Hamileler için Abiye Modelleri

Topluma karışan bayanlar sadece normal insanlar değil. Hamile kadınlar da toplum içine çıkmak isteyeceklerdir. 2013 yılında hamile bayanlara özel abiye modelleri tasarlandı. Bu modeller gayet şık ve hamile bayanların üzerine çok yakışıyor.

Bu abiye modelleri hamile bayanların rahat olacağı şekilde tasarlanmış. Dar değil. Onların rahat olacağı şekilde tasarlanmış. Dar olan kısımları da yok değil. Bir abiye modelinden sizlere örnek vereyim. Bu yılın hamile bayan abiye modellerinde üstü dar, ancak altı bol bir kıyafet var. Karın kısmı kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış ve satışa sunulmuş. Çocuğun büyüdüğü yer kesinlikle sıkı bir şekilde durmuyor. Yukarı taraf normalden sıkı, ancak aşağı taraf normalden bol.

Bu kıyafetlerin boyu isteğe göre değişir. İster uzun, isterse de kısa alabilirsiniz. Uzun modelleri de kısa modelleri de gayet güzel. Ayrıca bu kıyafetlerin çoğunluğunda dekolte var. Normalin üstünde bir göğüs dekoltesini bu yılın hamile abiye kıyafetlerinde görebilirsiniz.

[irp]

Bu kıyafetlerdeki kısalık en fazla dizlerin üstüne kadar çıkıyor. Daha kısası da hamile kadınlarda rüküş bir hal alır. Çünkü alt kısmın bol olması gerekiyor. Bu yılın abiye kıyafetleri hamile bayanların yüzünü de güldürecek.

2019 son yaz ayına girerken düğünlerin çoğalması ile birlikte hamile kadınların en çok aradıkları hamile abiye modelleri, sizler için bir kaç abiye modelleri hazırladık.

Yorum yapın