Büşra İrem Tirindaz kimdir? Büşra İrem Tirindaz kitabı!

Büşra İrem Tirindaz kimdir? Büşra İrem Tirindaz kitabı! 1990 yılında dünyaya gelen fenomen dünyaya gelmesi ile beraber yaşam mücadelesi vermeye başlamış ve yaşamının her anı zorluklarla geçmiştir. Yaşamında ne kadar zorluk yaşasa bile kendi ayaklarının üzerinde durabilen güçlü bir kadın olarak karşımıza çıkan fenomen sosyalmedya hesaplarından Tiktok platformunda başladığı fenomenliğe diğer platformlarda da devam etmiştir.

Sosyal medya içerikleri ile sevilen fenomen, zor bir yaşamı olması ile yaşamı ile merak edilen bir çok konu olmaktadır. Büşra İrem Tirindaz kimdir? Hayat hikayesi? Çocukları? Kitabı? Gibi bu ve daha fazla merak edilen soruları siz değerli okurlarımız için yazımızda cevapladık.

Büşra İrem Tirindaz kimdir?

1990 yılında dünyaya gelen ve 2 yaşında annesinin babasının ayrılması ile yaşamı daha zorlaşan fenomen evlenmiş ve 2 çocuk sahibi olmuştur. Eşi ile 12 yıl evli kaldıktan sonra boşanmışlar ve çocukları ile beraber küçük, mutlu bir aile düzeni kurmuşlardır kendilerine. Sosyal medya da içerik ve video paylaşımları ile tanınan fenomen 2020 yılının sonunda yayınlanan otobiyografi kitabı ile de gündeme oturmuştur.

Busra Irem Tirindaz kimdir
Busra Irem Tirindaz kimdir

Büşra İrem Tirindaz kaç yaşında?

1990 doğumlu olduğu bilinen güzel fenomen şuanda 31 yaşında olduğu bilinmektedir.

Büşra İrem Tirindaz burcu nedir?

Güzel fenomenin tam doğum tarihi olduğu bilinmediği için hangi burç grubunda olduğu bilinmese de sosyal medya da akrep burcu olduğu söylenen fenomenin tam olarak burcu nedir bilinmemektedir.

Büşra İrem Tirindaz boyu kaç?

Güzel fenomen 1.70 metre boyuna sahiptir. Güzel fenomenin sosyal medya paylaşımların da takipçilerini güzelliği ile dikkat çeken fenomenin boyu da en çok araştırılan sorulardan olmuştur.

Büşra İrem Tirindaz kilosu kaç?

Güzelliği ile dikkat çeken fenomen 58 kiloya sahiptir. Fit ve güzel görünüşü ile dikkat çeken fenomenin takipçileri tarafından sık sık araştırılan konulardan arasına girmiştir.

Büşra İrem Tirindaz göz rengi nedir?

Güzel fenomen yeşil göz rengine sahiptir.

Büşra İrem Tirindaz aslen nereli?

Aslen annesi İranlı, babası da Rizeli olan fenomen ” İran – Rize melezi” olarak kendini paylaşımların da ifade etmiştir.

Büşra İrem Tirindaz nerede yaşamaktadır?

Güzel fenomen şuanda çocukları ile beraber İstanbul da yaşamaktadır.

Büşra İrem Tirindaz hayat hikayesi nedir?

Güzel fenomen hayat hikayesinin zorluğu daha doğmadan önce başlamıştır. Güzel fenomen anlatmasına göre annesini hamile kaldığında istememiş ama babasının istemesi ile dünyaya gelen güzel fenomen doğduktan sonra 2 yaşına kadar teyzesi, ebesi ve babasının bakması ile büyüyen fenomen daha sonra annesi babası ayrıldıktan sonra kız kardeşi ile beraber annesine verilen velayeti sonucunda annesinin yanında kalan ve annesi tarafından işkence edilen fenomen annesinin evinden atılması sonrası babasının yanına gitmiş ve babasının yeni eşi ile yaşadığı eve almayıp o gece dışarıda kalmasını sağlamıştır.

Güzel fenomen babasının yanında kalmaya başlamıştır üvey annesinden de işkence edilen fenomen babasının evinden de ayrılan fenomen annesine gittiğinde eve alınmayıp sokakta komşularının yardımı ile belli bir süre geçinmiştir. Daha sonra mahallenin kuaförü fatoş hanım yanına alması ile orda çalışmaya başlayan fenomen mahallenin iftirası ile kuaför dükkanından ayrılan güzel fenomen babasının yanına gitmiştir. Güzel fenomen Büşra İrem Tirindaz’ın hayat hikayesinin devamını kendi ağzından buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Büşra İrem Tirindaz ailesi

Annesi İranlı, babası Rizeli olan güzel fenomenin 2 yaşında iken annesi babası ayrılan fenomen kardeşleri ile beraber annesi vekaletini alması ile beraber onun yanında büyümüştür. Güzel fenomen annesi ile yaşadığı kötü anları Anlatırsan Film Olur programında 27. bölüm de anlattığına göre annesinin 4 tane daha 3 erkek kardeşi ve 1 de kız kardeşi olduğunu ifade etmiştir.

Büşra İrem Tirindaz çocuğu var mı?

Evet güzel fenomenin 2 tane erkek çocuğu vardır.

Busra Irem Tirindaz cocuklari
Büşra İrem Tirindaz Çocukları

Büşra İrem Tirindaz kardeşi var mı?

Evet kendisinden 2 yaş küçük bir tane öz kardeşi olduğu bilinmektedir.

Büşra İrem Tirindaz evli mi?

Hayır şuan evli değildir.

Büşra İrem Tirindaz Anlatırsan Film Olur’a mı katıldı?

Evet güzel fenomen Anlatırsan Film olur programına katılarak hayat hikayesini paylaştı. Güzel fenomenin Anlatırsan Film Olur programında işte sizlerle;

Büşra İrem Tirindaz kitabı mı var?

Evet güzel fenomen 25 Kasım 2020 yılında yayınlandığı kitabı Kaderimi Ben Seçmedim kitabını yazmıştır. Güzel fenomenin kitabı kısa sürede çok satılanlar arasına girmiştir.

Busra Irem Tirindaz Kitabı
Busra Irem Tirindaz Kitabı

Büşra İrem Tirindaz’ın Kaderimi Ben Seçmedim kitabının konusu nedir?

Kendisinin kaleme aldığı Kaderimi Ben Seçmedim isimli kitabını 2020 yılının sonunda yayınlanması ile en çok okunan kitaplar arasına giren kitabın otobiyografi grubuna giren bir kitabıdır. Güzel fenomenin kitabı ile ilgili açıklamasındı şu şekilde yazmıştır;

Rahmetli Müslüm Gürses’in dediği gibi;
“Yağmurlu bir günde doğdum anamdan,
Gökler ağlıyormuş, ben doğdum diye.
Doğarken günahkâr olur mu insan,
Ömrüme verilen bu ceza niye?”

Dokuz yaşındaki bir çocuğa bu şarkıyı dinletip, ağlatan insanlar mı utansın? Yoksa feryatlarını duymayanlar mı? İnanmayanlar mı? Yoksa hata yapmaya zorlayanlar mı? Allah dağına göre kar verir, herkes kendi çektiğini bilir, herkesin derdi kendine göre büyüktür.

Ama ben savunmasız çocukların, ruh hastası annelerin, sorumsuz babaların, kurtuluşu evlenmekte sanan kızlarımızın, okumayan çocuklarımızın, üvey annelerin, kendini akraba sanan akreplerin ve birçoğu şeyin, yaşanmışlığını göstererek, bazılarına ışık, bazılarına güç, bazılarına örnek, bazılarına kaldırım, bazılarına asfalt ve hatta bazılarına yaşattıklarından dolayı, cehennemi hatırlatmak istedim. Bu eserde herkes kendinden bir yaşanmışlık bulacaktır. Mükemmel bir biyografi ve gerçek hayat hikayesi…

Büşra İrem Tirindaz sosyal medya hesapları

Sosyal medya platformunda Tiktok, YouTube ve İnstagram hesaplarında çektiği içerikler, videolar ile sevilerek gün geçtikçe takipçi sayısı artan fenomen unvanına sahip olmuştur. Hayatının zor olması, kötü yaşantısı olmasına rağmen hiç bir zaman pes etmeyip ve hala gülmeyi beceren fenomen bir çok insan için umut ışığı olmaktadır.

İnstagram hesabında 64.4 bin takipçiye olan fenomen son paylaştığı fotoğrafta 3.334 bin beğenisi vardır.

Tiktok hesabını kullanan ve içerikleri ile sevilen fenomnenin 18.4 K takipçisi bulunmaktadır.

Youtube hesabında 1 tane kısa videosu bulunan fenomen YouTube hesabını aktif kullanmamaktadır ve 2.74 bin abonesi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın