Ayda Kutay kimdir? Ayda Kutay hapiste mi yattı?

Ayda Kutay kimdir? Ayda Kutay hapiste mi yattı? 1998 yılında dünyaya gelen güzel fenomen çektiği videolar ile ünlü olmuştur. Sosyal medyada takipçisi gün geçtikçe artmakta olan genç fenomen takipçileri tarafından hayatı, kaç yaşında, aslen nereli, neden hapse girdi gibi bir çok konu çok araştırılan konulardan olmuştur. Yazımızda Kutay ile ilgili bir çok bilmediğiniz sorunun cevabını bulacaksınızdır. Keyifli okumalar…

Ayda Kutay kimdir?

Aslen Malatyalı olarak bilinen ama İstanbullu yaşayan güzel fenomen 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Anne ve babası ayrı olduğunu ve annesiyle beraber İstanbul da yaşadığı bilinmektedir. Sosyal medyada yaptığı içerik ve video paylaşımları ile dikkat çekerek gün geçtikçe takipçi sayısını arttırmış ve fenomen olarak adlandırılmıştır.

Ayda Kutay kaç yaşında?

14 Şubat 1998 yılında doğarak 23 yaşına girmiştir.

Ayda Kutay hangi burç?

14 Şubat 2998 yılında doğarak kova burcu grubuna girmektedir.

Ayda Kutay aslen nereli?

Aslen Malatyalı olarak da bilinen güzel fenomen böyle bir paylaşımı olmamasından dolayı İstanbullu olarak denilmektedir.

Ayda Kutay kaç kilo?

49 kilogram’dır.

Ayda Kutay boyu kaç?

1.72 cm. boyundadır.

Ayda Kutay evli mi?

Genç fenomen Ayda Kutay evli olmadığı bilinmektedir.

Ayda Kutay sevgilisi var mı?

Önceden sevgilisi olan Bartu Dev ile ayrıldıkları bilinen çiftin sosyal medya paylaşımları ile tekrar barıştıkları görülmektedir. Kutay 2 Temmuz da Youtube hesabında paylaştığı Sevgilimle Karşılıklı Kışkırtma videosu ile tekrardan barıştıkları da görülmektedir.

https://www.youtube.com/embed/ssaEKTOf-7k

Ayda Kutay üniversite okuyor mu?

Evet, üniversite okuyor. Kültür Üniversitesi Sivil Havacılık bölümünde okumaktadır.

Ayda Kutay dövmesi var mı?

Evet, 2 tane dövmesi var. Biri karnında diğeri de ayağındadır.

Ayda Kutay hapis

Sosyal medyayı aktif kullanımı ve yeni takipçileri Ayda hapse girdiğini duyunca neden girdiği merak konusu oluşturarak genç fenomen ile alakalı en çok araştırılan konu olmuştur. 4 yıl önce bir çete mensup olmasından ve siber dolandırıcılık yaptığı gerekçesi ile hapis yatmıştır.

Neden hapse girdi?

Siber dolandırıcılık olarak hapis yatan genç fenomen “Ducky Layne” çetesi üyesi olarak insanların mahrem içerikli fotoğrafları ile tehdit eden bir çetedir ve genç fenomende bu çeteden biri olması nedeniyle hapse girmiştir.

Ne zaman hapse girdi?

2017 yılında hapse girmiştir.

Kaç ay hapiste kaldı?

11 ay hapiste kalmıştır.

Ayda Kutay sosyal medya hesapları

Sosyal medyada bütün hesaplarını aktif kullanımı ve sosyal medya platformlarında paylaşımları ile ünlü olan genç fenomen takipçi sayıları gün giderek artmaktadır.

  • Tiktok hesabı

Tiktok paylaşımları ile Tiktok platformunu her paylaşımında sallandırarak sevenleri ve Tiktok kullanıcılarını mutlu etmektedir. Tiktok hesabında 3.2 M takipçisi bulunmaktadır ve 110 M beğenisi bulunmaktadır.

Güzel fenomenin Tiktok hesabı için buraya tıklayınız.

  • İnstagram hesabı

İnstagram da 541 bin takipçisi ve son paylaştığı fotoğrafta 20,2 bin beğenisi bulunmaktadır.

Güzel fenomenin İnstagram hesabı için buraya tıklayın.

  • Youtube hesabı

Youtube hesabını da diğer sosyal medya platformları gibi aktif kullanımı ve içerik üretip paylaşımı ile takipçileri tarafından çok sevilmektedir. Youtube hesabında 187 bin abonesi bulunmaktadır ve son paylaştığı videoda 90.337 görüntülemeye ulaşmıştır.

Güzel fenomenin Youtube hesabı için buraya tıklayın.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Cemre Solmaz kimdir? hakkında kaleme aldığımız yazımıza göz attınız mı?

Yorum yapın