Küçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Bikini ve Mayo Seçmeli?

Yaz mevsimi geldiğinde yapılan hazırlıklardan biri de mayo ve bikini alışverişidir. Kadınlar vücut yapısına uygun olan mayo ve bikinileri bulmak için mağazalarda epeyce bir zaman harcarlar. Moda olan modellere yönelimden ziyade üzerinizde hoş duracak, estetik dışı bir görünüm yaratmayacak modeller seçmek önemlidir. Vücut yapımıza göre büyük göğüslü ve kilolu isek farklı, daha minyon, narin bir vücut yapısına sahip isek farklı modeller tercih edilebilir. Bu nedenle de o zamana ait moda akımından ziyade, vücudumuza oturan, orantısız bir görünüme neden olmayacak bikini ve mayo modelleri seçilmelidir. Ayrıca modellerin rahat olması, plajda hareket serbestisini kısıtlamaması da önemlidir. Küçük göğüslü kadınlar nasıl bikini ve mayo seçmeli? Kolay bikini ve mayo bulunabilen bu vücut yapısında her tür mayo ve bikini kesimi uygun olabilir.

Küçük Göğüslü Kadınlar İçin Balenli Bikini ve Mayo Modelleri

Küçük göğüsler için dolgulu, balenli mayo ve bikiniler tercih edilebilir. Balenli bikini ve mayolar üst bölümü destekli olduğundan hem hareket serbestisi sağlar hem de göğüs kaldırma özelliği ile küçük göğüslü kadınlarda daha şık durur. Küçük göğüslü kadınlar nasıl bikini ve mayo seçmeli? Derin kesim düşük belli, boyun askılı modeller, askılı modeller seçebilirler. Askılı modellerde askının sıkı ya da gevşek olmaması gerekir, çünkü çok sıkı ya da gevşek askı güzel bir görüntü vermeyebilir. Balenli modellerde içi dolgulu, göğsü olduğundan daha dolgun gösteren modelde bikinilerde seçebiliriz.

bandeau tarzı bikini modelleri
bandeau tarzı bikini modelleri

Küçük Göğüslü Kadınlar İçin V Yaka Bikini ve Mayo Modelleri

V yaka bikini ve mayo modelleri arasında V yaka küçük göğüslü kadınlar için vücuda uygun güzel bir görünüm verir. V yakalı modellerde sırt dekolteli mayolar, V yakalı askılı modeller de bikini üstü olarak çeşitlendirilebilir. Küçük göğüslü kadınlar nasıl bikini ve mayo seçmeli diye düşünüldüğünde telsiz V yaka, bel dekolteli modeller seçilebilir. Kalın sırt şeridine sahip modellerde hoş duracaktır. Bu modellerde bulunan fiyonk detayları da ayrıca şıklık katacaktır.

Küçük göğüslü kadınlar için siyah V yaka mayo modelleri
Küçük göğüslü kadınlar için siyah V yaka mayo modelleri

Küçük Göğüslü Kadınlar İçin Mayokini ve Tek Omuzlu Mayo Modelleri

Tek parça, aksesuar detaylı mayokiniler, tek omuzlu mayo ve bikini modelleri küçük göğüslü kadınlarda hoş durur. Boyundan bağlamalı mayokini modelleri, straplezmayokiniler ayrı bir şıklık katar. Küçük göğüslü kadınlar nasıl bikini mayo seçmeli konusu ile ilgili diğer alternatif ise kopçası olmayan, göğsü destekleyen, şekil veren tek omuzlu bikini üstü de iyi bir seçim olabilir.

dalgalı yakalı mayo modelleri
dalgalı yakalı mayo modelleri

Bunlarla beraber derin dekolteli düşük kesim üst bikiniler, kare, dalgalı, drapeli yaka bikini üstleri de diğer alternatiflerden olabilir. Kısa kollu, büstiyere benzeyen bikini üstleri de plaj giyiminde seçilebilir.

küçük göğüslüler için tek omuzlu mayo modelleri
küçük göğüslüler için tek omuzlu mayo modelleri

Küçük göğüslü kadınlar nasıl bikini mayo seçmeli? Geometrik desenli, üçgen modeller ile 85 beden bikini kullanılabilir. Ancak bu bedene de ulaşılamıyorsa içi dolgulu pushup dediğimiz göğsü destekleyen ve dolgun gösteren modeller kullanılabilir. Dolgulu yakalar ve yakası fırfırlı detaylarla süslenmiş bikinilerde küçük göğüslü kadınlar için ideal bir seçim olacaktır. Çıkarılabilir askılı, göğüs kısmı destekli mayo modelleri, şeritli, geniş omuz askılı bikini üstleri, dolgulu, askısı çıkarılabilir, altı elastik şeritli bikini üstleri diğer alternatiflerdendir.

klasik üçgen kesim bikini modelleri
klasik üçgen kesim bikini modelleri

Yan tarafları oyuk, sırtı açık yüzücü mayosu tarzı, kopçasız göğsü destekleyen tek omuz bikiniler de seçenek oluşturabilir. Bikini ve mayo seçerken, vücut yapısını iyi bilerek ve ona göre seçenekleri değerlendirerek doğru bir yol izlenmiş olur.  O yılın modası ne ise ona uymak istenilebilir ama plaj giyimi vücut hatlarımızı tamamen ortaya dökeceğinden, vücut yapısına hangi model uygunsa o model tercih edilmelidir.

Küçük göğüslü kadınlar için pembe bikini modelleri
Küçük göğüslü kadınlar için pembe bikini modelleri

Yorum yapın