Bemiks Ampul ile Saç Uzatma

Güzel bayan olmanın sırrı; bakımlı, uzun ve gür saçlardır. Kısa saçlı bayanlar görürüz etrafımızda. Fakat onlar zaten kökü bende nasıl olsa uzar mantığı ile hareket ederler. Saçları istediğinden fazla kesilenlerin hayali saçlarının çabuk uzamasıdır. Bemiks ampul ile saç uzatma çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bemiks, Evigen ve Bepanthen, uzun süren araştırmalar ve denemeler neticesinde üretilmiş harika bir üründür.  

İnsanların saçlarının hızlı bir şekilde uzamasını sağlamakla kalmaz dökülmesini de engeller. Daha birçok saç problemine iyi geldiği tespit edilen Bemiks ampulleri kullanarak herkes hayal ettiği saçlara ulaşabilir. Saçlarınızın uzaması, dökülme, kepeklenme ve diğer problemleriniz varsa hiç vakit kaybetmeden Bemiks ampulleri edinerek kullanmaya başlayın. Çok kısa bir süre içinde Bemiks ampul ile saç uzatma ve diğer farkları gözlerinizle göreceksiniz.  

Bemiks Bepanthen Evigen Saç uzatırmı? 

Saç uzatma için türlü türlü formüller verilmektedir. Bu formüllerin bazıları gerçekten başarılı iken bazılarının iyi netice verdiğini söylemek zordur. Saçların uzamasına yardımcı olan en etkili formüller arasında üçlü ampul karışımı bulunmaktadır. Saçlarınızın istediğiniz uzunluğa erişmesinin en kısa yolu üçlü ampulleri kullanmaktır. Üçlü ampul maskesi denendiğinde ilk kullanımdan itibaren ciddi anlamda etkisi olduğu görülecektir.  

Bazı insanların saçları genetik olarak çok hızlı uzar. Genetiğinde hızlı saç uzaması olmayanlar Bemiks ampullerinden maske yapmalıdır. Saçların güzellik sırrı olarak görüldüğü dünyada en etkili sonuca ulaşabilmek için Bemiks ampul ile saç uzatma, dökülmeleri ve kepeği önleme adına yapılacak en güzel maskedir. Maske sayesinde 1 ay gibi kısa bir sürede saçlarınız ¾ oranında uzayacaktır. Kuaförlerin uyguladığı maskeyi evde siz kendiniz uygulayabilirsiniz. İşte malzemeleri; 

 • 1 çorba kaşığı kadar aktardan alınabilen sinemaki otu 
 • 1 tatlı kaşığı badem yağı 
 • 1 çay bardağı su 
 • 1 adet eczaneden alınabilen bemiks ampul 
Bemiks ampul hazırlama
Bemiks ampul hazırlama

Maskenin yapılışı; 

Bir çay bardağı suda 1 yemek kaşığı sinemaki çayı kaynatılır. Süzüldükten sonra ılıması için bekletilir. Ilıyan karışıma 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 adet Bemiks ampul eklenir. Eklenen malzemelerin birbirine geçmesi için güzelce karıştırılır. Karışım saçların diplerine masaj yapılarak uygulanır. 30 dakika bekledikten sonra yıkanır. Bemiks ampul ile saç uzatma için maskenin haftada bir uygulanması gerekir.  

Bemiks Ampul Ne İşe Yarar? 

Bemiks, beşli ampuller ile küçük cam şişeler içinde eczanelerde satılmaktadır. Sağlıklı saçlar için çok kısa sürede çok güzel sonuçlar veren ampuller haricen kullanılır. Yani vücuda ağız yoluyla alınmaz. Sadece saçların dibine masaj yaparak kullanılır. Ampullerin farklı şekilde kullanımı bulunmaktadırÇok değerli bir ürün olan Bemiks’in faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. 

Bemiks Ampul Ne işe Yarar
Bemiks Ampul Ne işe Yarar

Ampullerin içerisinde B vitamini bulunmaktadır. B vitamini saçların daha sağlıklı ve bakımlı bir şekilde uzaması için kökten uca kadar beslemektedir. E vitamini ise hücre yenilemede etkilidir. Saçların sağlıklı olması köklerin beslenmesine bağlıdır. E vitamini saçların köklerini besleyerek Bemiks ampul ile saç uzatma sağlıklı bir şekilde mümkün olmaktadır. 

Bemiks Ampul Şampuan Kullananların Yorumu 

Bemiks ampulü kullanıp memnun olmayan yok gibidir. Kullanan kişilerden büyük bir bölümü ampulleri şampuanın içine koyarak kullanmıştır. İlk kullandıkları andan itibaren saçlarında ciddi anlamda olumlu etki yaptığını ifade eden kullanıcılar kullanmaya devam ettiklerinde daha güzel sonuçlar aldıklarını beyan etmektedirler. Minik cam ampulü kırıp şampuanın içine katarak her zamanki gibi yıkadığını ve bol suyla duruladığını ifade eden kullanıcı saçlarının kısa sürede uzadığını söylemektedir. Bazı kullanıcılar ampullerin farklı bir kokusu olduğunu ifade etmektedir. Bunu yaşayan veya kokuyu hissettiğini söyleyen kişi sayısı ise oldukça azdır. Genel olarak kullananların yaptıkları yorumlarda Bemiks ampul ile saç uzatma, parlatma ve bakım sağladığına dair görüşler hakimdir 

Bemiks, Evigen ve Bepanthen Ampul Nasıl Kullanılmalı? 

Bemiks ampullerin genel olarak iki şekilde kullanımı bulunmaktadır. Bunlar; 

 • Ampulü kırarak şampuanın içine katmak. Her banyo yapmadan yaklaşık olarak 1 saat öncesinde ampulün kırılıp katıldığı şampuandan bir miktar alıp saçların köklerine masaj yapılarak yedirilir. Banyo sırasında saçlar normal bir şekilde yıkanarak bol su ile durulanır.  
 • Bir diğer yöntem ise yukarıda tarifini verdiğimiz şekilde maske haline getirip saça uygulamaktır.  
Bemiks, Evigen ve Bepanthen Ampul Nasıl Kullanılır
Bemiks, Evigen ve Bepanthen Ampul Nasıl Kullanılır

Şampuana katıp kullanmak çok pratiktir. Bundan dolayı çoğunluk bu yöntemi tercih etmektedir. İkinci yöntem ise biraz daha zahmetli fakat içine farklı yağlar ve maddeler katıldığından dolayı daha kısa sürede daha güzel sonuçlar almaya yardımcıdır. Her iki uygulama şekliyle de Bemiks ampul ile saç uzatma mümkün olmaktadır.  

Bemiks Ampul İle Saçınız Dökülmesin  

Bemiks ampul sadece saçların uzamasına değil dökülmemesine de yardımcı olmaktadır. Saçınız dökülüyorsa ve bunu engellemek istiyorsanız aşağıdaki maskeyi uygulayabilirsiniz. Gerekli olan malzemeler; 

 • Yarım kahve fincanı su 
 • Bir çay kaşığı rezene tohumu 
 • 1 tatlı kaşığı badem yağı 
Bemiks ampul ile saç dökülmesini önleme
Bemiks ampul ile saç dökülmesini önleme

Yarım kahve fincanı su kaynatılır. İçine rezene tohumları atılır ve 5 dakika beklenerek demlenir. Suyun içine badem yağı ve bemiks ampul katılarak karıştırılır. Temiz olan saçların diplerine masaj yaparak hafiften uygulanır. Saç derisine yedirmek için çaba sarf edilir. Saça uygulanan maskenin daha tesirli olması için bone takılarak 40 dakika kadar bekletilir. Ilık su ile güzelce durulanarak yıkanır. Bemiks ampul ile saç uzatma ve dökülmeleri engellemek için bu maske haftada bir uygulanmalıdır.  

Ampullerin tesirli olabilmesi için yapılan maskelerin haftada bir uygulanması gerekmektedir. İster maske halinde ister şampuana katılarak kullanılması durumunda bir ay sonrasında saçlarınızdaki uzamanın gözle görülür olduğunu fark edeceksiniz. 8 hafta uygulandıktan sonra bir müddet ara verilmesi daha iyi olacaktır. Maske yapıldığında saçlara bone veya poşet geçirilmesi etkiyi artırır.  

Bemiks Ampul (B Vitamini) Faydaları 

Bir ayda saçın ¾ oranında uzamasına yardımcı olan ampuller bir ay kullanıldıktan sonra biraz ara verilerek uygulandığında 3 ay gibi bir zamanda saçlar bele kadar uzamaktadır. Saçların sağlıklı uzaması için temizliğine ve bakımına özen gösterilmelidir. Saçların sağlıklı olmasında köklerin güzelce beslenmesi gerekir. Cansız olan tırnaklar nasıl kırılır aynı şekilde saçlar da cansızlaşıp kırılır. Genel itibariyle Bemiks ampul ile saç uzatma için kullananların kullandıkları ve olumlu sonuçlar aldığı ampuller herkes tarafından kullanılabilmektedir. Etkili ve kısa sürede tesir elde edebilmek için kullanılması tavsiye edilen Bemiks ampullerin faydalarını şöyle sıralayabiliriz; 

 • Saçların daha güçlü ve sağlam olmasını sağlar 
 • Saçların kırılmasını önler 
 • Yıpranmış ve kırılmış olan saçların bakımını yapar 
 • Kökten uca besleyerek saçların canlanmasını sağlar 
 • Saçları besler, sağlıklı ve ekstra bakım uygular 
 • Oluşan kepeği yok eder, kepek oluşumunu engeller 
 • Saçların kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar 
 • Cansız saçları canlandırır, parlaklık verir 
 • Oluşan akneler ile mücadele eder 
 • Saç diplerinde oluşan kuruluğun giderilmesinde etkilidir 
 • Saç derisinde oluşan birçok rahatsızlığın tedavisinde etkilidir 
Bemiks Ampul Yapılışı ve saça Uygulama
Bemiks Ampul Yapılışı ve saça Uygulama

Bemiks, Bepanthen ve Evigen Saç Çıkarır Mı? 

Saçlarının sağlıklı ve bakımlı olmasını isteyen kadınlar birçok farklı yöntem kullanmaktadır. Kullandıkları pek çok yöntemden sağlıklı bir sonuç alamadıklarından şikayet eden kadınlara Bemiks tavsiye edilmektedir. Bemiks ampul ile saç uzatma, saçların dökülmesini engelleme, saç diplerinde oluşan çeşitli sorunların giderilmesi mümkün olmaktadır. Kullanıcıların ciddi anlamda fayda gördükleri ampuller belirtildiği gibi düzenli olarak kullanıldığında küçük küçük saçların çıktığı bile görülmektedir. İçeriğinde bulunan B ve E vitamini sayesinde yıpranmış saçlar daha parlak görülecek, kısa olan saçlar daha kısa süre içinde uzayacaktır. 

Bemiks, Bepanthen ve Evigen Saç Çıkarır Mı
Bemiks, Bepanthen ve Evigen Saç Çıkarır Mı

Sizde bu karışımı uyguladıysanız aşağı kısımda mutlaka yorumunuzu belirtiniz. Yaşadığınız tecrübeleri diğer insanlara aktararak yardımcı olabilirsiniz.

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın