2020-2021 Sonbahar/Kış Sokak Stilleri

2020/2021 sokak stillerinde kadın modasının öne çıkan detayları çoğu kişi tarafından merak edilmektedir. Kış sezonunda oldukça fazla ceket, kaban ve mont modelleri vitrinlerde yerini almaktadır. Bu kışlık parçalar ile doğru kombini oluşturmak için son sezonun trendlerini takip etmek gerekmektedir. Sokak stilinde öne çıkan detaylardan birisi canlı renklerin kullanımıdır. Özellikle kış aylarında canlı renk kullanımı farklı bir tarz oluşturmaktadır.

 

Geniş ve dik omuzlu parçaların tercih edilmesi ise daha kararlı görünmenize yardımcı olacaktır. Vatkalı ceketler ile iş hayatına uygun kombinler yapabilirsiniz. Bu ceketler çeşitli özel davetlerde takım oluşturmak için kullanılmaktadır. Aynı kumaştaki parçaların birbirleri ile uyum içerisinde olması 2020-2021 sokak stilini yansıtmaktadır. Sokak stilinin en dikkat çekici parçası ise kalın kemerlerdir. Ceketin ya da elbisenin üzerine takılan kalın kemerler vintage görünüm kazandırmaktadır.

Parlak Bluzlar İle Sokak Şıklığı

Parlak parçalar ile sokak stili oluşturmak isteyen kişiler için son sezonun trendlerinden olan parlak bluzlar oldukça şık bir görünüm kazandırmaktadır. Gümüş ve altın sarıcı parlak kumaştan tasarlanan bu bluzlar sade kot pantolon ya da kumaş pantolon ile kombinlenmektedir. Bu kombin ile gün içerisinde çeşitli davetlere gidilebilir. Sokakta vitrin bakma isteyen kişiler modanın son sezon parçaları ile şıklığını göstermektedir.

Sokak Stilinde Rahat Parçalar

2020-2021 sokak stilinde rahat parçalara sıklıkla rastlanılmaktadır. Bu parçalar gün içerisinde rahatlık sağlamanın dışında tarz bir görünüm de kazandırmaktadır. Özellikle son moda ürünlerinden olan salaş eşofman takımları sokak stilini yansıtmaktadır. Bol rahat pantolonlar ve spor ayakkabılar ile sokak modasına uygun bir çizgi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda rahat parçaların altına giyilen topuklu ayakkabı da sezonun en dikkat çekici modasıdır.

Siyah Renkleri Kullanarak Sokak Stili Oluşturma

Sokak stilini yansıtan detaylardan birisi siyah parçalardır. Siyah ile kombin yapmak kişilere hem rahatlık hem de modernlik katmaktadır. Modern görünüme sahip her kadın kombin yaparken siyah rengi kullanmaktadır. Sokak stilinde siyah dar paça pantolonlar ile balıkçı yaka kazaklar oldukça moda. Bu siyah kombinin üzerine siyah deri ceket ya da trençkot ise tamamlayıcı dış giyim ürünlerindendir. Sezonun yeni modası olan uzun pardesüler ile sokak stiline hareket katılmaktadır.

Siyah renklerin oldukça fazla kullanılması ile yeni parça seçenekleri de artmaktadır. Özellikle siyah uzun botlar ile siyah kıyafet parçalarının birleştirilmesi sert bir görünüm sağlamaktadır. Daha ciddi ve kararlı bir tavır sergileyen siyah, kıyafetlere de bu tavrını yansıtmaktadır. Her ortam için uyum sağlayan siyah rengi sokak modasının vazgeçilmezleri arasındadır.

Açık Renk Parçalar İle Sokak Modası Kombini Oluşturma

Açık renklerin kış aylarında da sıkça kullanılması günümüzde oldukça moda haline gelmektedir. Özellikle beyaz renk pantolonlar ile beyaz bluzların sokak stiline uygun şekilde kombinlenmesi modern görünüm kazanmak isteyen kişiler için vazgeçilmezdir. Bu parçaların üzerine sokak stilini yansıtan bol kot ceketler görünümü hoş kılacak detaylardandır. Kot ceketlerin üzerine takılan armalar ile kombine hareket katmaya yardımcı olur.

Deri Pantolon İle Modern Sokak Görünümü

Kış sezonunun açılması ile birlikte sıcak tutan deri pantolon modelleri de çıkmaya başlamıştır. Deri pantolon kombinleri sokak stilini en net yansıtan parçalar arasındadır. Deri pantolonların üzerine giyilen salaş kazaklar rahat ve sıcak bir kombin oluşturmaktadır. Deri pantolonların üzerine giyilen oduncu gömlekleri ise kış aylarının en moda görünümünü sağlaya yardımcı olur. Oduncu gömleklerinin üzerine giyilen deri ceketler tam anlamıyla salaş bir sokak stili oluşturmaktadır. Aynı zamanda kalın topuk botlar ile modern görünüm yakalanmaktadır.

 

RESİM GALERİSİ

 

“2020-2021 Sonbahar/Kış Sokak Stilleri” üzerine 2 yorum

  1. Özellikle bu yıl kahverengi turuncu karışımı rengin moda olduğunu düşünüyorum ama sadece renge bakıyordum ben bu kadar ayrıntı bilmiyordum sağolun :))

    Cevapla

Yorum yapın