı ile pileli etekten uzak durmanız gerekir. Pileli eteği topuklu ayakkabı ile giyebilirsiniz. Pileli eteğin üzerine uzun baskılı bir tişört ya da crop bir parça giyebilirsiniz. Böylece şık bir görünüm elde edersiniz. Fakat daha spor olmak istiyorsanız midi boylarda pileli etek modelleri tercih etmelisiniz.

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın