Maxi Puan Geçen Yerler ve Kullanılan İnternet Siteleri 2023

Maxi puan geçen yerler ve üye işlerinin tamamı yeni yıl ile beraber belli olmuş durumda. Aynı zaman da maxi puan kullanılan internet siteleri ve alışveriş siteleri de yazımız içerisinde sizlere detaylarıyla beraber açıklanacak. Maxipuan kullanılan yerler çok merak edilen konuların başında yer almaktadır. Maximum özellikli kartlar, 200.000’den fazla iş yerinde geçerli bir Türkiye İş Bankası ürünü kredi kartı olmaktadır. Maximum kart ile beraber taksitli alışveriş yapabilir ve kartınız için birçok kampanyadan yararlanma imkanına sahipsiniz. Bu alışverişlerden biriktirilen binlerce maxi puanlar ise yine anlaşmalı maxipuan geçerli siteler 2023 üzerinde kullanılabilmektedir.

Maxipuan geçen yerler konumuzda detaylara giriş yapmadan önce bir kaç tanım yaparak genel bilgiler sunmak istiyoruz. Nakit ödemelerin tamamı Maximum kart ile 12 aya kadar taksitle yapılabilmektedir. Bununla beraber, Maximum kartlar ile alışveriş aşamasında taksitli ödeme yapabileceksiniz. Maximum kartla beraber alışveriş yaparken de aynı zaman da Maxi puanda kazanabilirsiniz. Hatta para yerine kazanılan Maxi Puanları kullanabilir ve istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Maxi puan geçen yerler kendi aralarına göre her sektöre göre farklı sınıflandırılmıştır. Bizlerde bu yazımız da rahatlıkla her sektör hakkında bilgi sahibi olabilmeniz adına, farklı başlıklar ile her sektörü sizlere detaylarıyla açıklayacağız. Maxipuan geçen siteler ve tüm üye iş yerleri şu şekilde sınıflandırılmaktadır;

 • Maxi Puan Geçen Siteler 2023 ve Maxi Puan Kullanılan Alışveriş Siteleri
 • Maxipuan Kullanılan Marketler ile Maxi Puan Geçen Akaryakıt Benzin İstasyonları
 • Maxi Puan Geçen Mağazalar, Maxi Puan Kullanılan Kuyumcular ve Takı Sektörleri

Maxipuan kullanılan yerler bu sektörlerin tamamını kapsamaktadır. Elinizde bulunan kart Garanti BBVA ve TEB’de kullanılan bonus kart ise; Bonus Puan Kullanılan Siteler bağlantısını kullanarak o kartın da güncel kullanım alanlarını inceleyebilirsiniz. Hali hazırda Maximum kart ile beraber, Axess kart sahibiyseniz eğer; Axess Chip Para Geçen Yerler isimli yazımıza da göz atabilirsiniz. Her iki içeriğimiz de güncel olup, 2023 yılına göre araştırılıp yayımlanmıştır.

Maxi puan Geçen Yerler 2023

Biriken Maxi puanlar bir kaç farklı sektör üzerinden kullanılabilmekte. Maxipuan geçen yerler ve sektörlere bakıldığı zaman ise, internet üzerinden yapılan alışverişler de dahil olmak üzere bir çok alanda kısıtlamalar olmadan kullanabilecekler. Maksimum kredi kartı ile Maxipuan kullanarak alışveriş yapabileceğiniz pek çok anlaşmalı üye iş yerleri bulunuyor. Bunlar genel olarak; giyim, moda, aksesuar, akaryakıt, tatil, konaklama, araç kiralama, market, gıda, yeme içme, sağlık, eğitim gibi alanlar olmaktadır.

Maxi puan geçen yerler konusunda, kısaca 2023 senesi ile İş Bankası sözleşmeli POS cihazı olan şirketlere bakıldığında birçok firmayla beraber sözleşmeler yenilenmiştir. Kişilerin kullanmak istediği kredi kartı türü fark etmeden Maximum logosu bulunan kredi veya banka kartları ile yapılan harcamalarla maksimum puan kazanabilirsiniz. Bu puanların tamamı yine maxipuan geçen yerler üzerinden harcanabilmektedir.

Maxi Puan Kullanılan İnternet Siteleri 2023

Maxipuan kullanılan internet siteleri grubuna bakıldığı zaman, en çok puanlar, maximum kart sahibi işyerlerinde alışveriş yaparken kazanılmaktadır. Kazanılan Maxipuan miktarı3 üyelerin alışverişine göre değişiklik gösterebilmektedir. Örnek olarak %2 Maxipuan sunan bir üye işyerinde 200 TL alışveriş yaparak 4 Maxipuan kazanabileceksiniz. 1 Maxipuan ise 1 TL’ye eşdeğer olmaktadır. aynı işyeri veya üye işyeri olan farklı bir mağazada veya AVM’de kazanılan Maximum puanlar rahatlıkla kullanılır.

maxi puan kullanilan siteler
Maxi Puan Kullanılan Siteler ve Alışveriş Siteleri

Maxipuan kullanılan siteler, Türkiye’de büyük olarak nitelendirilen tüm online alışveriş sitelerini de ayrıca kapsamaktadır. Maxi puan geçen yerler grubunda en çok maxi puan harcaması yapılan sektörde yine maxi puan kullanılan alışveriş siteleri olmaktadır.

Maxi puan geçen siteler 2023 listesinde ayrıca bu puanların bir kısmını taksitli alışveriş olarak yapıp, geri kalan kısmı maxi puanlar ile ödeme imkanına sahip olacağınız internet siteleri de bulunmaktadır. Buna ek olarak; yine biriktirilen maxi puanların tamamı tek seferde bu üye maxipuan geçen siteler üzerinde tek seferde harcanabilmektedir.

Türkiye İş Bankası, Türkiye’de milyonlarca müşterisi bulunan en büyük özel bankalar arasında yer alır. Bu sebepten ötürü maximum kart kullanıcı sayısı da yine aynı rakamlara ulaştığı için, üye iş yerleri sayısı olarak diğer kart türlerini geride bırakmıştır. Maxi puan kullanılan siteler de bu nedenle diğer kart puanlarının geçerli olduğu bütün siteleri kapsamaktadır.

Maxi Puan Geçen Siteler 2023

Türkiye’nin en fazla tercih edilen bankalardan olan İş Bankası, farklı sektörde ve şubelerde bulunan kullanıcılar için en büyük kredi kartını sunuyor. Bununla beraber geniş bir fırsat ile kolaylık yelpazesi sunmaktadır. Maxi puan geçen siteler bakıldığı zaman Maximum özellikli kredi kartı ile her alışveriş yapıldığında puan kazanılacak. Maxipuan geçen sitelere bakıldığı zaman,

 • Maxipuan sadece bir internet alışveriş sitesi değildir bu sebeple maxi puanları birçok mağazada kullanabilirsiniz.
 • Maxipuan kullanılacak mağazalara bakıldığı zaman Bimeks, Kipa, A101, Migros, Carrefour SA, Gratis, GS Store, Fenerium ve Kartal Yuvası mağazaları, Teknosa gibi mağazalar olabilmektedir.
 • Maxipaun kullanılacak uçak firmaları ise Pegasus, THY, Global ve Atlas olabilmektedir. Türk hava yolları ile alınan biletleri ödemek için ekranda yer alan Maxipuan kullanma butonuna tıklayın.
 • Maxipuan internet sitelerine bakıldığı zaman giyim sektöründe yer alan mağazalar; Zara, LC Waikiki, Defacto, Deichmann, Cavaly, Pearl ve Mavi mağazaları olabilmektedir.

Program ortağı olmayan işyerleri Maksimum,01 TL puan kazanma imkânı ile ile yapılan her 100 TL imkânı sunuyor. Program ortakları yani üye işyerleri ile yapılan alışverişlerden daha iyi oran alınabilir.

Yani üye işyeri sizlere %0,50 puan verirse bu noktada 50 TL’lik alışverişte 0,25 Maxipuan kazanabileceksiniz. Maximum puan kazanma imkanlarına bakıldığı zaman örnek olarak Cinemaximum her harcama için %0,50 oranında puan kazandırıyor.

Maxi puan Kullanılan Marketler 2023

Maxi puan geçen marketler, 2023 yılında, hemen hemen her gün alışveriş yapılan bir çok büyük marketi kapsamaktadır. Maxi puan kullanılan marketler ile Maximum kartlarla yapılan alışverişlerin tamamı ya da bir kısmı için maxipuan kullanabilir. Bazı marketlerde üye işyeri olmadığından dolayı puanları kullanmak mümkün olmamaktadır.

Maxipuan kullanılan marketler araştırılması yapıldığı zaman, genellikle uygun fiyat etiketlerine sahip olan marketler grubu araştırılmaktadır. Buna ek olarak yine Türkiye çapında çok büyük firmalar grubunda olan bir çok Süpermarket grubuda maxipuan kullanımlarının yapılıp yapılmadığı konusunda merak edilmektedir.

maxi puan kullanilan marketler
Maxi Puan Kullanılan Marketler

Maximum kart geçen marketler sınıfına bakıldığı zaman, 2022 kapsamında Maxi puan kullanılan marketler şu şekilde listelenmektedir;

 • Carrefour SA ve Migros – Büyük Süpermarket grubunda yer alan Maxipuan geçen yerler olmaktadır.
 • A101, Bim, Şok – Büyük Hipermarket sınıfında yer alan ve Maxipuan kullanılan marketler olmaktadır.
 • Hakmar ve Kipa ise, daha çok yerel anlamda Maxipuan geçen marketler 2023 listesinde yer alır.

Maxi Puan geçen marketler listesi güncel yeni listesi olarak bu şirketleri kapsamaktadır. Buradan hem maximum kart ile alışveriş yapabilir, hem de maxi puanlar ile harcama işlemi yapabilirsiniz.

Maxi puan Kullanılan Alışveriş Siteleri 2023

Maksimum kart ile Maxi puan kullanılan alışveriş siteleri en fazla merak edilen konular arasında yer alıyor. Özellikle koronavirüs döneminde internet üzerinden alışveriş market alışverişine inmiş durumda ve aklınıza gelen her türlü ihtiyaç için kişiler internet siteleri üzerinden yardım alabilecekler. İş bankası Maksimum kart için alışveriş yaparken kullanacakları internet siteleri şu şekildedir,

 • Maxipuan kullanılacak sitelerin başında Trendyol, Hepsiburada ve N11 geliyor.
 • Hizlial, Cimri, KitapSec, Amazon, Morhipo, Tozlu, Sahibinden alışverişlerinde de Maxipuan geçerli olabilmektedir.
 • Maxipuan geçen internet sitelerine bakıldığı zaman birçok site ve mağazada mevcut olmaktadır kişiler biriktirmiş oldukları puanları zamanında kullandığı zaman rahatlıkla alışverişlerini puanlar ile tamamlayabilecekler.
 • Deva Finans Senetli Kredi

Maxi puan geçen yerler 2023 içeriğimiz de maxipuan kullanılan alışveriş siteleri bu firma ve global büyük sitelerden oluşmaktadır. Ayrıca bu konuyla ilgili olarak yine Maxipuan kullanım rehberini bulabileceğiniz güncel bir video içeriğiniz alt kısımda sizlerle paylaşıyoruz. Maximum kart ile beraber, Halkbank’a ait Parafkart kullanıcısıysanız eğer, Parafpara Kullanılan Siteler isimli içeriğimizi de ayrıca ziyaret edebilirsiniz.

Maxi puan geçen yerler ile maxi puan kullanılan siteler isimli içeriğimizin burada sonuna gelmiş olduk. Anlaşmalı olunan üye iş yerleri arasına yeni bir şirket veya site eklenmesi durumunda bizlerde içeriğimizi bu firmalar ile güncelleyeceğiz. Maxipuan geçen yerler başlığımızla alakalı olarak sorun yaşadığınız ya da anlaşılmayan noktalar için alt kısımda bulunan yorum bölümünden bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.