Özgür Aydemir kimdir? Eşsiz bir röportaj ile tüm detaylar!

Özgür Aydemir kimdir? Eşsiz bir röportaj ile tüm detaylar! 18 yaşında olan fenomen takipçileri giderek artarak fenomen kategorisine girmiştir. Özgür Aydemir sosyal medya dünyasında hızla yükselen isimler arasında yerini aldı.

Başarılı sosyal medya fenomeni Özgür Aydemir yapmış olduğu içeriklerin sevilmesi ile takipçileri Özgür Aydemir kimdir? aslen nerelidir? Kaç yaşındadır? Burcu nedir? Boyu ve kilosu kaç? Gibi bir çok konu sevenleri tarafından merak edilmiştir ve bu soruların ve daha fazlasına başarılı fenomen isim ile yaptığımız röportaj sayesinde ulaşabilirsiniz.

Kaç yaşındasınız?

17 Ekim 2002 doğumluyum yani 18 yaşındayım.

Aslen nerelisiniz?

Şırnak’ın İdil ilçesinde dünyaya gelmiş ama aslen Şırnak Uzungeçit / Uludereliyim.

Boyunuz ve kilonuz nedir?

1.79 boyundayım ve 75 kiloyum.

Özgür Aydemir kimdir? Eşsiz bir röportaj ile tüm detaylar!
Özgür Aydemir kimdir? Eşsiz bir röportaj ile tüm detaylar!


Hangi burçsunuz?

Terazi burcuyum.

Burçları takip ediyor musunuz?

Burçları pek takip ettiğim söylenmez ama burçlara inanıyorum.

Hangi takımı tutuyorsunuz?

Büyük bir Fenerbahçe fanatiğiyimdir .

Sosyal medyadan kazandığınız ilk para ile ne yaptınız?

Sosyal medyada ilk kazandığım parayla video ekipmanları aldım ve geri kalanına da ihtiyacı olan bir arkadaşıma gönderdim.

Sosyal medyada ilk nasıl ünlü oldunuz?

Sosyal medyaya başlamadan önce belki günlerce haftalarca ne yapmalıyım diye düşünüyordum olmayan bir şey yapmak istiyordum ama aynı zamanda diğer insanlara benzemek de istemiyordum. Sonra bir kardeş yani (BEBİŞ) karakteri aklıma geldi. O da abi kardeş ilişkilerini anlatan bir video attım. Patladığını görünce doğru yol bu dedim ve artık onunla ilgili videolar atmaya başladım.

Sık sık size benzeyen diğer sosyal medya fenomenleri ile bir araya geliyorsunuz bu durum nasıl başladı?

Açıkçası sosyal medyada gerçekten sohbet edip konuştuğum sponzi ( sadık ) hariç kimse yok olmasını istiyordum ama olmayınca olmuyor .

Sosyal medya dünyasının adım atacak olanlar için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Sosyal medyada başlamak olan insanlara şunu söylemek istiyorum hiç kimseyi dinlemeyin. İnsanları şaşırtın onlara sana baktıkları gözleri o önyargıları yapamaz önyargılarını kırın çünkü İnanın insanlar konuşuruz herkes konuşur başarırsan başarmazsan her zaman konuşurlar en azından bırakın da başarılarınızı konuşsunlar. Video çekmek istiyorsun ama utanıyorsun acaba bir şey mi diyecekler başka gözlemi bakacaklar diye bırak baksınlar bırak söylesinler ben aşiret olmama rağmen belki de insanların bana utanç verici gözlerle bakmasını aldırmayıp o yanağımı kırmızıya boyadıysam inan sen çok daha iyisini yapabilirsin. Nerden bilebilirsin belki de geleceğin en iyi fenomeni sen olacaksın unutma her şey senin elinde .

Instagram ve YouTube’dan onaylamadığınız kişiler ya da durumlar oluyor mu?

Açıkçası YouTube da onaylamadığım bir tek primgüngör ve ikizler bay kardeşler var yani Burak bir şeyler yapabiliyor yine de ama ikizlere YouTube yakışmıyor. Açıkçası instagram da ise bir mevkiye gelene kadar ki çevresindeki insanlardan prim ile yükselen insanları onaylamıyorum. Sadece yada bir mevkiye geldikten sonra eski çevreyi unutan insanları onaylamıyorum .

Özgür Aydemir kimdir? Eşsiz bir röportaj ile tüm detaylar!
Özgür Aydemir kimdir? Eşsiz bir röportaj ile tüm detaylar!

Sosyal medya nasıl bir ortam?

Sosyal medya bana göre çoğu insanın kendini daha çok özgür hissettiği bir topluluk .

Fenomen olduktan sonra ne değişti hayatınızda?

Özgür hissettiği bir topluluk . Fenomen olduktan sonra hayatımdakilerin değişmesini istemedim açıkçası bana bir fenomen gözüyle değil de Özgür Aydemir gözüyle baksınlar istedim. Her zaman çünkü insanların bana o gözlerle bakıp çekinmesini istemedim yani bir ortamda oturup tüm dikkatlerin bende olmasını istemedim ki o ortamda herkes özgürce davranabilsin insanların fenomen olduğum için Özgür Aydemir olduğum için benimle konuşmalarını sohbet etmelerini istedim. Diğer türlü bu fenomenlik kimliğiyle beni kullanmaları çok zoruma gitti yani herhangi ufak bir şeyde bile fenomen denilip durumu farklılaştırması benim için zorlaştırmasını yada kolaylaştırmasını istemediğim için bana fenomen denildiğinde bile “estağfurullah kendi çapımda diyorum ki ” yanlış anlaşılmasın. Benim üzerimden prim kasmak isteyenler oldu onları da hiç sevmedim 

Asla vazgeçmem dediğiniz bir eşyanız var mı?

Asla vazgeçmem dediğim bir şey telefonumdur yani çünkü hayatım kariyerim bunun içinde .


Hobilerinizden bahsedebilir misiniz?

En sevdiğim hobim spor ile ilgili ( futbol basketbol voleybol ) ilgilenmeyi çok severim ayrıca dağda bayırda gezmeyi çok severim 

Herhangi bir fobiniz var mı?

Yükseklik fobim var .

Aileniz hakkında biraz detay verebilir misiniz?

Ailem 2 anne ve baba ile birlikte 18 kişilik geniş bir aileyiz. Daha önceden Star TV de yayınlanan Big Brother gibi büyük bir yarışmada birinci olan Sinan Barış Aydemir abim ve O Ses Türkiye dahil birçok televizyon programlarına çıkmış ses sanatçısı olan abim Eyüp Aydemir geri kalan ailemin diğer fertleri de bazıları çalışıyor bazıları meslek sahibi olup bazıları da okuyorlar. Babamdan bahsedecek olursak ta kısacası hayatının her alanında kendi emekleriyle bizi bu yaşlara kadar getiren kral bir adamın oğluyum.

Özgür Aydemir kimdir? Eşsiz bir röportaj ile tüm detaylar!
Özgür Aydemir kimdir? Eşsiz bir röportaj ile tüm detaylar!

Asla vazgeçmem dediğiniz bir yemek var mı?

Asla vazgeçmem dediğim yemek kuru fasulye ve pilav .

Gerçekleştirmek istediğiniz en büyük hayaliniz ne?

En büyük hayalim etrafımdaki insanlar ile ( arkadaşlarım, ailem, akrabalarım ve zaman geçirdiğim insanlar ) benimle birlikte çalışmaları, onlarla planlar yapmayı gezmeyi tozmayı ve kendi işimizi yapmayı isterdim hep . 

Kendinize örnek aldığınız birisi var mı?

Kendime örnek aldığım tek kişi babam babam gibi olmayı çok isterdim .

Takıntılarınız var mı?

Takıntı olarak biriyle ciddi bir şey konuşunca aniden çıkması konuşmadan ayrılması.

Özgür Aydemir İnstagram

Yaptığı bir çok ilginç içerik ile takipçileri artarak fenomen olmuştur. Daha sonra yaptığı yeni eşsiz çalışmalar ile takipçileri giderek artmıştır ve İnstagram hesabında 12B takipçiye ulaşmıştır. En son paylaştığı İnstagram fotoğrafında 841 beğenisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın