Bayan Renkli Pantolon Kombinleri

Bayan Renkli Pantolon Kombinleri: Pantolon kadın alt giyiminde çok sık tercih edilen ve dolapların olmazsa olmazı kıyafettir. Günlük hayattan iş hayatına kadar her yerde giyilebilmektedir. Hem renk hem de model seçenek bakımından da çok zengin olması spor tarzda ve klasik tarzda çok rahat bir şekilde kullanılabilmesini sağlamaktadır. Kot, kumaş, İspanyol paça, keten ve daha çok çeşitte sayabileceğimiz kadar çok model bulunmaktadır. Genellik ile siyah pantolon için hayat kurtarıcısı olduğu dolaplarda daha çok bulunmaktadır. Beyaz pantolon kombinleri de çok şık durmaktadır. En büyük yardımcı olan mavi kotlardır. Ancak pantolon kombinlerinde yavaş yavaş pek çok şey değişmektedir.  

Havaların ısınmaya başlaması ile doğada renklenmeye başlamaktadır. Bu renklerin etkisi pantolonlarda da çok net bir şekilde görülmektedir. Son zamanlarda renkli pantolonlar oldukça modadır. Renklerin sıcak ve soğuk olarak ayrılması, her bir rengin anlamı ve etkisi derken moda rüzgarı tamamen farklı bir yöne esmiştir. Pembeden yeşile bordodan pastel tonlara kadar her rengi görebilirsiniz. 

İş hayatından günlük hayata bayan renkli pantolon kombinleri ile daha çok karşılaşılmaktadır. Her kadının tarzı, sevdiği renkler ve zevkleri birbirinden çok farklıdır. Dolayısıyla farklı farklı tarzlar ve kombinler yapılmaktadır. 

Bayan Renkli Pantolon Kombinleri Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Şık ve sizi en iyi şekilde yansıtan kombin için vücudunuzu çok iyi bir şekilde tanımalısınız. Sizin için en doğru pantolon modeli ve kalıbını belirledikten sonra sıra renk seçimine gelmektedir. Bu noktada ise kombinin merkezinde pantolon ise çok dikkatli olunmalıdır. 

Bayan renkli pantolon kombinleri sanıldığı gibi çok kolay değildir. Renk geçişleri çok önemlidir. Zıt renkler mi yoksa ton sür ton mu yapmak istediğinizi belirlemelisiniz. Son dönemlerde çok popüler olan ton sür ton kombinler aslında bir kombin içerisinde aynı rengin farklı farklı tonlarının bir arada kullanılmasıdır.  

2020 Ton sür ton kombinler
2020 Ton sür ton kombinler

Seçilen renklerin arasında mutlaka ahenk olmalıdır. Parlak ve neon renkler tercih etmeyi düşünüyor iseniz bütün parçaları çok iyi bir şekilde bir araya gelmelidir. Özellik ile neon renkler kombin yapılması en zor olanlardır. Önünüzde sadece iki seçenek vardır. Ya çok iyi olursunuz ya da çok kötü olursunuz. 

Bayan renkli pantolon kombinleri yapmak ne kadar zor olsa da şık olmanın ve tarzınızı en iyi şekilde göstermenin en güzel yoludur. Renklerin bir araya gelmesi ile iddialı bir kombinde ortaya çıkmış olacaktır.  

Renkli bir pantolonu bir bluz, tişört ya da istediğiniz başka bir şey ile giyerken nötr renkler kullanılması çok daha iyi olmaktadır. Zıt renk kombinleri de çok hoş görünmektedir. Renkler ile aranız iyi ve doğru renkleri bir araya getirebiliyorsanız tarzınızı mükemmel bir şekilde gösterebilirsiniz.  

Şık ve Tarz Bayan Renkli Pantolon Kombinleri 

Renkli pantolon kombinleri ile şık olmanın ana kuralı doğru renklerin seçilmesidir. Bayan renkli pantolon kombinleri seçenekleri içinde sarı özellikle hardal sarısı, pembe ve tonları, bebek mavisi, kahverengi tonları, lacivert ve yeşil en çok tercih edilen renklerdir. 

Koyu tonları kombin yapması biraz daha kolaydır. Sarı ve siyahın birlikte kullanıldığı kombinler yaparak pantolonunuzun güzelliğini ön plana çıkartabilirsiniz. Günlük hayatta beyaz tişört kombinleri hem pratik hem de hoş durmaktadır.  

Sarı renk pantolon kombinleri
Sarı renk pantolon kombinleri

Birbiri ile uyumlu olan renkleri de kullanarak renkli pantolon kombinlerinizde de yapılmaktadır. Ya da zıt renkler kullanabilirsiniz. Renklerde mükemmel bir uyum yakalandığı sürece hiçbir sınır yoktur.  

Bayan Zıt Renkli Pantolon Kombinleri 

Zıt renkler yerinde ve uygun bir şekilde kullanılır ise kusursuz bir şekilde görünebilirsiniz. Bu renklere örnek olarak kırmızı ile yeşil, sarı ile mor, turuncu ile mavi renkleri verebiliriz.  

Mor renkli pantolon kombinlerinde sarı çok sık kullanılmaktadır. Morun tonu çok önemlidir. Çok koyu olmalıdır. Lila ve tonları sarı renk ile birlikte hoş durmamaktadır.  

Bayan mor pantolon kombinleri
Bayan mor pantolon kombinleri

Kırmızı pantolon ve yeşil bir bluz ile kombini zıt renk uyumlarının en güzel seçeneklerinden biridir. Her iki renginde açık ve koyu tonları vardır.  

Bayan renkli pantolon kombinleriyaparken doğru ton seçimi yapılmalıdır. Yalnızca şık görünmezsiniz aynı zamanda sizin enerjinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.  

Bayan Kırmızı Renkli Pantolon Kombinleri 

Kombin yapılırken renkli pantolon seçimlerinde en çok kırmızı pantolon kullanılmaktadır. Canlı bir renk olduğu için mükemmel parçaların bulunması gerekmektedir. Çünkü çok fazla olur ise sizin istemediğiniz şekilde görünmenize neden olur. Ama en doğru şekilde kullanılır ise harika görünmenizi sağlayacaktır. 

Bayan renkli pantolon kombinleri için kırmızı ile siyahın uyumlu iki renk tartışılmaz bir gerçektir. Genellik ile siyah pantolon üzerine kırmızı ceket giyilmekteydi. Bu durum tam tersi oldu. Seçtiğiniz pantolonu siyah renkli düz, çizgili ve puantiyeli detaylı olabilir. Çizgiler ise boyuna değil eninedir.  

Başka bir seçenekte klasik olan beyaz gömlek ve beyaz tişörttür. Pantolonun kesimine bağlı olarak dar ve geniş gömlek ve tişört giyebilirsiniz.  Bej renkli bluz veya gömlekte çok hoş durmaktadır. Spor bir tarzda giyinmek isterseniz salaş ve beyaz renkli bir tişört üzerine şık bir ceket ile çok havalı görünebilirsiniz.  Kış mevsiminde de kırmızı pantolon tercih edebilirsiniz. Üzerine gri ve bej renkli kazaklar ile kombini tamamlayabilirsiniz.  Deri pantolonlar içerisinde de kırmızı renkli olan modelleri de kışın rahatlık ile giyebilirsiniz.

Kırmızı pantolon kombinleri dantelli bluz
Kırmızı pantolon kombinleri dantelli bluz

  

Bayan renkli pantolon kombinleri içerisinde Kırmızı ve mor birlikte kullanılabilecek güzel renk ikililerindendir. Ceket pantolon takımınız kırmızı renkli ise mor renkli bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.  

RESİM GALERİSİ

Yorum yapın