2023 Dreamon Gelinlik Modelleri

Düğün gecesi, genç kızların hayalini çok önceden kurmaya başladıkları bir gecedir ve o gecenin en önemli detaylarından biri de gelinlik modelidir. Evlenen her kadın, gelinliğinin içinde kendini kusursuz hissetmek ister; o gecenin en güzel kadını olunmalıdır. Bu nedenle, evlenme teklifi geldikten hemen sonra gelinlik modelleri bakılmaya başlanır. Günümüzde, dergiler, İnternet siteleri ve daha birçok kaynaktan gelinlik modellerini inceleyerek size en uygun modeli bulabilirsiniz. Ayrıca her yıl, podyumlarda sergilenen dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan birbirinden güzel gelinlik modellerinden de ilham alabilirsiniz.

 

Peki, bayanlar tarafından en çok tercih edilen gelinlik modelleri hangileri?

Gelinlerin vazgeçilmez gelinlik modellerinin başında prenses gelinlik diye tabir edilen kabarık modeller geliyor. Bel kısmı oturan, etek kısmı genellikle tüllü ve kabarık olan bu gelinlikler, özellikle genç bayanların tercihi oluyor. Straplez kesim tercih edilen prenses gelinlik modelleri, bu yıl genellikle dantel ve taşlı işlemelerle karşımıza çıkıyor. Zarif ve bir o kadar da iddialı bir gelinlik modeli olan sırt dekolteli gelinlikler de bayanlar tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında. Küçük pencerelerle hareketlenen sırt dekoltelerinin yanı sıra, oldukça cesur sırt dekolteleri de gelinlik modellerinde dikkat çeken detaylardan. Bu modellerde de yine dantel detaylardan ve transparan dekoltelerden yararlanabilirsiniz.

Gelinlik modeli denildiğinde ilk akla gelen model, straplez gelinlikler oluyor. Özellikle geniş omuzlu bayanlarda oldukça hoş bir görünüm yaratan straplez gelinlik modellerini, dilerseniz yerlere kadar uzanan ve kuyruklu bir modelde, kabarık gelinliklerde ya da mini olarak tercih edebilirsiniz. Geride bırakmaya hazırlandığımız yaz sezonunda, straplez gelinlikler, dantel işlemeli kollarla buluşuyor. Taşlar ve dantellerle işlenen kol, sırt ve boyun detayları, yeni sezon gelinlik modellerine oldukça havalı bir görünüm kazandırıyor. Gelinlik denildiğinde, şıklık ve ucuzluk arasındaki çizgi iyi ayarlanmalı. Cesur bir gelinlik harikalar yaratabilir, ancak dekolteyi fazla kaçırdığınızda elbisenin havası bir anda sönecektir. Bu nedenle, gelinlik modelini seçerken mutlaka arkadaşlarınızdan, ailenizden fikir almanız daha doğru olacaktır.

Gelinlik modasına yön veren firmalardan biri olan Dreamon Gelinlik, her sezon ihtişamlı ve harika gelinlik koleksiyonlarına imza atıyor. Her bayanın zevkine hitap eden farklı tasarımlarla öne çıkan Dreamon Gelinlik, yeni sezonda da detaylarda gizli zarafeti simgeleyen gelinlik modelleri ile karşımızda.

2023 Dreamon Gelinlik Modelleri Resim Galerisi

Yorum yapın