Emrullah Sürmeli Kimdir?

Emrullah Sürmeli kimdir? Emrullah Sürmeli Tiktok fenomeni ve genç yaşta sosyal medya paylaşımları ile takipçileri giderek katlanmış ve fenomen unvanını kazanmıştır. Takipçileri tarafından ilk başta 2018 yılında ilk dizisinde rol aldığı Kararlı Çocuk rolü ile tanınmış ve daha sonra paylaşımları, başarılı oyunculuğu, sempatik ve içten tavırları ile kendini sevdirerek takipçilerini gün giderek arttırmıştır.

Yakışıklı Tiktokır takipçileri, Emrullah Sürmeli kimdir, aslen nerelidir, oyunculuğu, ailesi ve fiziksel özellikleri gibi bir çok merak edilen ve araştırılan konuları yazımızda size cevaplarını vermiş bulunuyoruz. İyi okurlar…

Emrullah Sürmeli kimdir?

Aslen Adanalı olan ve 2000 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı ve genç Tiktokır ilk başta Sıfır Bir adlı dizi ile kendini tanıttığını bilinmektedir. Daha sonra rol aldığı dizi ve sinema filmi ile de seyirciler tarafından oyunculuğu beğenilmiştir. Oyunculuğu yanında Tiktok hesabında yaptığı paylaşımlar ve sosyal medya paylaşımlarındaki sözleri ile dikkat çeken ve takipçilerine kendini doğal haliyle sevdiren genç oyuncu takipçileri gün gittikçe artmaktadır.

Emrullah Sürmeli kaç yaşında?

2000 yılında Adana dünyaya gelmiştir ve şuan 21 yaşındadır.

Emrullah Sürmeli hangi burç?

Genç fenomen 2000 yılında doğduğu ama tam doğum tarihi bilinmediği için hangi burç kategorisine girdiğide bilinmemektedir. Bazı paylaşımlara göre 1 Ocak 2000 doğumlu olduğu ve oğlak burcuna girdiği söylensede genç fenomenibulunmamaktadır.

Emrullah Sürmeli aslen nereli?

Adana Karaiseli de dünya’ya gelen genç Tiktokır Adanalıdır. Ailesi ile beraber oyuncu olasıya kadar Adana da yaşamış ve liseyi de orada bitirmiştir.

Emrullah Sürmeli boyu kaç?

Genç oyuncu 1.70 cm. boyun da. Genç ve başarılı oyuncu olması ve sık sık sosyal medya hesaplarını kullanımı ile fenomen olarak bilinen yakışıklı oyuncunun takipçileri ve sevenleri tarafından araştırılan en çok konulardan biri olmuştur.

Emrullah Sürmeli kaç kilo?

Yakışıklı oyuncu 60 kg. ‘dır. Yakışıklı oyuncunun fiziksek görünümü ve fit duruşu ile kaç kilo olduğu takipçileri tarafından sık araştırılan konular arasına girmiştir.

Emrullah Sürmeli ailesi kimdir?

Yakışıklı fenomen 2000 yılında Adana Karaiseli ilçesinde dünyaya gelmiş ve ailesi ile beraber orada yaşamıştır. Babasının Adana da bir restoran işlettiği ve geç fenomeninde babasının yanında fenomen olmadan önce garsonluk yaptığı bilinmektedir. Yakışıklı fenomen ailesinin halen Adana da yaşadığı bilinmektedir.

Genç oyuncunun ailesinden bir de kız kardeşi olduğunu ve Tiktok hesabında yaptığı paylaşım ile yakışıklı fenomenin kız kardeşi kısa süre önce evlendiğini bilinmektedir.

Emrullah Sürmeli sevgilisi var mı?

Yakışıklı fenomen Aybüke Göksu ile sevgili olduğu bilinmektedir.

Emrullah Sürmeli oynadığı dizi ve filmler?

2018 yılında canlandırdığı dizi oyunculuk rolü ile kendini seyirciye sevdiren ve o şekilde tanınan başarılı oyuncu kısa sürede yaptığı projeler ile başarısını kanıtlamıştır. İşte başarılı oyuncunun rol aldığı film ve diziler;

  • Sıfır Bir= 2018-2019 yılında ilk oyunculuk yaptığı dizidir. Kararlı çocuk rolünü canlandırdı.
  • Sokağın Çocukları= 2020 yılında Sedat rolünü canlandırdığı dizisidir.
  • Sıfır Bir= 2020 yılında Emrullah rolünü canlandırdığı sinema filmidir.

Emrullah Sürmeli sosyal medya hesapları

Sosyal medyayı sık kullanımı ve Tiktokır olarak da sevenleri tarafında takip ediliyordur. Genç oyuncu, oyunculuk kariyerin yanında sosyal medya hesaplarını aktif kullanımı, sözleri ile özellikleri yaşıtlarının dikkatini çekmiş ve takipçi sayısı gün giderek artmaktadır.

  • İnstagram hasebı

İnstegram hesabında 526 Bin takipçisi bulunmaktadır ve son paylaşımında 71,4bin beğenisi bulunmaktadır.

Yakışıklı fenomenin instagram hesabı için buraya tıklayın.

  • Tiktok hesabı

Tiktokır olarak bilinen yakışıklı oyuncunun 177 paylaşımı ve 2.7M takipçisi bulunmaktadır.

Yakışıklı fenomenin Tiktok hesabı için buraya tıklayın.

  • Youtube hesabı

Sosyal medyanın bütün hesaplarında aktif kullanan fenomen 1.42 B abonesi bulunmaktadır ve aktif olarak içerik paylaşmaktadır. Takipçileri Youtube platformunda da yakışıklı fenomeni yalnız bırakmamışlardır.

Yakışıklı fenomenin Youtube hesabı için buraya tıklayın.

  • Twitter hesabı

Yakışıklı fenomen Twitter hesabında 96 paylaşımı bulunmaktadır. Attığı sözler ile dikkat çeken ve takipçileri tarafından ilgi duyan fenomen attığı Twitler ile dikkat çekmektedir.

Yakışıklı fenomen Twitter hesabı için buraya tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın