Obeyfendimen kimdir? Obeyefendimen Tiktok fenomeni gerçek ismi nedir?

Obeyfendimen kimdir? Obeyefendimen Tiktok fenomeni gerçek ismi nedir? Tiktok platformu 2 M aşan takipçi kitlesi ile Tiktokerlardan en çok sevilenler arasına giren yakışıklı fenomenin takipçi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Kendine özgü tavırları, davranışları ve içerikleri ile sevilen yakışıklı fenomen takipçileri tarafından övgüler ile karşılanmaktadır.

Genç fenomeni takip edenler, Obeyfendimen kimdir? Gerçek adı nedir? Sevgilisi var mı? kaç yaşında? Tiktok ve YouTube hesabı? Gibi bir konular sık sık araştırılmaktadır. Siz sevgili okurlarımız için yakışıklı Tiktokır ile merak edilen bu ve daha fazlası soruları sizin için bu yazımızda toparladık.

Obeyfendimen kimdir?

1999 doğumlu fenomen ilginç ve kendine özgü içerikler, özgün davranış biçimi ile dikkat çeken fenomen takipçileri gün geçtikçe artmaktadır. Tiktok da başladığı bu adımlara diğer sosyal medya platformlarına da aktif kullanımı ile fenomen unvanına sahip olmuştur. Yakışıklı fenomen dövmeleri ile ilgi çekmekte ve dövmelerinin takipçileri tarafından çok sevildiği görülmektedir.

Obeyfendimen gerçek adı nedir?

Gerçek adı Adem Ön olan fenomen, sosyal medya da kullanıcı adı olarak Obeyfendimen ismini kullanmaktadır.

Adem Ön kaç yaşında?

13 Ekim 1999 yılında Eskişehir de dünyaya gelen yakışıklı fenomen şuam 21 yaşındadır.

Adem Ön burcu nedir?

13 Ekim de doğarak Terazi burcu grubuna girmektedir.

Adem Ön boyu kaç?

1.73 m. boyundadır. Genç fenomenin takipçileri tarafından sıklıkla aratılan boyu konusu cevabı 1.73’dür. Fenomeni özenen takipçileri sık sık bu konuyu araştırmaktadır.

Adem Ön kilosu kaç?

67 kilodadır. Yakışıklı olduğu gibi fit olması ile yaşıtları tarafından kıskanılan fenomen kilosu en çok merak edilen konulardan olmuştur.

Adem Ön aslen nereli?

Aslen Eskişehirli olan fenomen, Eskişehir de dünyaya gelmiştir.

Adem Ön hangi takım tutuyor?

Genç fenomen Adem Ön takım tutmadığını paylaşımlarında ifade etmiştir.

Adem Ön hangi okul mezunu?

Adem Ön yaptığı paylaşımlarında zamanında liseyi okumadığını ve şuanda Açık Öğretimden lise okuduğunu ifade etmiştir.

Adem Ön yakın arkadaşları kimdir?

YouTube Beyfendiler kanalı ile 3’lünün içerikleri ile takipçileri tarafından sevilen fenomenin en yakın arkadaşlardır. Çocukluk arkadaşı olan üçlü, Altuğ Yıldırım ile aynı mahallede ve okulda olması ile eski arkadaşlıklara dayanılan fenomen, daha sonra Rıfat Can Sever ile tanışıp ve aynı yerde çalışmaya başlamaları ile başlayan arkadaşlıkları 3’nün bir araya gelmesi ve muhteşem, ayrılmayan bir arkadaşlığa sebep olmuştur. 3 iyi dost ile merak edilen soruları cevaplayan fenomenlerin videosu;

Adem Ön sevgilisi var mı?

Obeyfendimen yaptığı paylaşımlarda görüldüğü ve attığı storyi paylaşımında ‘ elbet bir gün manit olunca onla atarız bu storyi be, Bunla idere edin şimdilik’ ifadesi ile de sevgilisinin olmadığını ifade etmiş olduğu görülmektedir.

Adem Ön kaç dövmesi var?

Yakışıklı fenomen çok sık söz konusu dövmelerinde en son bahsettiğin de 20 dövmesi olduğunu ifade etmiştir. İlk dövmesini 6 yıl önce göğsüne ‘Respect’ yazısı ile olmuştur.

Adem Ön sosyal medya hesapları

Sosyal medya ya Tiktok platformunun yeni paşladığı zamanlarda video atması ve beklenmedik şekilde milyonların izlenmesi ve sürekli video atıp bu şekilde devam etmesiyle başlayan fenomen kendine özgü hareketleri, konuşma tarzı ve dövmeleri ile sosyal medyanın özgün fenomenlerinden ilk sırada yer alan yakışıklı fenomen takipçileri bu özgün tavırları ile gün geçtikçe artmıştır.

İnstagram hesabında 389 bin takipçisi bulunan fenomenin son paylaımına 20,1 bin beğeni gelmiştir. 1 yıl önce hesabı kapatılan fenomen daha sonra YouTube platformuna aktif olarak geçmiş ve hesabını tekrar açmıştır.

İnstegram hesabı

Tiktok platformu ile paşlayan yakışıklı fenomenin 2.1 M takipçiye ulaşmıştır.

Tiktok hesabı

Youtube hesabında 70.6 bin aboneye ulaşan fenomen değişik içerikleri, arkadaşları ile yaptığı içerikleri ile takipçileri giderek artmaktadır.

YouTube hesabı

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın