Bartu Dev kimdir? Ayda Kutay ile barıştı mı? Kaç yaşında?

Bartu Dev kimdir? Bartu Dev ve Ayda Kutay sevgili mi? Tiktok da içerik üretimi ve paylaşımları ile Tiktok platformun da gözde fenomenlerinden biri olan genç Tiktokır diğer sosyal medya hesaplarında da aktif kullanımı ve Youtube hesabında da paylaştığı içerikler ile takipçi sayısını gün geçerek artırarak fenomen kategorisine girmiştir.

Yakışıklı ve paylaşımları ile dikkat çeken fenomen takipçileri tarafından biyografisi, Ayda Kutay ile ilişkisi gibi bir çok konu çok araştırılan konular arasına girmiştir. Yakışıklı fenomen ile merak ettiğiniz bütün konuların cevabını yazımızda bulacaksınızdır. Keyifli okumalar…

Bartu Dev kimdir?

2001 doğumlu yakışıklı fenomen İstanbul da dünyaya gelmiştir. Fenomen olma adımında ilk başta Tiktok hesabından yaptığı paylaşımlar ile öne çıkarak ve takipçi sayısı artırarak başlamıştır. Daha sonra diğer sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ile de takipçi sayısını giderek arttırmış ve fenomen unvanını kazanmıştır.

Bartu Dev kaç yaşında?

17 ağustos 2001 . 2023 Tarihi itibarı ile 22 yaşında.

Bartu Dev burcu nedir?

17 Ağustos 2001 yılında dünyaya gelerek aslan burcu grubuna girmiştir.

Bartu Dev aslen nereli?

Yakışıklı fenomen 17 şubat 2001 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir ve İstanbul da büyümüştür. Aslen İstanbullu olarak bilinen fenomen aksi bir paylaşımı bulunmamıştır.

Bartu Dev’in boyu ve kilosu?

1.75cm uzunluğunda ve 72 kilodur. Çekmiş olduğu Tiktok videolarında ki düzgün fiziği ile boyu ve kilosu merak konusu olan fenomen isim yakışıklılığı ile de sosyal medya mecrasının dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bartu Dev ile Ayda Kutay sevgili mi?

Evet, sevgililer. Daha önce sevgili olan ve ayrıldıklarını açıklayan çift sosyal medya hesaplarında birlikte paylaşımları ve sevgili olduklarını göstermişlerdir.

Bartu Dev ve Ayda Kutay nasıl tanıştılar?

Ayda Kutay Youtube hesabında sevgilisi ile çektiği video da nasıl tanıştıklarını beraber anlatmışlardır. 17 Ağustos Dev‘in doğum günü ve Ayda Kutay‘ın tahliye olduğu gün tanıştıkları söylemişlerdi. Sosyal medya hesabında yakışıklı fenomenin canlı yayında birbirini görmesi ile başlamıştır. 10 Kasımda ilk buluşmaları ile sevgili olmuşlardır. Ayda Kutay ile tanışması ile ilgili bütün ayrıntılar devamı video da bulunmaktadır.

Bartu Dev’in telefon numarası?

Bir diğer takipçileri tarafından merak edilen detaylar arasında yer alan telefon numarası konusunda ne yazık ki Dev telefon numarasını paylaşmamıştır. Ancak ne yazık ki her konuda olduğu gibi bu konu içinde başarılı fenomen isim açıklama yapmamış ve takipçilerini merak içerisinde bırakmıştır.

Bartu Dev sosyal medya hesapları

Tiktok paylaşımları ile kendini sevenlerine tanılan yakışıklı Tiktokır diğer sosyal medya hesapları aktif kullanımı ve içerik üretimi, paylaşımları ile sevilmesi ile gün geçtikçe takipçi sayısını artırarak fenomen ünvanını almıştır.

  • İnstagram hesabı

Sosyal medya hesabında 104 bin takipçisi ve son paylaştığı fotoğrafta 15,3 bin beğenisi bulunmaktadır.

Genç fenomenin İnstagram hesabı için buraya tıklayınız.

  • Youtube hesabı

Youtube hesabında 137 B abonesi vardır ve 1 hafta önceki paylaşımında 201 B görüntülemesi vardır.

Genç fenomenin Youtube hesabı için buraya tıklayınız.

  • Tiktok hesabı

Tiktokır olarak kendini tanıtan genç fenomen Tiktok hesabında 1.9 M takipçisi ve son Tiktok paylaşımında 491.7 K görüntülenmesi vardır.

Genç fenomenin Tiktok hesabı için buraya tıklayınız.

Yorum yapın