Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri 2023

Kredi kartı dağıtım şirketleri yani bir diğer adıyla kurye şirketleri bu alanda hizmet veren önemli firmalar arasında yer almaktadır. Bankalar, müşterilerine hazırlamış oldukları banka kartı ile kredi kartlarının teslimatı konusunda kredi kartı dağıtım şirketleri ile çalışmaktadır. Mevcut şirketler; bankalardan almış oldukları kartları, güvenli şekilde banka müşterilerine teslim etmek üzere faaliyet göstermektedir.

Bankalar müşterilerine kesintisiz hizmet sunabilmek adına kartlarını daha hızlı ulaştırabilmek için kredi dağıtım şirketleri ile çalışmaktadır. Çoğu banka kredi kartı gibi ürünlerini sahiplerine ulaştırmak için firmalar ile anlaşıyor. Yapılan bu anlaşma kredi dağıtım şirketlerinin banka müşterilerine 15 gün içerisinde kartlarını teslim etmesini sağlıyor. Kişiye özel olarak hazırlanmış olan kredi kartları ya da banka kartları güvenli bir şekilde kullanıcıya ulaştırılabilmesi için kargo dağıtım firmalarına verilir.

Güvenlik sebebiyle çoğu banka normal kuryeler ile çalışmayı reddeder. Bu yüzden kredi dağıtım yapan firmalar ile anlaşma yapılır. Hem kartın güvenliği sağlanıyor hem de kullanıcıya hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olunuyor. Bankaların çalışmış olduğu kredi kartı kargo şirketleri bünyesinde çalıştırmış olduğu kuryeler sayesinde elden teslim yapmaktadırlar. Aynı zamanda müşterilere kargo takip numarası göndererek kargolarını güvenli bir şekilde takip etmelerini de sağlamaktadırlar. Kargonuz hakkında bilgi almak istediğiniz zaman dahi müşteri hizmetlerini arayarak her türlü bilgi alabilirsiniz.

Bu haber içeriğimizde ise; teslimatların gecikmesi ve hala kurye de görünmesi durumunda iletişime geçebileceğiniz kredi kartı kurye şirketleri 2023 hakkında iletişim bilgilerini bulabileceksiniz. Birçok banka aynı firmalar ile çalıştığından dolayı, bu firmalara ulaşmak, bankalara ulaşmak kadar kolay olmaktadır.

Bankalar kredi kartı başvuruları aldıkları zaman, genellikle 15 iş günü içerisinde kartın çıkarılması ve teslim edilmesini sağlarlar.

Bazı durumlarda gerek bankadan kaynaklı sorunlar gerekse kredi kartı dağıtım şirketlerinden kaynaklanan sorunlardan dolayı bu süre zarfında gecikmeler meydana gelebiliyor. Bu tür durumlarda, banka müşterileri kurye iletişim ve teslimat tarihi hakkında bilgi alabilmek için, kredi kartı dağıtım kuryeleri iletişim numaralarını aramaktadır.

Kredi Kartı dağıtım şirketlerinin büyük bir çoğunluğu Kuryenet firmasıyla çalışmaktadır. Kuryenet Takip Numarası Öğrenme bağlantımızı dilerseniz şimdi, dilerseniz içeriği okuduktan sonra ayrıca inceleyebilirsiniz. Kredi kartı dağıtım şirketleri yılı içerisinde 1-2 ana şirketten oluşmaktadır ve bunlar 10 yılı aşkın süredir hizmet veren kredi kartı kargo firmaları arasında yer almaktadır.

Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri

Bankalar her türlü konuda zafiyet yaşanmaması için güvenlik tedbirlerini üst düzeyde tutan kurumlardan oluşmaktadır. Kredi kartı dağıtım şirketleri konusunda da normal kargo şirketleri ile çok fazla çalışılmamaktadır. Kredi kartı dağıtım şirketleri arasında normal kargo şirketlerine de bazen denk geliniyor.

Bu durumun nedeni, kargo şirketlerinin dağıtımları normal kargo dağıtımlarından ayrı tutmaları ve bu konuda özel kurye gibi çalışmalarıdır. Ancak birçok banka tüm bunlara rağmen kredi kartı teslimat kuryelerini özel firmalar ile anlaşmalar yaparak çözmeyi tercih ediyor. Özellikle de son beş yıl içerisinde; Kuryenet firması birçok bankanın güvenini kazanmış ve bu alanda aktif faaliyetlerini profesyonel olarak yürütmektedir.

kredi karti dagitim sirketleri 2023
Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri 2023 Yılında Hangileri

Türkiye’de aktif hizmet veren bankaların %85’i kredi kartı dağıtım şirketi olarak bu firmayı tercih etmektedir. Tablonun böyle devam etmesi durumunda bir iki yıl içerisinde bu oranların %100 olması da ayrıca beklenen gelişmelerden biridir. Türkiye’de aktif olarak hizmet veren ve muhtemelen adını daha önce hiç duymadığınız birçok güvenilir firma bulunmaktadır. Bu kredi kartı dağıtım firmaları, genellikle bankalar ile çalıştıkları için çok fazla reklam yapmazlar ve adını çok duymazsınız. İşte böyle durumlarda iletişim kanalı bulmakta zor olabiliyor.

Kredi Kartı Dağıtım Kuryeleri 2023

Bankaların çalıştığı kredi kartı kurye şirketleri, bankalardan teslim aldıkları kartların sorunsuz şekilde sizlere ulaştırılması konusunda görevli şirketlerdir. Bu teslimatlar esnasında, bilgi mesajı ve teslimatın sorunsuz yapıldığına dair SMS gönderimi de sağlanmaktadır. Eğer kredi kartı dağıtım kuryeleri, teslimat konusunda gecikmeye neden olursa da bizzat telefondan arayıp iletişim kurmanız ve kurye durumu hakkında bilgi almanız gerekir. Çoğunlukla böyle durumlar için bankanızın müşteri temsilcisiyle de iletişim kurup bilgi alabilmektesiniz.

kredi karti dagitim kuryeleri
Kredi Kartı Dağıtım Kuryeleri ve Kargoları 2023

Kredi kartı dağıtım şirketleri, kartları mutlaka elden teslimat ile gerçekleştirir. Eğer adreste bulunamazsanız ve teslimat olmazsa, aynı gün veya bir sonra ki gün kart tekrardan bankaya iade edilmek üzere dönüş yolculuğuna çıkar. İşte böyle bir tablo karşısında süreç daha da uzayabileceği için mutlaka takipler sizin tarafınızdan yapılmalıdır.

Bankaların Çalıştığı Kredi Kartı Kargo Şirketleri

Bankaların çalıştığı kredi kartı kargo şirketleri genelde yoktur. Bankaların çalışma prensipleri, direkt olarak kredi kartı dağıtım kurye şirketleri ile planlanır. Bazı bankalar, kargo şirketleriyle de anlaşma sağlayabilir ve istisna olarak bu kargo şirketleri ile kartınız size teslim edilebilir. Böyle bir durum ortaya çıkarsa, yine bankanız tarafından bilgilendirme mesajı alırsınız. Bu mesaj içerisinde kargo şirketi ile takip numarası sizlere kuryenizin teslimat tarihi ve nerede olduğu konusunda bilgiler sunabilir.

Kredi Kartı Dağıtımı Yapan Şirketler

İçeriğimizin bundan sonra ki kısmında bankaların çalıştığı kredi kartı dağıtım şirketleri 2023 iletişim bilgilerini ayrı ayrı sunacağız. Bu başlıkların ayrı olma nedeni, her bankanın çalıştığı kuryenin aynı firmalardan oluşmamasıdır. İşte bu farklılıklar nedeniyle, iletişim bilgileri de değişiklik göstermektedir. Sizlerde kredi kartı aldığınız bankanın kredi kartı dağıtım şirketi iletişim bilgileri hakkında bilgi almak için listeliğimiz başlıklardan çalıştığınız bankayı bulup, kurye numarasına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kurye Şirketi Telefon Numarası

Ülkemizde ilk sırada ki devlet bankası arasında yer alan Ziraat Bankası kredi kartı dağıtım şirketi olarak kuryenet firmasıyla ile çalışmaktadır. Bu firma, bu alan da Türkiye’de aktif faaliyet gösteren en büyük kredi kartı dağıtım şirketi olarak bilinmektedir. Kuryenet firmasına 0850 222 93 93 numarasından ulaşım sağlayabilir ve kartınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dağıtıcı firmaya ulaşma konusunda sorun yaşamanız durumunda, Ziraat Bankası müşteri temsilcisini arayarak da bankanızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ziraat Bankası kurye takip 2023 konusunda yaşanması muhtemel sorunlar karşısında iletişime geçeceğiniz çağrı merkezi numarası 444 00 00 ya da alternatif olarak 0 850 220 00 00 numarasıdır. Bu iki numarada aynı merkeze, yani Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanmaktadır.

Vakıfbank Kurye Şirketi Telefon Numarası

Devlet bankalarından bir diğer banka olan Vakıfbank’ta Kuryenet ile çalışmaktadır. Hemen bir üst başlıkta belirttiğimiz iletişim numarası ile kartınızın son durumu hakkında güncel bilgilere ulaşmanız mümkün. Vakıfbank kurye şirketi iletişim konusunda bir problem yaşamanız durumda yine Vakıfbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçip durumu bildirebilirsiniz.

Halkbank Kurye Şirketi Telefon Numarası

Kuryenet firmasıyla çalışan bir diğer banka da Halkbank olmaktadır. Türkiye’de aktif faaliyetlerine devam eden tüm devlet bankaları Kuryenet ile anlaşmalıdır ve teslimatlar Kuryenet ile gerçekleştirilir. Halkbank kredi kartı dağıtım şirketleri iletişimi konusunda firmaya ulaşım konusunda problem yaşarsanız, müşteri çağrı merkezi ile iletişime geçip sorunu çözebilirsiniz. Halkbank çağrı merkezi numarası 0850 222 0 400 şeklinde oluşmaktadır. Kuryenet iletişim için de yine +90 850 222 93 93 numarasını kullanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kurye Şirketi Telefon Numarası

Türkiye’nin ilk özel bankası olan İş Bankası da Kuryenet’i tercih eden bankalar arasında yer almaktadır. İş bankası kurye şirketi iletişim numarası için yine devlet bankalarında sunduğumuz iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Teslimat ve kurye firmasına ulaşma da sorun yaşamanız durumunda İş Bankası çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. İş bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 724 07 24 şeklinde oluşmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Kurye Şirketi İletişim Numarası

Yapı Kredi bankası kredi kartları ve normal hesap kartlarının teslimatı konusunda Kuryenet firması ile çalışmaktadır. 0212 444 93 93 Kuryenet çağrı merkezi iletişim numarasından kart gönderimi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kargo takip işlemleri içinde yine Kuryenet web sitesini ziyaret edebilir ve gönderi sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Yapı Kredi bankası kredi kartı dağıtım şirketleri iletişim konusunda sorun yaşamanız durumunda 0850 222 04 44 numarasını kullanarak Yapı kredi çağrı merkeziyle iletişim kurabilirsiniz.

Bu bankayla ilgili dilerseniz Yapı Kredi Kredi Kartı İptali konumuzu da ayrıca inceleyebilirsiniz.

Garanti BBVA Kurye Şirketi İletişim Numarası

Garanti bankası, geçmiş dönem de farklı kuryeler ile çalışırken, günümüz de Kuryenet ile anlaşan ve çalışmalarını sürdüren bankalar arasında yer almaktadır. Garanti Kurye iletişim numarası 0850 222 93 93 şeklinde oluşmaktadır. Tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi, Garanti kartlarınızın durumu hakkında bilgi almak için de kuryenet internet sitesi üzerinden gönderi ve kart sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank Kurye Şirketi İletişim Numarası

Geçmişten günümüze kadar son yıllarda Kuryenet ile çalışan bir diğer banka da Akbank olmuştur. Eğer kredi kartınız ya da banka kartınız Akbank tarafından size gönderildiyse, iletişime geçmeniz gereken firma Kuryenet olmaktadır.

Denizbank Kurye Şirketi İletişim Numarası

Türkiye’de kredi kartı ve banka kartlarının teslimatı konusunda 15 gün kuralına uyan bankalardan bir tanesi olan Denizbank kredi kartı dağıtım şirketleri olarak Kuryenet ile çalışmaktadır. Eğer kartınız size 15 gün içerisinde teslim edilmezse, +90 (850) 222 93 93 Kuryenet iletişim hattını kullanarak gönderinizin durumu hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

QNB Finansbank Kurye Şirketi İletişim Numarası

QNB Finansbank, Türkiye’de aktif faaliyetlerine başladığı günden bugüne kadar Kuryenet ile çalışmaktadır. Kredi kartı ve banka kartınız QNB Finansbank tarafından sağlanıyorsa eğer, takip işlemini gerçekleştireceğiniz firma Kuryenet olacaktır.

Bir üst maddemiz de belirttiğimiz iletişim numarasını kullanarak Kuryenet kart durumu sorgulama ve teslimat tarihi öğrenme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank kredi kartı dağıtım şirketi iletişim numarası konusunda sorun yaşamanız durumunda, 0 850 222 0 900 numarasını kullanarak direkt banka çağrı merkezine sorununuzu belirtebilirsiniz.

TEB Kurye Şirketi İletişim Numarası

TEB Kredi kartı dağıtım şirketleri konusunda Aktif Kurye ve Kuryenet firmalarını tercih etmektedir. Kartınızın hangi kurye firmasına verildiği size kısa mesajla bildirilirken, takip işlemlerini kuryenizin web sitesinden yapabilirsiniz. Kartınızın gecikmesi ve iade olma durumlarında ise 0 850 200 06 66 TEB müşteri hizmetleri numarasından sorununuzu dile getirebilirsiniz.

ING Bank Kurye Şirketi İletişim Numarası

Listemizin son sırasında ING Bank Kredi kartı dağıtım şirketi yer almaktadır. ING Bank kredi kartı dağıtım kuryesi olarak Kuryenet’i tercih eden bankalardan olmaktadır. 10-15 gün içerisinde size bilgi gelmemesi durumunda, 0 850 222 0 600 müşteri iletişim hattını kullanarak sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Kredi kartı dağıtım şirketleri ve bankaların çalıştığı kredi kartı kurye şirketleri listesi bu şekilde oluşmaktadır. Teslimat konusunda bir problem yaşamanız durumunda bankanız ya da kurye şirketinin iletişim hattıyla görüşme sağlayarak sorunu çözebilirsiniz.

Yorum yapın