Cemre Baysel ameliyat mı oldu? Baht Oyunu dizisinin Adası ne ameliyat oldu?

Cemre Baysel ameliyat mı oldu? Baht Oyunu dizisinin Adası ne ameliyat oldu? Kanal D’nin sevilen yaz dizilerinden Baht oyununun başrol oyuncusu Cemre Baysal sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile sevenlerinin ve takip edenlerinin tarafından merak edilmiştir.

Başarılı ve genç oyuncuyu sevenleri tarafından Cemre Baysel ameliyat mı oldu? Ne ameliyatı oldu? Ne zaman oldu? Gibi ve daha fazla merak edilen konuları siz değerli okurlarımız için araştırıp yazımızın devamında cevapladık. Keyifli okurlar…

Cemre Baysel ameliyat mı oldu?

1999 doğumlu başarılı ve genç oyuncu sosyal medyada İnstagram hesabında yaptığı bir paylaşım ile sevenlerini ve takipçilerine iyi olduğunu ve 1 yıldır onunla beraber olan şeyden kurtulduğunu ve bir operasyon geçirdiğini ifade etti.

Cemre Baysel ameliyat mı oldu
Cemre Baysel ameliyat mı oldu

Cemre Baysel ne ameliyatı oldu?

Cemre Baysel ameliyatı hakkında şu şekilde açıklama yaptı; ” Benim kocaman ailem! Birkaç gün önce bir operasyon geçirdim. Sanki bunu hissetmiş gibi beni çok merak etmişsiniz:) Ben iyiyim. Bir yıldır benimle birlikte yaşayan şeyden kurtuldum. Bundan sonrası bol dinlenme. Eski sağlığıma kavuşmak için bir süre evdeyim. Durumumu açıklamayı beni seven sayan insanlara borçluyum:) Herkese çok sevgiler. ”

Cemre Baysel bu açıklamadan başka ameliyatı ile ilgili başka bir açıklaması olmadığı için ne ameliyatı olduğu ile ilgili bir bilgiye sahip olunmamaktadır.

Cemre Baysel neden ameliyat oldu?

Bir yıldır Cemre Baysel ile olan bir şeyden kurtulduğunu ifade eden Cemre Baysel kendisinin neden tam bir ameliyat olduğu ile ilgili bir açıklama bulunmamıştır.

Cemre Baysel ameliyat mı oldu
Cemre Baysel ameliyat mı oldu

Cemre Baysel ne zaman ameliyat oldu?

Ekim ayının sonlarında paylaşımda bulunan Cemre Baysel ameliyatının tam olarak ne zaman olduğunu açıklamasa da Ekim ayının ortası ile sonu arasında olduğu tahmin edilmektedir.

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz ile sevgili mi?

Kanal D de yayınlanan ve 17 bölüm süren yaz dizilerinden olan Baht Oyunu dizisi Başrollerini paylaşan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz dizide başlayan aşklarını sosyal medyada paylaşımları ve magazine yakalanmaları ile sevgili olduklarını görülmektedir. Dizide başlayan aşkları hala ilk günkü sevgileri ile devam edilmektedir.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın