Güncel Moda & Abiye

Kabarık Nişanlık Abiye Modelleri

14.01.2019
887
Kabarık Nişanlık Abiye Modelleri

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

- - Modabiye

Özel günlerinde bayanları yalnız bırakmayan abiye kıyafetler en özel günlerde de bayanların yanında. Bayanların en özel günleri evlendikleri gündür. Gelin oldukları gün kadınların en özel günüdür. Ancak bu özel günlerde nişanlık seçmekte zorlanan kadınlar abiye kıyafetleri tercih ederler. Abiye modellerinden nişanlık kıyafet için kullanılabilecek olanları seçen bayanlar doğru yoldalar. Bu zor kararı abiye modellerini araştırarak kolay kılabilirler.

2013 yılında abiye modasında önemli bir yer tutan nişanlık model abiyelerin her türlü rengini bulabilirsiniz. Nişan merasiminizde size en çok yakışan rengi seçebilirsiniz. Örnek olarak sizlere birkaç renk söyleyelim. Pembe, kırmızı, mor, yeşil ve karma renklerden oluşturulmuş abiye modelleri mevcut. Bu kıyafetlerde en çok mor renk ve tonları tercih edilmiş. Beyaz renge yakın renk tonlarından yapılan kıyafetler düğünde gelinlik niyetine bile kullanılabilir.

 

 

 

  

Kıyafetlerin çoğu göğüsten bağlamalı şekilde tasarlanmış. Omuzlar tamamen açık bir şekilde dışarıda duruyor. Sadece göğüsten bağlamalı değil omuzdan askılı modelleri de var. Omuzdan askılı modellerde de göğüsten bağlamalı modellerde de dekolte bulunuyor. Ancak omuzdan askılı olanlarda dekolte daha derin.

Kadınlar özel günlerinde bu kıyafetlerden içleri çok rahat bir şekilde faydalanabilirler. Merasimlerine çok uygun kıyafetler bu yılın kabarık abiyeleri arasında mevcuttur.

Sizler için seçmiş olduğumuz 16 adet kabarık nişanlık abiye elbise galerisine bakmanızı öneririz.
önceki yazı
bir önceki yazımız olan « konusunu okumanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.