Melih Özkaya kimdir? Melih Özkaya Survivordan neden diskalifiye edildi?

Melih Özkaya kimdir? Melih Özkaya Survivordan neden diskalifiye edildi? Emanet dizisinde Komiser Ali Kimdir? 2018 yılında Survivor All Star da gönüllüler takımında yer alarak kendini seyirciye tanıtan Melih Özkaya daha önce dizilerde rol alması ve usta bir voleybolcu olarak da bilinmektedir.

Yakışıklı oyuncu Survivor macerası ile seyirci tarafında biyografisi çok araştırılan konular arasına girmiştir. Melih Özkaya biyografisi, Survivor macerası, eşi, oynadığı diziler gibi bir çok merak edilen konuların cevabını yazımızda bulacaksınızdır. Keyifli okurlar…

Melih Özkaya kimdir?

1998 yılında İstanbul da dünyaya gelen yakışıklı sporcu çocukluktan beri spor dallarına merakı varmış. Bunu ileriki zamanda eğitim alarak ve ustalaşarak profesyonel bir voleybolcu olarak adını duyurmuştur. Başarılı sporcu Anadolu Üniversitesi Spor Yönetim bölümünden mezun olmuştur.

2011 yılında kamera önü eğitimi almış ve 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisinde ilk oyunculuk deneyimini sergilemiştir. Seyirci tarafından sevilen ve ekranlara yakışan oyuncu 2018 yılında Survivor All Star da gönüllüler takımında oynamaya başlamıştır. Survivor All Star da sakatlığı nedeniyle elenen başarılı oyuncu Survivor da yarıştığı sürece izlediği yol, terbiyesini bozmaması ve yarışma başarıları ile izleyicileri tarafından büyük bir tebrik kazanmıştır. 2020 yılında ilk profesyonel oyunculuk deneyimi sayılan Emanet dizisinde Komiser Ali rolünü canlandırmıştır.

Melih Özkaya kaç yaşında?

11 Ağustos 1987 yılında doğarak 33 yaşında olduğu bilinmektedir.

Melih Özkaya burcu nedir?

11 Ağustos da doğarak yakışıklı oyuncunun aslan burcu grubuna girdiği bilinmektedir. Başarılı oyuncu ve sporcunun doğum tarihi ile tam bir paylaşımı olmaması nedeniyle tam burcu bilinmemekle birlikte aslan burcu olarak biliniyordur.

Melih Özkaya aslen nereli?

Yakışıklı ve başarılı oyuncunun aslen nereli olduğu ile bir paylaşımı yada açıklaması olmadığından aslen nereli olduğu bilinmemektedir. Doğma, büyüme İstanbullu olduğunu ve halen İstanbul da yaşadığı bilinmektedir.

Melih Özkaya kilosu kaç?

84 kg. olduğu şuan bilinmektedir.

Melih Özkaya boyu kaç?

1.85 cm. boyundadır.

Melih Özkaya ailesi kimdir?

Başarıları ile çok sık kendinden söz ettirirken yakışıklı oyuncunun ailesi de çok sık araştırılan konulardan olmuştur. Babası antikacı işi ile uğraşan ve Var Mısın Yok Musun da yarışmacı olarak katılan babası Metin Özkaya‘dır. Annesi Münevver ve kız kardeşi Melis olarak bilinmektedir.

Melih Özkaya Voleybol oynadığı takımlar nelerdir?

Çocukluğundan beri merakı olan spor dalında ve çocukluğundan beri yaptığı voleybolda ilk İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin alt yapısında başladı ve A takımına çıkmıştır.

Daha sonra 1 . ve 2. Ligde Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımında oynamıştır.

Başarılı sporcu 3. Lig voleybol takımında da yer almıştır.

Melih Özkaya evli mi?

Yakışıklı oyuncu evli veya sevgilisi var konuları ile ilgili bir paylaşımı olmaması nedeniyle bilinmemektedir.

Melih Özkaya hangi ajansa bağlı çalışıyor?

Tümay Özokur Menajerlik Ajansı’na  kayıtlı oyuncudur.

Melih Özkaya nasıl oyuncu olmaya karar verdi?

Yaptığı bir röportajda on yıl önce bir menajerin kartını vermesi ve Şükrü Avşar ile tanıştırması ile başladığını ifade etmiştir. O zaman bir dönem projesi ile anlaştığını ve oyunculuk eğitimini almaya başladığını ama dönem projesi olmadan iptal edildiğini ifade etmiştir. Daha sonra oyunculuk eğitimini tamamladığını ve bir çok projede tecrübe kazandığını ifade etmiştir.

Melih Özkaya oynadığı diziler?

Yer Gök Aşk = 2012 yılında ilk oyunculuk deneyimi olarak 3. sezonda konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Emanet = 2020 yılında ilk profesyonel dizi oyunculuğudur. Komiser Ali rolünü canlandırmıştır.

Melih Özkaya Survivor da mı katıldı?

2018 yılında Survivor All Star da gönüllüler takımında yer almıştır. 94 kilo ile girdiği yarışmada 5. haftada ödül oyununda belinden sakatlanması durumunda ve Dr. Metin Kuşun yarışmaya devam etmesi sağlığı açısından büyük bir risk oluşturacağını söylemesi ile yarışmadan sağlık nedeniyle elenen isimlerden biri olmuştur. 5 haftalık performansı, karakteri ile bile seyirci tarafından sevilen yarışmacılar arasına girmiştir. 5 hafta sonra 84 kilo ile Survivor All Star’dan ayrıldığını bir paylaşımında ifade etmiştir.

Melih Özkaya sosyal medya

Sosyal medya hesaplarında yaptığı işler, hayatı ile paylaşımları ile sevilen başarılı sporcu 89,7 bin takipçisi olduğu ve son paylaştığı fotoğrafında 29,2 bin beğenisi bulunmaktadır.

Yorum yapın