Burç Stilini Yansıtan En İyi İt-Girl Kim

It girl kavramı tüm dünya genelinde, güzel giyinen ve iyi görünen kişiler için söylenilmektedir. Belli dönemlerde en çok beğeni alan kişiler it girl olarak nitelendirilmektedir. Özellikle farklı giyim tarzları olan ve kıyafetlerde detaylara önem veren kişilerin yeni moda akımları yarattığı da gözlemlenmektedir. Burçlarına göre en iyi it girl’ler ise tarzları ile göz kamaştıran kişilerdir.

Koç Burcu Victoria Beckham

Victoria Beckham moda tutkusu ve giydikleri ile kendini en iyi gösteren kişidir. Koç burcu olan Victoria Beckham, maskülen tarzı ile sokak stilini kombinleyerek bir tarz oluşturmaktadır. Son moda parçaları üzerinde taşıyan Victoria Beckham modacı kimliği ile göz kamaştırmaktadır.

Victoria Beckham Street Style
Victoria Beckham Street Style

Boğa Burcu Blake Lively

Giyimi ile her dönemin ikonu haline gelen Blake Lively canlı renkleri kullanma konusunda oldukça uzmandır. Moda tutkunu olan Blake Lively kıyafetlerinde renklerin bir arada kullanmaktadır. Topuklu ayakkabılardan vazgeçemeyen Blake, aynı zamanda yeni tasarım kıyafetleri de üzerinde taşımaktadır.

Blake Lively it girl
Blake Lively it girl

İkizler Burcu Rihanna

Tarzı ile her zaman gündeme oturan Rihanna, giydiği bol ve salaş kıyafetler ile kendine bir tarz oluşturmuştur. Özellikle tulum ve topuklu ayakkabı kombinini sıkça yapan Rihanna, rahat ve şık kombin oluşturma konusunda usta sanatçılardan birisidir. Dikkat çekici parçalar ile moda tutkusunu da göstermektedir.

Rihanna it girl
Rihanna it girl

Yengeç Burcu Carrie Bradshaw

Giydiği kıyafetler ile her zaman kadınsı görünümü yakalayan Carrie Bradshae elbise ve topuklu ayakkabı tarzı ile beğeni toplamaktadır. Yengeç burcu olan Carrie, duygusal kıyafetleri sıkça tercih etmektedir. Zarif kıyafet seçimleri ile gala ve davetlerde boy göstererek kendi tarzını sevenleri ile buluşturmaktadır.

Carrie Bradshaw it girl
Carrie Bradshaw it girl

Aslan Burcu Kate Moss

Aslan burcu olan Kate Moss kararlı ve cesur parçaları ile it girl listesinin başında yer almaktadır. Özgüveni yüksek olan sanatçının giydiği kıyafetler de olay yaratmaktadır. Asil ve özgüvenli parça seçimleri ile göz kamaştıran Kate, bu giyim tarzı ile oldukça genç bir görünüme sahiptir.

Kate Moss it girl
Kate Moss it girl

Başak Burcu Gwyneth Paltrow

Sade ve minimalist tarzı olan başak burcu Gwyneth Paltrow, deri parçaları sıkça üzerinde taşımaktadır. Adeta deri ile aşk yaşayan it girl, topuklu ayakkabılar ile derinin uyumunu herkese göstermektedir. Sade ama zarif parçaları birleştirerek tarzını oluşturan sanatçı, cesur parça seçimlerinden de vazgeçmemektedir.

Gwyneth Paltrow it girl
Gwyneth Paltrow it girl

Terazi Burcu Olivia Palermo

Romantik kıyafet seçimleri ile kadınsı yönünü ortaya koyan Olivia Palermo tam anlamıyla bir it girl. Seçtiği parçalar ile her zaman zarif bir görünüm yakalaması moda seven yanını öne çıkarmaktadır.

Olivia Palermo Street Style
Olivia Palermo Street Style

Akrep Burcu Kendall Jenner

Cesur kıyafet denilince akla gelen ilk isimlerden birisi Kendall Jenner’dır. Rahat ama şık parçaları üzerinde taşıyan sanatçı, moda sever yönünü de seçtiği parçalarda göstermektedir. Özellikle yüksek bel pantolon ile göbeği açık üst giyme konusunda usta olmuş bu Kendall, sokak stilini en iyi yansıtan it girl’lerden birisidir.

Kendall Jenner Street Style
Kendall Jenner Street Style

Yay Burcu Emma Stone

Etnik kıyafet denilince akla gelen isim Emma Stone’dur. Tarzı ile farklı kültür modasını yansıtan sanatçı geleneksel kıyafet seçimleri yaparak moda dünyasında yer edinmektedir. Kendi tarzını bu etnik parçalar ile birleştirerek eşsiz bir görünüm elde etmektedir.

Emma Stone Street Style
Emma Stone Street Style

Oğlak Burcu Kate Middleton

Asil görünümü ile Kate Middleton, giydiği her parçayı üzerine yakıştırmaktadır. Özellikle desenli elbiseler ve kot pantolon kombinleri ile saray modasına modern bir hava katmaktadır. İnce topuklu ayakkabılar ile kalem etek kombinleri imza görünümlerinden biridir.

Kate Middleton Street Style
Kate Middleton Street Style

Kova Burcu Giovanna Battaglia Engelbert

Fotoğrafçı olan Giovanna, tarzı ile it girl listesinde kova burcu kategorisinde yer almaktadır. Rahat ve sokak stilini yansıtan kıyafet parçaları ile moda dünyasına eşsiz bir güzellik katmaktadır.

Giovanna Battaglia Engelbert Street Style
Giovanna Battaglia Engelbert Street Style

Balık Burcu Taylor Swift

Renkli elbiseler, kot pantolonlar, pek çok aksesuar kullanımı ile Taylor Swift it girl listesinin öne çıkan kişilerinden biridir. Özellikle sokak stilinde sadelikten yana olan şarkıcı, sahnede eşsiz kıyafetler ile sevenlerini coşturuyor.

Taylor Swift Street Style
Taylor Swift Street Style

“Burç Stilini Yansıtan En İyi İt-Girl Kim” üzerine bir yorum

  1. Kate Moss’un tarzını her zaman sevmişimdir:) burcuna uygun giyiniyor gerçekten de. Asil ve şık giyim tarzını bir çok ünlü örnek almalı bence:)

    Cevapla

Yorum yapın