Mekana Göre Sevgililer Günü Stil Önerileri

Mekana Göre Sevgililer Günü Stil Önerileri  Yeni yılla birlikte 2023 trendleri de belli olmaya başlarken, beklenen gün 14 Şubat 2023’e, yani bu yılın Sevgililer Günü’ne çok az süre kaldı. Pek çok evli veya sevgili çift bu özel günü beklerken, erkekleri stres almış, bayanları ise ne giyeceğim endişesi kaplamış durumda. Sevgililer günü kıyafet kombinleri ile bugünün anlam ve önemine özel olarak hazırlanmak isteyen bayanların akıllarına şu soru geliyor: Sevgililer Gününde Ne Giyilir?

14 Şubat Sevgililer Gününde Ne Giyilir?

Belki daha önce tecrübeli olanlar 2023 trendlerine uygun giyinerek bu özel günü sorunsuz atlatacak. Bazı kişiler ise sevgililer gününe genellikle yalnız girenler kıyafet seçimi yapmakta zorlanabilirler. Fakat sandığınızın aksine, Sevgililer Gününde Ne Giyilir sorusunun yanıtı o kadar da karmaşık değil. Öncelikle tabii ki bugünde bolca hediye verilecek, çiçek satışlarında patlama yaşanacak fakat kıyafet konusu da bir o kadar önemli. Eğer ekstra harcama yapmak istemiyorsanız, dolabınızda hali hazırda yer alan kıyafetlerle de başarılı kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Sevgililer Günü Kıyafet Kombinleri

Bu yılın modası payetli etekler olduğu için sevgililer gününde bu tarz etekleri tercih ederek pırıl pırıl olabilirsiniz. Gece kombinlerinde de tercih edilen bu eteğin üstüne triko bir kazak da gayet hoş duracaktır. Eğer şıklığı bir kademe daha artırma peşindeyseniz, üstünüze daha parıltılı bir kazak tercih edebilirsiniz. Tabii ki bu gece yemeklerine daha uygun.

Eğer gündüz vakti Sevgililer Günü kutlaması yapacaksanız, sade siyah bir pantolon ve payetli bluz sizin için hoş bir kombin olacaktır. Parlak tayt, kollarında tül detayları olan bir bluzde olabilir. Orantılı bir vücudunuz varsa V yaka, bel vurgulu elbiseler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu senenin modası olan kemerli gömlek elbiseleri veya puantiye desenli modelleri de değerlendirebilirsiniz.

Sevgililer Günü Kıyafet Kombinleri oldukça çeşitli olsa da, renkler konusunda akla hep ilk kırmızı gelir. Sonuçta kırmızı aşk ve sevginin rengi ve sevgililer günü de tam bunu temsil ediyor. Dolayısıyla, aurası son derece yüksek bu renk, özel günler için son derece ideal. Hele ki akşam yemeğine çıkma planınız varsa, sevgililer gününde ne giyilir sorusuna kırmızı renk yanıtını verebiliriz. Tabii bütün vücudunuzu da kırmızıya bulamamaya dikkat edin ve bunun yerine, kırmızı renk elbiseye siyah renkli aksesuarları kullanın.

Aynı zamanda son dönemlerde deri kıyafetler de epey revaçta ve sevgililer günü için siyah dar kesim deri etek ve kırık beyaz veya krem renginde gömlek kombinini tercih edebilirsiniz. Siyah derinin böyle bir günde agresif görüntü oluşturmaması için de kırmızı ceketle kusursuz bir kombin oluşturabilirsiniz. Tabii bu kıyafetler sizi sıkabilir ve eğer gündüz kutlama yapacaksanız? Spor kıyafetleri, rahatlığı da seviyorsanız bunlar yerine şık bir tulum giymeyi tercih edebilirsiniz. Modern bir kolyeyi, deri botları da bu kombine dahil edebiliriz.

Yorum yapın