Özgür Balakar kimdir? Uzun Makarna kimdir? kaç yaşında?

Özgür Balakar Uzun Makarna kullanıcı adıyla yer aldığı Tiktok platformunda güncel olarak yaklaşık 4,5 milyon takipçisi bulunan Uzun Makarna, 230 milyona yakın beğeniye sahip. Aynı zamanda Demet Akalın polemiği ile dikkatleri üzerine çekmesiyle hayranlarının bir hayli artmasına sebep olmuştu. Ünlü fenomen Türk mankeni. Yaptığı kombin becerileri ile danslarıyla adını uzun bir süre dillerden düşürmeyeceğe benziyor.

Son zamanların merak edilen ismi Özgür Balakar hakkında çok fazla sorular sorulmaya başlandı. Bizlerde sizler için bu sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Dilerseniz değerli fenomenin hakkındaki bilgilere beraber göz atalım.

Ozgur Balakar kimdir
Ozgur Balakar kimdir

Özgür Balakar kimdir?

Sosyal medya dünyasıyla karşımıza çıkan yetenekleri ile de hafızalardan silinmeyen fenomen aynı zamanda eski mankenlerden biridir. Özgür Balakar 10 Haziran 1998 yılında Kocaelin’de dünyaya gelmiştir. Aslen Sakarya’lı olup İstanbul’da yaşamına devam etmektedir. Ünlü fenomen lise den sonra eğitimine İstanbul Bahçeşehir Üniversitesinde devam etmiştir. Sosyal medya platformunda yaptığı kombinler ve playback dansları, ağır çekim videoları ile geniş hayran kitlelerine sahiptir. Ünlü fenomen’in ismini babası koymuştur. Ancak güzel manken bu ismi beğenmeyip kendisine Uzun Makarna kullanıcı adını koyarak bu isimle anılmak istemiştir.

Youtube kanalını 2015 de açan fenomen Dünya starı Justen Biber’in radarına giren isimlerden olmayı başarmıştı. Aşk hayatı konusunda da gündeme gelen fenomen bir zamanlar Uğur Bay ile sevgiliydi. Daha sonra Yusuf Şenli ile adını duyduğumuz güzel manken canlı yayında ağlarken görüldü. Ünlü fenomenin aşk hayatı ikinci kez ayrılıkla sonlanmış oldu. Sosyal medya dünyasında hemen hemen her yerde adını gündemden düşürmeyen mankenin estetiksiz hali soruldu. Ünlü fenomen, bu konuyla alakalı tepkilerini dile getirmekte gecikmedi. Güzel mankene göre estetik bir cerrahi operasyon olup kendisin bundan uzak olduğunu söyledi.

Sadece dolgu yaptırdığını bu konun abartılmasının hoş olmadığını belirtti. Güzel fenomenin gözleri de lens. Bu konuyla da gündeme gelmişti ve açıklamalarında gözlerim biraz bozuk bu yüzden lens kullanıyorum demişti. Demet Akalın ile adını duyduğumuz fenomen geçtiğimiz aylarda canlı yayınına Akalının kızı Hira’nın 7 bin lira atmasıyla gündeme gelmişti. Akalının bundan haberi olmadığı için ünlü fenomeni dolandırıcı olarak nitelendirmişti. bu konu ile alakalı açıklama yapan güzel fenomen, konu paraysa halledilir ben kimsenin parasını kullanmadım bunu daha sonra fark ettim demişti.

Ozgur Balakar kimdir.
Özgür Balakar kimdir? Uzun Makarna kimdir? kaç yaşında?

Özgür Balakar kaç yaşında?

Ünlü sosyal medya fenomeni olan güzel fiziği ile de çok beğeniliyor. Mankenin yaşı hakkında hayranları sorular sormuştu. Güzel fenomen 10 haziran 1998 doğumlu ve 22 yaşındadır.

Özgür Balakar aslen nereli?

Sosyal medya dünyasının en çok konuşulan sürekli gündeme gelen Uzun Makarna nereli adlı manken olduğu ile merak edilmekteydi. Ünlü fenomen dansçı Aslen Sakarya’lı olup İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Özgür Balakar hangi burç?

Son zamanların merak edilen ismi Betül Çakmak hakkında çok fazla sorular sorulmaya başlandı. Bunlar arasında yetenekli dansçı ve mankenin ne burcu olduğuydu. Başarılı fenomen ince bir ruha sahip ve tam olarak Yengeç burcu dur.

Özgür Balakar boy ve kilosu?

Sosyal medya platformunun yaptığı kombin becerileri ile bilinen ismi fiziği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. boyu ve kilosu merak edilen manken sürekli arama motorlarında sorulmuştu. 1.64 cm boyunda olan manken 43 kg dır.

Özgür Balakar’ın mesleği ne?

Sosyal medya platformunda yaptığı kombinler ve playback dansları, ağır çekim videoları ile geniş hayran kitlelerine sahiptir. Sosyal medya dünyasıyla karşımıza çıkan yetenekleri ile de hafızalardan silinmeyen fenomen aynı zamanda eski mankenlerden biridir.

Özgür Balakar ne kadar kazanıyor?

Uzun Makarna kullanıcı adıyla yer aldığı Tiktok platformunda güncel olarak yaklaşık 4,5 milyon takipçisi bulunan Uzun Makarna, 230 milyona yakın beğeniye sahip. Aynı zamanda Demet Akalın polemiği ile dikkatleri üzerine çekmesiyle hayranlarının bir hayli artmasına sebep olmuştu. Ne kadar kazancı olduğu merak edilse de bu konuyla alakalı hiçbir yerde bilgi vermemiştir.

Özgür Balakar’ın estetiksiz hali

Sosyal medya dünyasında hemen hemen her yerde adını gündemden düşürmeyen mankenin estetiksiz hali soruldu. Ünlü fenomen, bu konuyla alakalı tepkilerini dile getirmekte gecikmedi. Güzel mankene göre estetik bir cerrahi operasyon olup kendisin bundan uzak olduğunu söyledi. Sadece dolgu yaptırdığını bu konun abartılmasının hoş olmadığını belirtti.

Özgür Balakar’ın gözleri lens mi?

Güzel fenomenin gözleri de lens. Bu konuyla da gündeme gelmişti ve açıklamalarında gözlerim biraz bozuk bu yüzden lens kullanıyorum demişti.

Özgür Balakar Demet akalın polemiği

Demet Akalın ile adını duyduğumuz fenomen geçtiğimiz aylarda canlı yayınına Akalının kızı Hira’nın 7 bin lira atmasıyla gündeme gelmişti. Akalının bundan haberi olmadığı için ünlü fenomeni dolandırıcı olarak nitelendirmişti. bu konu ile alakalı açıklama yapan güzel fenomen, konu paraysa halledilir ben kimsenin parasını kullanmadım bunu daha sonra fark ettim demişti.

Özgür Balakar evli mi?

Sık sık arama motorlarında hakkında soru sorulan fenomenler arasında adı geçen Balakar evli mi sorularının cevabını sizler için araştırdık. Edinmiş olduğumuz bilgilere göre 22 yaşında olan fenomenin uzun bir süre evleneceği gözükmüyor.

Özgür Balakar’ın sevgilisi var mı?

Youtube kanalını 2015 de açan fenomen Dünya starı Justen Biber’in radarına giren isimlerden olmayı başarmıştı. Aşk hayatı konusunda da gündeme gelen fenomen bir zamanlar Uğur Bay ile sevgiliydi. Daha sonra Yusuf Şenli ile adını duyduğumuz güzel manken canlı yayında ağlarken görüldü. Ünlü fenomenin aşk hayatı ikinci kez ayrılıkla sonlanmış oldu.

Özgür Balakar’ın kardeşi kimdir?

Sosyal medya dünyasının sevilen ve adı her yerde geçen ismi Uzun Makarna 3 erkek kardeşe sahip. Güzel fenomenin ailesi ile ilgili bilgileri tam olarak bilinmemekte olup edindiğimiz bilgiler bu kadardır.

Özgür Balakar’ın sosyal medya hesapları?

Genç Fenomen sosyal medya izleyicileri tarafından sevilen ve takip edilen kişilerden olan güzel gün geçtikçe de takipçi sayısını artırmış ve İnstagramı da aktif olarak kullanmaktadır. Kombin becerileri ve playback dans videosu paylaşımları ile başarıyı yakalamaya devam etmekteler.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın