Beyaz Gölge kimdir? Gerçek adı ne? Röportajın tüm detayları burada!

Beyaz Gölge Gerçek adı ne? İşte röportajın tüm detayları! 28 yaşında olan fenomen takipçileri giderek artarak fenomen kategorisine girmiştir. Beyaz Gölge kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapan Orhan Çayan sosyal medya dünyasında hızla yükselen isimler arasında yerini aldı.

Başarılı sosyal medya fenomeni Beyaz Gölge yapmış olduğu içeriklerin sevilmesi ile takipçileri Orhan Çayan kimdir? aslen nerelidir? Kaç yaşındadır? Burcu nedir? Boyu ve kilosu kaç? Gibi bir çok konu sevenleri tarafından merak edilmiştir ve bu soruların ve daha fazlasına başarılı fenomen isim ile yaptığımız röportaj sayesinde ulaşabilirsiniz.

Beyaz Gölge kimdir?

Merhabalar ben Orhan 04.04.1993 Konya doğumluyum ve Konya’da yaşıyorum. Selçuk Üniversitesinde Gıda bölümünden mezun oldum
şu an ikinci üniversitemi Anadolu üniversitesinde Uluslar Arası ilişkiler bölümünde okuyorum.
Gıda bölümüm üzerine bazı şirketlerde müdür olarak görevler yaptım sonrasında iş hayatıma nokta koyup sosyal medyaya yöneldim.
Bu aslında spontane gelişen bir olaydı. Bir gün can sıkıntısıyla vakit geçirmek için çektiğim videonun bir anda inanılmaz izlenmeler alması beni sosyal medya kullanmaya itti.
Çünkü güzel hissetmiştim bana iyi gelmişti.
İnsanların videolarımı izlemesi beğenmesi ve güzel yorumlar bırakması beni sosyal medya macerama devam etmem gerektiği konusunda netleştirdi. Her geçen gün yaptığım videolara daha da kalite katarak ilerlemeye devam ettim. Bu macera hayatıma renk kattı ve sosyal medya severek yaptığım bir iş haline geldi. Böyle de devam etmesini Ümit ediyorum
Beyaz Gölge kimdir? Gerçek adı ne? Röportajın tüm detayları burada!
Beyaz Gölge kimdir? Gerçek adı ne? Röportajın tüm detayları burada!

Neden kullanıcı isminizi Beyaz Gölge olarak seçtiniz?

Kullanıcı ismim bir çok kişi tarafından merak konusu oldu buna da açıklama yapayım
‘Beyazgölge’ Yani benim için yeni bir hayatın başlangıcı. Hepinizin bildiği üzere sosyal medyada iyilik videoları çekiyorum ve kullanıcı ismimde beni tamamlayan bir şey olmalıydı. İşte tamda bu yüzden Beyazgölge kullanıcı ismini kullandım. Kullanıcı ismimin anlamı ‘ Beyaz iyiliği temsil eder Gölge ise görünmezliği,
(İyilik yap ama görünme) İşte bu yüzden Beyazgölge 🙂

Kaç yaşındasınız?

28 yaşındayım.

Aslen nerelisiniz?

Konyalıyım ve Konya’da yaşıyorum

Boyunuz ve kilonuz nedir?

 183 cm boyundayım ve 75 kiloyum.

Hangi burçsunuz?

Terazi burcuyum.

Burçları takip ediyor musunuz?

Burçlar demişken pek de anladığımı söyleyemem.

Hangi takımı tutuyorsunuz?

Takımlara gelirsek tabi ki Galatasaraylıyım.

Sosyal medyadan kazandığınız ilk para ile ne yaptınız?

Sosyal medyadan para kazanıyor muyuz bunu da fazlaca merak eden arkadaş var buna da yanıt vermek istiyorum. Evet kazanıyoruz ama sandığınız gibi çok yüksek miktarlar değil bunlar. Sosyal medyadan ilk kazancım 500 tl olmuştu ve onunla da faturaları ödemiştim.

Sosyal medyada ilk nasıl ünlü oldunuz?

Sosyal medyada nasıl ünlü olduğuma gelirsek bu biraz zamana yayılmıştı ama esasen beni bu günlere taşıyan bu gün halen sizlerle birlikte olmama öncü olan bir videom vardı. ‘ Bir karton toplayıcısının hayatı’ başlıklı o videom 38,7 milyon izlenme alarak kendi rekorumu kırmıştı ve sosyal medyadaki en iyi çıkışımı o videom ile yaptım. Ardından çekmiş olduğum tüm videolar ise milyonlarca beğeniler topladı. Şu an ise geride böyle güzel başarılara imza atmış olmaktan çok mutluyum.

Beyaz Gölge kimdir? Gerçek adı ne? Röportajın tüm detayları burada!
Beyaz Gölge kimdir? Gerçek adı ne? Röportajın tüm detayları burada!

Sık sık size benzeyen diğer sosyal medya fenomenleri ile bir araya geliyorsunuz bu durum nasıl başladı?

Diğer sosyal medya fenomeni arkadaşlarla bir araya gelmelerimiz ise birbirimizin yaptığı işi taktir etmemizle başladı bir çok başarılı fenomen arkadaşım var ve hepsine kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum.

Sosyal medya dünyasının adım atacak olanlar için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Sosyal medya dünyasına adım atmak isteyen dostlarım varsa bu röportajımı okuyan, onlara da nacizane şöyle bir tavsiye verebilirim; Asla vazgeçmeyin eğer hayaliniz bu ise sonuna kadar devam edin.
Unutmayın başarmanın sırrı inanmaktan geçer.

Instagram ve YouTube’dan onaylamadığınız kişiler ya da durumlar oluyor mu?

Tüm sosyal medya platformlarında onayladığım durumlar olduğu gibi bir çok kez olumsuz şeylerle de karşılaşabiliyoruz. Umarım herkes toplum için faydalı şeyler paylaşarak örnek olur ve sosyal medyayı çok güzel bir hale getirip gelecek nesillere güzel bir dünya bırakabiliriz.

Beyaz Gölge kimdir? Gerçek adı ne? Röportajın tüm detayları burada!
Beyaz Gölge kimdir? Gerçek adı ne? Röportajın tüm detayları burada!

Asla vazgeçmem dediğiniz bir eşyanız var mı?

Asla vazgeçemem dediğim bir eşyam yok benim. Çünkü benim için vazgeçilmez olan şeyler eşyalar olamaz. O yüzden dünya malına çok da değer vermiyorum.

Hobilerinizden bahsedebilir misiniz?

Hobilerime gelirsek film izlemeyi inanılmaz seviyorum çünkü filmlerdeki o profesyonelliği videolarıma yansıtmaya çalışıyorum, sonra farklı yerler görmekten çok hoşlanıyorum. En çok da doğayı seviyorum yeşili seviyorum. Hep istemişimdir keşke yemyeşil bir ormanda güzel bir evim olsa da orada yaşasam.

Herhangi bir fobiniz var mı?

Fobilerime gelirsek sanırım herhangi bir fobim yok.

Asla vazgeçmem dediğiniz bir yemek var mı?

En sevdiğim yemek ise patates kızartması sanırım bayılıyorum

Beyaz Gölge kimdir? Gerçek adı ne? Röportajın tüm detayları burada!
Beyaz Gölge kimdir? Gerçek adı ne? Röportajın tüm detayları burada!

Gerçekleştirmek istediğiniz en büyük hayaliniz ne?

En büyük hayalim ise bir orman evinde doğa ile iç içe yaşamak olabilir inşallah bir gün nasip olur diyelim

Aileniz hakkında biraz detay verebilir misiniz?

Ailem hakkında bir şeyler söylemem gerekirse şunları diyebilirim. Onlar benim her şeyim.
Çünkü aile her şeydir. Bugün beni baştan beri desteklemiş olmaları bana inanmış olmaları ve beni yalnız bırakmamış olmaları benim için çok değerli onları çok seviyorum.
Ailenin en büyük çocuğuyum ve bir erkek bir de kız kardeşim var. Ayrıca şu an hayatıma renk katan birde ciddi ilişkim var.

Orhan Çayan ( Beyaz Gölge ) İnstagram

Beyaz Gölge kullanıcı isimi ile paylaşımlarda bulunan Orhan Çayan yaptığı bir çok ilginç içerik ile takipçileri artarak fenomen olmuştur. Daha sonra yaptığı yeni eşsiz çalışmalar ile takipçileri giderek artmıştır ve İnstagram hesabında 172B takipçiye ulaşmıştır. En son paylaştığı İnstagram fotoğrafında 4B beğenisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın