Fantazi İç Giyim ve Kostümler

Pek çok kadının hayatına yön veren en önemli etkendir moda. Yaşamlarındaki her şeyi modaya göre düzenler ve bundan hiç bıkmazlar. Hatta bazı kadınlar için bir tutku haline gelmiştir. Kadınların iç giyim modası ve modelleri ise her gün yükselen bir trend olmakta. Her yerde ve her zaman şık olmak isteyen kadınlar için son yıllarda bayağı bir rağbet görmeye başlayan iç giyim modası da artık modanın çok önemli bir bölümünü kapsıyor.

Transparan kıyafetler giyileceği zaman bu iç giyim modası sayesinde çok ama çok şık bir görünüm elde etmeniz sağlanıyor. Bunun yanı sıra ayrıca her zaman kıyafetlerimizin altında da olsa rahat ve şık bir iç giyim özelliklerine sahip olmak günlük yaşamdaki tavrınızı olumlu bir şekilde etkiler. 2018 2019 ilkbahar iç giyim rehberinde İlkbahar’ın uçuk renkleri sayesinde iç çamaşırlarınızla dahi ne kadar büyük bir fark hissedeceğinize özellikle şaşıracaksınız. Dantelli modellerin ağırlıkta olduğu canlı renklerle sarmalanmış parlak kumaşlar olduğu kadar gizemli modellerinde hakim olduğu iç giyim modasında biz kadınların gerçekten ilgisini çekecek bolca model mevcut…

Bu seneki modeller de özellikle 2019 bahar ve yaz aylarında yeni modeller ardı ardına firmalar tarafından piyasalara sürüldü. Dantelli modellerin başı çektiği yeni bayan fantezi iç giyim ürünlerinde kırmızı ve siyahın baskınlığı gözle görülür şekilde aşikar oldu. Özellikle latex babydoll‘lar ise son zamanda kadınlar tarafından kullanılmaya başlandı. Babydoll modellerin üstünden yola çıkarak satışa sunulan 2019 bayan fantazi iç giyim yazlık modellerinde keskin yırtmaçlar ve sert kesimler mevcut.

Korse tarzı modellerde üst taraf dantel iken alt kısımlarda ise tül ve benzeri kumaşlar kullanılmış. Trasnparan gecelikler ise jartiyerle tamamlanmış ve dantel ile süslenmiş olarak sunulmuş. Mini elbise tarzı gecelikler ise bu senenin modası olarak görünüyor. G-string modeller tüllerle zenginleştirilirken göbeği açıkta bırakan erotizm kokulu gecelikler ortaya çıkmış.

Yorum yapın