Abiye Şal Modelleri – Kolay Şal Bağlamaları 2023

Abiye şal modelleri çok fazla renk ve kumaş türüne sahiptir. Burada abiye şal modellerine karar vermeden önce abiyeye karar vermek daha mantıklı olacaktır. Çünkü şal seçimi, tercih ettiğiniz abiye ile doğru orantılı olucaktır.

Abiye seçiminde vücut yapısı etki etmektedir. Örnek verecek olursak basen problemi olan birinin balık bir elbise giymesi onu şık ve zarif göstermeyecektir. Ya da bel bölgesi daha kalın olan  kişilerin prenses tarzında bir elbise giymesi de ona yakışmayacaktır. Bu nedenden kaynaklı olarak da bu kişilerin A kesim abiye giymesi oldukça önemli olacaktır.

Abiye şalları birbirinden çok farklı ve bol çeşitte olması kişilerin aklını karmaştırabilmektedir. Abiye şalı ile alakalı olarak tercih yaparken kişi kararsızlık yaşayabilmektedir. Şal seçiminde vücut yapınızı da göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Abiyeler de kullanılan şalların bir kısmı kiloyu gizlemek için de kullanılmaktadır. Bir kısmı da soğuktan kişinin korunması adına da kullanılmaktadır. Bütün bu durumların dışında da aynı zamanda da abiyenin bir tamamlayıcısı olarak da kullanılmaktadır. Burada en önemli detay abiye ile şalın uyumlu olması olacaktır.

Abiye şallarının bir diğer artısı ise, abiyeniz sade ise tamamlayıcı olarak abiyenize renk katacaktır. Ama giymiş olduğunuz abiyenizin kumaşı ile aynı olması sırıtmaması adına çok değerlidir. Yani saten ise saten olması gerekmektedir. Saten abiyenin üzerine kumaşı farklı seçmek görsellik açısından şık durmayacaktır. Şal ile ilgili karar verirken bu durumları göz önünde bulundurmanız daha uygun bir karar alma da size fayda sağlayacaktır.

Abiye Üstüne Şal Modelleri

Abiye üstüne şal modellerinde özellikle pullu ve saten modeller çok tercih edilmektedir. Çünkü bunlar görünüş olarak daha çok şıklık katmaktadır. Şal özellikle hem tesettür kullanımı için hem de açık kişiler içinde çok fazla tercih edilmektedir. Tesettür kullanımı için bakıldığı zaman abiye de kullanılacaksa tesettür başı yapmak oldukça şık görünecektir. Bunun dışında da kişi soğuktan korunmak için de şal kullanabilmektedir. Abiye ile uyumlu olması oldukça önemli bir konudur. Abiye üstüne şallar aynı zamanda kişinin kiloyu muhafaza etmesine de fayda sağlamaktadır. Ya da dekoltenin çok göze batmaması açısından da önem arz etmektedir. Sizde bu şekilde karar vererek seçiminizi yapabilirsiniz.

Abiye özel günlerde tercih edilen kıyafetlerdir. Kendi içerine de baktığımız zaman da çok fazla tür ve çeşit olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bir nişan düğün merasimine davetli olarak katılma durumunda giyilmektedir. Ama kişiler kendi nişanlarında da bu kıyafetten yararlanmaktadır. O zaman gelinin kim olduğunun daha çok belli olması gerekmektedir. Bu nedenden dolayı seçimlerinde birazcık daha abartı tercih edilebilir.

Abiye Şal Modelleri
Abiye Şal Modelleri
abiye sal model4
abiye sal model4
Abiye Şal Modelleri - abiye ustune sal model 2023
Abiye Şal Modelleri – abiye ustune sal model 2023
Abiye Şal Modelleri - pudra sal abiye
Abiye Şal Modelleri – pudra sal abiye
sal model 2023
Abiye Şal Modelleri
Abiye Şal Modelleri - tullu tasli abiye sal
Abiye Şal Modelleri – tullu tasli abiye sal

Abiye şal modellerinde kırmızı,pudra,mor,siyah gibi birçok renk bulunmaktadır. Renk seçiminde de teninize uygun olan bir seçim yapmanız oldukça önemli olacaktır. Açık bir ten rengine sahip olan kişilerin daha koyu ve tüllü şal seçmesi görsellik açısından oldukça şık olacaktır. Ama ten olarak koyu olan birinin de açık renk şal tercih etmesinde daha fazla şıklığı yakalayacaktır. Abiye üstüne şallar da artık çeşit oldukça fazla bulunmaktadır. Herkesin tarzı ve istediği abiye şallarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Abiye Şal Bağlamaları Modelleri

Abiye şal bağlama modelleri yaratıcılık ile de doğru orantılıdır. Düz bir şekilde de şal bağlayabilirsiniz. Ya da farklı yöntemlerle bel ve göğüs hizasına getirerek de çapraz bir bağlama gerçekleştirebilirsiniz. Şalı genellikle düz omuzları üzerine de alan kişiler bulunmaktadır. Düz olarak kullanan kişiler ise daha çok bel ve basenlerde olan kiloları gizlemek için şalı kullanmaktadır. Şal ile alakalı olarak renk seçiminde abiyeniz ile uyumlu bir renk seçimi bütünlük açısından çok kıymetli olacaktır.