Bariton kimdir? Göktuğ Tavacı kimdir? İşte röportajın tüm detayları!

Bariton Gerçek adı ne? İşte röportajın tüm detayları! 24 yaşında olan fenomen takipçileri giderek artarak fenomen kategorisine girmiştir. Bariton kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapan Göktuğ Tavacı sosyal medya dünyasında hızla yükselen isimler arasında yerini aldı.

Başarılı sosyal medya fenomeni Göktuğ Tavacı yapmış olduğu içeriklerin sevilmesi ile takipçileri Göktuğ Tavacı kimdir? aslen nerelidir? Kaç yaşındadır? Burcu nedir? Boyu ve kilosu kaç? Gibi bir çok konu sevenleri tarafından merak edilmiştir ve bu soruların ve daha fazlasına başarılı fenomen isim ile yaptığımız röportaj sayesinde ulaşabilirsiniz.

Göktuğ Tavacı kimdir? Bariton kimdir?

2018’de O Ses Türkiye yarışmasından tanıyor aslında çoğu insan beni. Dursun Zaman şarkısını coverlamıştım ve TV8 ekranlarında gösterilmişti. Ardından yaptığım Coverlarla kitlemi büyüttüm. Elde ettiğim kitleye kendi söz-müziğini yazdığım şarkıları sunmaya başladım ve onlar da ilgi gördü. Bakarsın Olur şarkım en çok beğenilenlerden bir tanesi. Şimdi Maske ve yeni şarkılar ile yoluma devam ediyorum.

Neden kullanıcı isminizi bariton olarak seçtiniz?

Bariton orta kalınlıktaki erkek sesine verilen bir isim aslında. Twitch platformu üzerinden Canlı Müzik yayınları yaparken bir isim arıyordum ve Bariton ismini kullanmaya karar verdim. Ardından bu ismi sahnelere de taşıyarak kullanmaya devam ettim.

Müziğe olan ilginizi ilk nasıl fark ettiniz?

Ben küçükken oyuncak piyanom vardı ve onda o dönemde televizyondan duyduğum müzikleri çalıyordum. Ardından lise çağlarımda sürekli şarkı söylemeye başladım. 17 yaşında Şan eğitimi almaya başladım.

Yarışmada neler yaşadın?

Yarışmaya katılırken bu kadar büyüyeceğimi düşünmedim aslında. Katıldığımda sadece Seda Sayan dönmüştü. YouTube videoları çekiyorum dediğimde şans eseri Acun Ilıcalı bana gösterebilecekleri bir videom olup olmadığını sordu. Ardından Dursun Zaman şarkısına yaptığım Cover’ı TV8 Ekranlarında gösterdiler ve herkes çok beğendi. Ardından sosyal medya ve YouTube’da büyük bir artış yaşandı ve devamı geldi.

Kaç yaşındasınız?

24.

Aslen nerelisiniz?

İstanbul

Boyunuz ve kilonuz nedir?

1.77 boyundayım ve 70 kiloyum.

Hangi burçsunuz?

Akrep

Burçları takip ediyor musunuz?

Çoğunlukla takip ediyorum. Özellikle bir süreçten geçiyorsam takip ettiğim astrologlar mevcut.

Hangi takımı tutuyorsunuz?

– Takım tutmuyorum.

Sosyal medyadan kazandığınız ilk para ile ne yaptınız?

Genel olarak kazandıklarımı tekrardan işim için kullanıyorum. Sermaye olarak görüp daha çok şey yapma fırsatı buluyorum.

Sosyal medyada ilk nasıl ünlü oldunuz?

Twitch platformu üzerinden canlı yayınlar yapıyordum. Şarkı söyleyerek büyük bir kitleye ulaştım oradan. Sosyal medyam da büyüdü onunla birlikte.

Sık sık size benzeyen diğer sosyal medya fenomenleri ile bir araya geliyorsunuz bu durum nasıl başladı?

Ortak arkadaşlar sayesinde genelde yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalıyorum

Sosyal medya dünyasının adım atacak olanlar için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Beklediğiniz kadar kolay değil demek isterim. Bin bir türlü zorlukları var çünkü. Bir gün hevesiniz kırılır ama kalkıp hiçbir şey olmamış gibi devam etmeniz gerekir. Veya çok güzel bir şey olur ama zamanı değildir paylaşamazsınız. Yönetimi zor bir ortam

Instagram ve YouTube’dan onaylamadığınız kişiler ya da durumlar oluyor mu?

Bence herkes özgür bir şekilde istediğini yapabilmeli. Tabi ki saygı sevgi çerçevesinde

Sosyal medya nasıl bir ortam?

Milyonlarca insana tek tık kadar uzak olduğunuz , yaptığınız her şeyin herkes tarafından görülebileceği bir ortam. Yanlış ufacık bir şeyde affı olmayan ve düzeltmesi zor olan bir ortam. Bu yüzden paylaşımlara dikkat etmek gerekiyor. Örneklerini ünlü sosyal medya fenomenlerinden bazen görüyoruz.

Fenomen olduktan sonra ne değişti hayatınızda?

 Sizi seven , dinleyen ve anlayan yeni insanlar oluşuyor. Onlara şarkı söylemek onları mutlu ediyor. Benim en büyük kazandığım ve mutlu olduğum şey bu. Hayatımda diğer değişen şeyler olmasa da olurdu benim açımdan. Önemli olan insanların müziğimi sevmesi.

Asla vazgeçmem dediğiniz bir eşyanız var mı?

2 yaşında doğum günü hediyesi olan bir ayıcığım var ve hala saklarım.

Hobilerinizden bahsedebilir misiniz?

E-Spor’da League Of Legends turnuvaları izlemeye bayılırım. Onun dışında gezmeyi ve arkadaşlarımla vakit geçirmeyi de ayrı seviyorum.

Herhangi bir fobiniz var mı?

Araknofobi

Asla vazgeçmem dediğiniz bir yemek var mı?

Patates Püresi çok severim.

Gerçekleştirmek istediğiniz en büyük hayaliniz ne?

Sahne. Her çıktığımda daha büyük bir sahne hayal ederim. Daha çok insana hitap etmek isterim yeni müziklerimle

Kendinize örnek aldığınız birisi var mı?

Sezen Aksu çok severim.

Takıntılarınız var mı?

Biraz aceleciyim. Bir şey olacaksa hemen o an olmalı diyorum. Tabi zamanla bunu törpülemeyi öğrendim.

Yeni bir çalışmanız var mı?

23 Temmuz’da Sezen Aksu’nun çok sevdiğim 3 şarkısını içeren ” Yalnızlık Senfonisi ” adında bir EP yayınlıyorum. Ardından 2 hafta sonrasında da sözleri Aşkım Kapışmak’a ait olan ” Döndün Yine Sözünden ” single olarak tüm dijital platformlarda. Sonrasında da 3 adet single yine dinleyicilere sunulacak. 

Aileniz hakkında biraz detay verebilir misiniz?

Çok seviyorum onları. Tam destek arkamdalar ve inanıyorlar.

Bariton (Göktuğ Tavacı) İnstagram

Bariton kullanıcı isimi ile paylaşımlarda bulunan Göktuğ Tavacı yaptığı bir çok ilginç içerik ile takipçileri artarak fenomen olmuştur. Daha sonra yaptığı yeni eşsiz çalışmalar ile takipçileri giderek artmıştır ve İnstagram hesabında 12B takipçiye ulaşmıştır. En son paylaştığı İnstagram fotoğrafında 200 beğenisi bulunmaktadır.

Yorum yapın