Bu yazı 2 kere okunmuştur.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Hamileler için Abiye Modelleri

Topluma karışan bayanlar sadece normal insanlar değil. Hamile bayanlar da toplum içine çıkmak isteyeceklerdir. 2013 yılında hamile bayanlara özel abiye modelleri tasarlandı. Bu modeller gayet şık ve hamile bayanların üzerine çok yakışıyor.

Bu abiye modelleri hamile bayanların rahat olacağı şekilde tasarlanmış. Dar değil. Onların rahat olacağı şekilde tasarlanmış. Dar olan kısımları da yok değil. Bir abiye modelinden sizlere örnek vereyim. Bu yılın hamile bayan abiye modellerinde üstü dar, ancak altı bol bir kıyafet var. Karın kısmı kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış ve satışa sunulmuş. Çocuğun büyüdüğü yer kesinlikle sıkı bir şekilde durmuyor. Yukarı taraf normalden sıkı, ancak aşağı taraf normalden bol.

Bu kıyafetlerin boyu isteğe göre değişir. İster uzun, isterse de kısa alabilirsiniz. Uzun modelleri de kısa modelleri de gayet güzel. Ayrıca bu kıyafetlerin çoğunluğunda dekolte var. Normalin üstünde bir göğüs dekoltesini bu yılın kıyafetlerinde görebilirsiniz.

Bu kıyafetlerdeki kısalık en fazla dizlerin üstüne kadar çıkıyor. Daha kısası da hamile bayanlarda rüküş bir hal alır. Çünkü alt kısmın bol olması gerekiyor. Bu yılın abiye kıyafetleri hamile bayanların yüzünü de güldürecek.

Bir önceki yazımız olan Kabarık Nişanlık Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir