Çiçek Desenli Pantolon Kombinleri

Çiçek desenli pantolonlar yaz ve ilkbaharda oldukça fazla tercih edilmektedir. Birkaç sezondur çiçek desenli pantolon tasarımları oldukça dikkat çekmektedir. Pek çok ünlü marka çiçek desenli pantolon kombinleri ile vitrinlerde boy gösterdi. Özellikle sokak modasında sıklıkla kullanılan bu pantolonlar ile her zaman çok daha modern ve enerjik görünmeyi başaracaksınız.  

Çiçekli pantolonları kombinlerken dikkat edeceğiniz birkaç küçük nokta ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle tatil dönemleriniz için çiçek desenli pantolon kombinleri kesinlikle valizlerinizde yer almalıdır. Çünkü bu sezon çiçekli pantolonlar sokaklardan sahillere doğru bir geçiş yapmaktadır.  

Tasarımlarda özellikle kumaş seçimleri ve desenlerin kusursuzluğu damga vurmaktadır. Üzerinizde taşımış olduğunuz her parçanın kaliteli duruşunu kumaşı sağlamaktadır. Bu pantolonlarda da tercih edilen kumaşlar ve tasarımların bütünleşmesi ile adım attığınız her yerde moda rüzgârları estirebileceksiniz.  

Çiçekli Pantolonlar İle Kombin Yapmak 

Çiçek desenli pantolonları doğru parçalar ile bir araya getirdiğiniz zaman star parçanız olarak öne çıkarabilirsiniz. Çiçek desenli pantolon kombinleri için ilk öneri olarak salaş ve tek renk tişörtler olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle V yakalı veya degaje yakalı tişörtler ile pantolonunuzu rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bu kombin için topuklu ayakkabı kesinlikle kullanılmalıdır. Bu kombin için dar paça pantolonu tercih etmelisiniz. 

İspanyol paça çiçek desenli pantolon
İspanyol paça çiçek desenli pantolon

Eğer çiçekli pantolonunuz ile ceket kullanmak isterseniz pantolonunuzun içerisinde bulunan renklerden birini tişört rengi olarak belirleyerek kombin yapabilirsiniz. Çiçek desenli pantolon kombinleri için ana renkte seçilmiş bir ceket ve vücudu kusursuz saran bir tişört yeterli olmaktadır. Bu halde akşam yemeğine veya şık bir yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Ayakkabı seçimi yine topuklulardan yana olmalı ancak renk pantolon içerisinden seçilmelidir. Bu kusursuz kombin içinde dar paça bilek boy pantolon en doğru seçenek olacaktır.  

Biraz daha rahat bir çiçek desenli pantolon ile tatil beldelerini yakıp geçmek isterseniz bunun için de basit birkaç dokunuş yeterli olmaktadır. Çiçek desenli pantolon kombinleri arasında kesinlikle olması gereken rahat kesimler için göbek gösteren tişörtler veya sporcu badilerini tercih edebilirsiniz. Bu kombinde kullanacağınız ayakkabılar kesinlikle sandaletler olmalıdır. Sandalet seçimini pantolon içindeki renklerden yapmalı ve tişört için de tek renk kullanmalısınız.  

Çiçek Desenli Pantolonlar İçin Dikkat Edilecek Noktalar 

Çiçek desenli pantolon kullanmak istediğiniz zaman birkaç küçük noktaya dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Şıklık ve karmaşa arasındaki ince çizgiyi belirlemek kesinlikle sizin elinizde. Bu nedenle seçimlerinizi yaparken özellikle detaylara dikkat ederek işe başlamanız gerekmektedir. 

Çiçek desenli pembe pantolon kombin
Çiçek desenli pembe pantolon kombin
  • Çiçek desenlerini kombinlerken üzerinizde tek renk kullanmanız gerekmektedir. Çünkü pantolon zaten oldukça gösterişli ve büyük desenlerden oluşmaktadır.  
  • Bu tarz pantolonlar ile tişörtleri yarım tişört ve gömlekler ile tamamlayabilirsiniz. Burada seçim yaparken dikkat edeceğiniz nokta salaşlık ve şıklık olmaktadır. Eğer iş için veya davet için bu kombini tercih edecekseniz daha sıkı ve şık gömlekler, bluzlar doğru seçenek olmaktadır. Ancak gündüz sokak modasına dahi olacak yerlerde olacak iseniz salaş tşirtler yeterli olmaktadır.  
  • Ayakkabı seçimlerinde yine gideceğiniz yer ve pantolon içerisindeki renklerden yana seçimlerinizi yapmanız gerekmektedir.  
  • Saçlarınızı gündüz açık bırakarak veya sıkıca toplayarak, akşam davetleri için hafif dalgalı yarım toplu modeller tercih edebilirsiniz.  
  • Bu tarz dikkat çekici parçaları olan kombinlerinizde makyaj biraz daha doğal tercih edilmelidir.  

Çiçekler İçinizi Açsın 

Karakter olarak enerjisi yüksek ve neşeli kadınlar için çiçek desenli pantolon kombinleri kesinlikle en iyi tercih olacaktır. Zira pantolonlardaki renkler ve kusursuz tamamlayıcılar ile sizin güzelliğiniz bütünleştiği zaman nereye giderseniz gidin tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Doğru parçalar ile birlikte çiçekli pantolonunuzu şık ve göz kamaştırıcı yapabilirsiniz.

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın