Duygu Atıl kimdir? Duygu Atıla ne oldu?

Duygu Atıl kimdir? Duygu Atıla ne oldu? 2017 yılında CS GO ile yayın yapmaya başlaması ile fenomenliğe başlamış ve daha sonra Twiter serüvenine başlayarak LOL benzeri oyunları yayın yapmaya başlayarak ve yayınlarının sevilmesi ile takipçi sayısını arttırarak fenomenliğe kazanmıştır.

Belli bir süre önce yaşananlar nedeniyle fenomenlik ile ilgili her şeyi bırakıp bütün hesaplarını kapatması ile takipçileri tarafından sevilen fenomen ile bir çok merak edilen sorulardan Duygu Atıl kimdir? Nerede? Ne oldu? Gibi bu ve daha fazla merak edilen soruların cevabını sizler için yazımızda cevapladık. Keyifli okurlar…

Duygu Atıl kimdir?

1997 yılın da İzmir de dünyaya gelen güzel fenomen 2017 yılında League of legends oyunu ile başladığı Twiter yayınlarına sevilmesi ve katılımcı sayısının artması ile devam ederek daha sonra CS:GO oyunu ile de oyunculuğuna devam edip ve lol çeşitli oyunlarında da Twiter yayınları yapmıştır. Yaptıkları yayınları sevilmesi, özgün anlatımı ve sempatikliği ile her geçen gün Twiter canlı yayını izleyicisi artmaktadır ve bu şekilde takipçi sayısını arttırarak fenomen unvanına sahip olmuştur.

Duygu Atil kimdir
Duygu Atil kimdir

 

Duygu Atıl kullanıcı ismi nedir?

Genç fenomen Twiter hesabında kullandığı kullanıcı adı olan Lylo ismi ile takipçileritanımıştır.

Neden Lylo ismini kullanıyor?

Güzel fenomen Lylo kullanıcı adını “Live Your Life Online” baş harflerinin kısaltmasını kullanarak lylo ismini kullanmıştır. “Live Your Life Online” tükçe karşılığı ise ”Hayatınızı internette yaşayın” demekt

Duygu Atıl kaç yaşında?

Güzel fenomenin 18 Ekim 1997 yılında İzmir de dünyaya gelen güzel fenomen şuanda 23 yaşındadır.

Duygu Atıl burcu nedir?

18 Ekim de dünyaya gelerek Terazi burcu grubuna girmiştir.

Duygu Atıl boyu kaç?

Loyl ile tanınan fenomen 1.68 metre boyundadır. Loyl takipçileri tarafından çok sevilmesi ile bütün her şeyi merak edildiği gibi güzelliği ile dikkat çekmesi nedenli ilk merak edilen sorulardan biri boyu olmuştur.

Loyl kilosu kaç?

Genç fenomen uzun süredir sosyal medyadan uzak olması ile tam kilosu bilinmemektir ama en son kilosu ile paylaşımlarında 54 kilo olduğu bilinmekteydi.

Duygu Atil kimdir
Duygu Atil kimdir

Duygu Atıl aslen nereli?

Güzel fenomenin aslen İzmirli olduğu bilinip, İzmir de doğup büyümüştür.

Duygu Atıl eğitimi nedir?

Güzel fenomen Ege Üniversitesin de Amerikan Kültürü ve Edebiyat okuduğu bilinmektedir. İzmir de Üniversite okumaya karar veren güzel fenomen tüm eğitimini İzmir de okumuştur.

Loyl nerede yaşıyor?

Doğdu ve büyüdüğü şehir olan İzmir’den ayrılmayan güzel fenomen yaşamını şuanda da İzmir de sürdürmektedir.

Loyl nasıl fenomen olmuştur?

2017 yılın da Twiter hesaplarında o zamanın en çok tercih edilen oyunlarından League of Legendsile ile başladığı Twiter yayın oyunculuğu ile başlayıp daha sonra  CS:GO oyunu ve Lol gibi oyunlarla devam ederek yayına katılan kişi sayısı artması ve takip edenlerin artması ile fenomenlik unvanına sahip olmuştur.

Duygu Atıl ne oldu?

Duygu Atıl loyl Twiter hesabında genellikle akşamları yayın açmaktadır ve gündüz de eğitimi ile hayatını sürdürürken kendisine ait özel içerikli video ve görsellerin sosyal medyaya yayılması sonucunda sosyal medyadan uzaklaştı.

Duygu Atıl ifşa hakkında açıklaması?

Güzel fenomen yayılan irregal yolla elde edilen özel görüntülerinin yayılması sonucu bir canlı yayında hem kendi cümlelerini ifade etmiş hem de yapılan yorumları paylaşarak ifşa hakkında açıklamasını yapmıştır. İşte loyl ‘nin ifşa hakkındaki açıklaması videosu;

Duygu Atıl öldü mü?

Güzel fenomen 2019 yılında yaşanan bu talihsiz olay sonrası bir kaç gün sessiz kalması sonrası akla intihar mı etti soruları gelip takipçileri tarafında merak edilmiştir ama 3 5 gün sonra yaptığı bir canlı yayın da videolu açıklamada ( yazımızın bir önceki videosundaki açıklama) ölmediğini ve intihar gibi haberlerin doğruluk payı olmadığını açıklamış ve daha sonra da Twiter de loyl hesabında yaynın yaparak görülmüştür. Daha sonra komple sosyal medya hesaplarını kapatması ile yine bu soru akıllara gelen sevenleri araştırmaktadır. Güzel fenomen hayattadır ve sadece sosyal medyadan uzak durmaktadır.

Duygu Atıl sosyal medya hesapları

2017 yılında başladığı serüvene 2 yıl sürdükten sonra bırakan güzel fenomen Twiter da başladığı fenomenliğe yaptığı yayınlar ile, sempatikliği, içtenliği ve başarısı ile 2 yılda fenomenlik ünvanına kazanarak geniş bir takipçi kitlesine ulaşmıştı. Yaşanan olaylar sonrası kendi isteği ile bıraktığı sosyal medya sonrası hesapları olmadığı bilinen fenomenin fan hesaplarında atil.d hesabına yapılan etiketlemeler ile loyl kullanıcı adlı fenomenin yeni hesabı olduğu düşünülmektedir.

Güzel fenomen sosyal medyayı aktif olarak kullanmıyor ve sadece kendi tanıdıkları ve sevdikleri ile iletişime geçtiği ve gizli bir hesap olduğunu bilinmektedir.

İnstagram hesabı

Yorum yapın